Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sprzedam szelki dla psa Truelove, czarne, odblaskowe, rozmiar XS Witam :) Sprzedam szelki dla psa firmy Truelove w rozmiarze XS (obwód klatki...
Beata_S
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 grudnia 2017

pseudohodowla z ŻUKOWA PRZESTRZEGAM! Nie kupujcie tam psa!Trzymają psy w klatkach, jest brudno......
~witek
13

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 maja 2018

Wyczechowo 20c Uwaga zmiana nazwy hodowli z Wyczechowa z Suzi na Sara oby nikt się znowu nie...
~anonim
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 sierpnia 2022

Sąsiedzi hodowli psów Czy są tu na forum ludzie, którzy mają w sąsiedztwie uciążliwe, śmierdzące i...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 października 2022

Prośba o wypełnienie ankiety dot. zwierząt Wszystkie chętne osoby poproszę o wypełnienie krótkiej ankiety :) Z góry...
~mm
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 października 2022

hodowla Wojciechowe Wzgórze Gdańsk Św. Wojciech Witam czytam komentarze z przed roku lub 6 lat. Czy wiecie co teraz z tą...
~czarna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2022

pse Czy słyszeliście może coś odnośnie hodowli ASTRO z Gdańsk Brzeźno
~anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2022

Hodowla z Wyczechowa Nie polecam kupna psa z Wyczechowo. Kupiliśmy pieska który miał ważyć 2 kg i...
~ALA
11

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lipca 2022

kości wołowe - gdzie kupić? Gdzie można kupić surowe kości wołowe dla psa w Trójmieście? Chodzi mi po...
~blacky
11

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2016

Hodowca Witam serdecznie jak ktoś coś do mnie ma to zapraszam adres mój macie....
~Suzi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Hodowca Witam wszystkich. Jak ktoś coś do mnie ma to zapraszam adres mój macie....
~Suzi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Psy bez smyczy mam juz dość! Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia...
~Hanka
231

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 listopada 2014

Pies w SKM lub tramwaju Witam, Mam prośbę napiszcie proszę.... jak poruszacie się z pieskiem po...
~Mechico City
26

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 czerwca 2012

Potrzebna rada akwarysty Witam, Od dłuższego czasu zamierzam nabyć "pierwsze akwarium"....
~Forry
12

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 listopada 2014

Zostawianie zwierząt w domu bez opieki Co sądzicie o pozostawianiu zwierzat bez opieki? potrzebne nam sa wasze...
~Klaudia
16

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2016

PZK a PFK - czym się różni??? Chciałam zapytać jaka jest różnica pomiędzy Polskim Związkiem Kynologicznym...
~kika-6
4

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lutego 2016

Maltańczyk - szukam hodowli Witam, czy ktoś może polecić mi jakąś hodowlę gdzie mogę kupić maltańczyka ?...
~Basia
13

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lutego 2016

Sklep zoologiczny - akwarystyka - dobry i niedrogi? Chcę skompletować cały zestaw akwarium + wyposażenie + rośliny + ryby. Gdzie...
~futuremum
6

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2014

BARF gdzie kupic mięso? Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie...
carmelasoprano
46

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 stycznia 2014

Pseudohodowla Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady...
~Własciciel123
327

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry