Widok

Zwolnienie w ciąży l4

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Wiem, że wątek się powtarza, ale drogie forumowiczki, prosze o pomoc. Czy któraś z Was zna/padałaby mi namiary na lekarza ginekologa, który na NFZ wypisze mi zwolnienie w ciąży biorąc pod uwagę pracę jaką wykonuję? Mój lekarz zwolnienia nie chce mi dać, stwierdził,że dopóki moje życie albo życie dziecka nie jest zagrożone, nie ma potrzeby wystawiania zwolnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
pierwszy raz slysze takie cos, zeby lekarz chcial brac odpowiedzialnosc , jesli wykonujasz prace, która moze szkodzic dziecku. niech Ci w takim razie napisze, ze nie ma przeciwskazan do pracy, ciekawe czy tez taki bedzie niechetny. zapisz sie do dr Januszewsikiej na jeleniogórska w gdansku. miła, dokładna i odpowiedzialna lekarka.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie chciał w ogóle słuchać o mojej pracy, stwierdził,że jego to nie obchodzi,że pracodawca powinien się martwić . Nie chcę pisać na forum na czym polega dokładnie moja praca ale dodam ,że prowadzę działalność związaną z wyjazdami zagranicznymi i "pracuję" dla innej firmy, która do tej pory dawała mi zlecenia, teraz niestety nie mogąc mi zapewnić bezpiecznych warunków, zmienić stanowiska, nie dają mi zleceń....więc chorobowe to jedyne wyjście, bo i tak siedzę w domu i nie zarabiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak na prawdę wszystko zależy od tego jak się czujesz w ciązy..jak masz mdłości, ogólnie źle się czujesz itp to gin nie powinien robić problemu i wypisac zwolnienie ze wzgledu na Twój stan..
Jak jesteś w ciązy to też jesteś zwolniona z obowiązku wyjazdów służbowych..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak powinno być, ale tak jak pisałam, lekarz stwierdził,że "nie obchodzi go moja praca" i zwolnienia mi nie da...i ze jeżeli miałby kontrole z zusu to musiałby powiedzieć, że nic mi nie jest, że jestem zdrowa i mogę pracować. Nie obchodziło go,ze w pracy miałam wypadek, który w transporcie często się zdarza i szczęście,że nie byłam wtedy w ciąży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro tak Cie traktuje na początku ciży to strach myslec co bedzie dalej. albo zmienic lekarza na nfz albo pojsc prywatnie i bez problemu dostaniesz zwolnienie. ja co prawda pracowalam do 35 tygodnia, bo dobrze sie czulam i praca czesciowo w biurze, ale gdybym miala taka prace" ciągle w locie" to poszlabym na l4 wczesniej.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
radziłabym poszukać ginekologa który przyjmuje prywatnie inaczej nikt nie będzie ryzykował
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To moze ktoś mi poleci lekarza z Gdyni albo Sopotu, który nie policzy drogo za wizytę a wysłucha, zrozumie i bez problemu wyśle na zwolnienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To nie jest początek ciąży....już przeszło 22 tydzień, ale na zwolnienie chciałabym przejść i tak za miesiąc, teraz siedzę w domu, bo nie mam zleceń, szukam lekarza, który mi wystawi zwolnienie :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fi.utkowski Jarosław przyjmuje w Sopocie jak pójdziesz prywatnie na pewno nie będzie robił problemów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Krzysztof Jagiełowicz - nie robi żadnego problemu. Przyjmuje na NFZ
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...a bliżej Gdyni??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Swissmedzie nie powinni Ci robić problemu. W Gdyni. Ale wizyta 140zł
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodziłam w gdyni do evi med, do dr Alty i dostałam zwolnienie już od 8tyg ciąży, choć nie była zagrożona itp, powiedziałam że potrzebuję i dostałam. koszt wizyty bez usg 80zł
Pieniądze szczęścia nie dają, ale łatwiej cierpieć w luksusie...
[url=http://lilypie.com]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry