Widok

Zwrot Podatku Kartuzy

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Kartuzy to jakas masakra złożony pit 10 lutego czyli mają czas do 10 maja mają komplet dokumentów a zwrotu niema na pytanie co się dzieje pani odpowiada że realizują te które kończą się w kwietniu terminy masakra skuteczność na poziomie zerowym powinno się im iso wrzucić co do obsługi i szybkości realizacji zleceń to by się ogarnęli a nie kawe wiecznie pili :P
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Najwidoczniej za dużo siedzi tam urzędników. Jakby 50% zwolnić to nie mieliby z kim plotkować i za robotę by się wzięli.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie rozumiem twoich nerwów. Jeżeli chcesz szybki zwrot podatku piszesz pismo z prośbą o szybkie załatwienie sprawy, motywujesz to i tyle. Na zwrot mają 3 m-ce więc działają zgodnie z prawem. Ty możesz się wkurzać , ale nie możesz im nic zarzucić.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
heh wczoraj dzwoniłam i się wypytywałam pit złożony na początku lutego zwrotu brak. Stała śpiewka 3-mce. Teraz żałuję, że nie zrobiłam tego standardowo w Gdańskim US wszyscy znajomi już dawno porozliczani ze zwrotami na koncie.

a tak zachęcali, żeby płacić podatek w miejscu zamieszkania.... tak wolne załatwianie spraw - zniechęca.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
to macie po prostu chyba pecha, ja złożyłam w lutym, pod koniec marca miałam pieniążki i co roku przesyłają mi w miarę szybko, nigdy nie narzekałam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ile Pani ma dzieci?
Dzisiaj usłyszałam odpowiedź, że rodziny wielodzietne (powyżej 2 dzieci) otrzymują zwrot wcześniej (...???), pozostali czekają równo 3 miesiące :-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.W tym roku również pierwszy raz rozliczyliśmy się w kartuzach i czekamy na zwrot podatku.Pani powiedziała, że mają trzy miesiące.Rozliczając się w Gdyni po trzech tygodniach był zwrot pieniążków.Jakaś masakra chyba wruce do urzędu w Gdynii tam dbają o petentów. Meldunek w Gdynii a zamieszkanie w Baninie.A tak krzyczeli aby rozliczać się w miejscu zamieszkania.Urzędniczki z czasów komuny w Kartuzach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chyba macie strasznego pecha, albo nastawienie do życia nie takie. Rozliczyłam PIT z początkiem lutego w połowie kwietnia pieniądze były na koncie. Co do Pań tam pracujących od 3lat jestem petentem tego urzędu a jako płacąca VAT nie mam lekko,ale panią tam pracującym nie mogę nic zarzucić, zawsze bardzo miłe i cierpliwie odpowiadają na moje pytania
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja rozliczyłam się przez internet (automatycznie mój PIT wpływa do Kartuz). Jak co roku zwrot miałam po 3 tygodniach. Moze warto skorzystać z tej formy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
my z mężem też rozliczaliśmy się w połowie lutego (koło 20) przez internet, niestety do tej pory nie dotarł zwrot
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje wszystkie podatki od dłuższego czasu rozliczam w Kartuzach.
Nie było nigdy kłopotów.
ZUS owszem. Brak terminowej korespondencji pomiędzy "Gdańskiem"
a "Kartuzami " wygenerował tzw zaległość. Resztę załatwił Wielki System i trafiłem na listę zadłużonych. Oczywiście odkręcenie tego to był mój obowiązek. Musiałem udowodnić na mój koszt, że nie jestem "wielbłądem".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w kartuzach się grzebią, my zawsze otrzymujemy po równo 3 miesiącach, jak w zegarku. Nie wiem czy pech czy jak ale takie są fakty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak zwykle najlepiej wiedzą Ci co nigdy w życiu w Kartuzach nie byli. Ja ze swego doświadczenia wiem, że w Kartuzach nie robią pod górę a na zwrot rzeczywiście wg ustawy jest 3 miesiące. Dłużej jak 2 miesiące nigdy nie czekałam w odróżnieniu od IIUS w Gdańsku gdzie nie dość że baba mnie wezwała w połowie kwietnia o odpisy aktów urodzenia to zwrot nastąpił po równiutko 3 miesiącach od chwili dostarczenia dokumentów.
A przypomnę tylko, że rodziny wielodzietnie od tego roku zwrot otrzymują w ciągu miesiąca
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
rozliczałam przez internet, problem jest że długo trwa weryfikacja tych "nowych" niezameldowanych w Baninie a chcących płacić tu podatki do czego tak wszyscy byliśmy zachęcani.

Nie krzyczę tylko zawsze robię to z wyprzedzeniem bo liczę na szybki zwrot (dotychczas w II US gda tak miałam). A tu pieniądze ze zwrotu "dawno wydane" :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś już w ogóle dostał zwrot z Kartuz?
rozliczany przez internet końcem lutego a tu nadal nic...może oni papierowo archiwizują dane z komputera czy co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dostałam równo po 3 miesiącach. Rozliczałam się przez internet i czekałam co do dnia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyslalismy internetowo 9 lutego dostalismy 4 maja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My rozliczyliśmy się elektronicznie z mężem w połowie marca, na zwrot czekamy... W US Kartuzy powiedzieli, że nie ma znaczenia, w jaki sposób się rozliczysz i jak otrzymasz zwrot pieniędzy (przelew, czy przekaz pocztowy) i tak musisz czekać 3 miesiące ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coraz częściej wydaje mi się, że niektórzy to za karę zostali przeniesieni do Banina. Wszystko źle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tylko tacy piszą. Nie martw się znam sporo ludzi z banina i wszyscy są mili i zadowoleni z życia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja narzekam na US nie Banino, a to jest różnica :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
dostałam koniec kwietnia złożony na początku lutego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja epit 2.03 pewnie poczekam do czerwca;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry