Widok

Zwykłe zdzieranie kasy.

Jestem na kierunku technik dentystyczny. Ze strony nauczycieli (głównych) prawie w ogóle nie widać zainteresowania zajęciami. Jeśli dostanie się do wykonania pracę to ogromne gratulacje.
Sekretariat W TOTALNYM NIEŁADZIE, nie można uzyskać podstawowych informacji!
Odwoływanie zajęć z byle powodu, a pieniądze straszne. Naciąganie na każdym kroku. Nie polecam zdecydowanie.
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie przychylam się do wypowiedzi. Skończyłam ten sam kierunek, pracuje w zawodzie, dzięki tej szkole dostałam niesamowitą szansę na rozwój i większą możliwość wybicia się na rynku. Jestem zadowolona nie tylko z mojej obecnej sytuacji, która jest wynikiem ciężkiej pracy jaką dałam z siebie podczas nauki. Tak naprawdę wiele zależy od nas. Jeżeli ktoś nie ma odpowiedniego podejścia, cierpliwości i jakiejkolwiek chęci odkrycia pozytywnych aspektów życia, to faktycznie szanse na znalezienie pracy są marne.
Ceny w TEBie są jedne z niższych, jeżeli aż tak Ci jest tam źle to polecam pójście na 5-letnie studia, których koszta liczone są w dziesiątkach tysięcy ;)) Wtedy na pewno nie 'zedrzesz kasy'.

Jak ktoś ma niepoukładane w główce, to potem doszukuje się tego chaosu wszędzie na około, tylko nie w sobie.

Pozdrowienia!:) i powodzenia na obranej przez siebie drodze życiowej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry