nowy wąteknowy wątek
a może dr Ewa Żmudzińska z Invicty???
[Wesele bez ogłoszeń]

poszukuje opini :) jak pytałam o dr Lenckowska to opinie były podzielone, i te złe i dobre, i któraś z dziewczyn poleciła mi pania Ewe Żmudzińska, miałyście z nią może do czynienia? szukam jakiegoś godnego polecenia ginekologa z Gdańska, i raczej kobiety :)

Re: a może dr Ewa Żmudzińska z Invicty???

ja chodzę do Żmudzińskiej i jestem zadowolona

image

Ja również leczę się u Pani Ewy.. konkretna doktor, myśle, że godna polecenia.

Ja również leczę się u Pani Ewy.. konkretna doktor, myśle, że godna polecenia.

a przyjmuje tylko w Invicta czy jeszcze gdzies poza nia?

przyjmuje jeszcze na podwalu grodzkim 2 i prywatnie w Żukowie

image

kiedyś przyjmowała w przychodni w porcie, ale nie wiem czy nadal tam jest

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
www.melrose.pl
www.ania1410.wordpress.com
ania.melrose@gmail.com

nie już niestety nie przyjmuje w porcie

image

Też byłam u niej na badaniu w inviccie i jestem zadowolona.Mam zamiar udać się do niej na Podwale.Wiecie może w jakich godz przyjmuje i czy na fundusz lub prywatnie?

image

zaopiekuję się Twoim pupilem pod Twoja nieobecność....pisz shana22@tlen.pl

Wiem, ze w medisonie, przyjmuje i na NFZ i prywatnie (wizyta 100zł). Ale na NFZ jest się trudno zarejestrować.

Panią Ewę polecam, doprowadziła mnie do zdrowia, że tak powiem.
Niektóre panie denerwuje fakt, że nie ubiera fartucha i że wizyty są krótkie ale za to konkretne.

Nasz ślub 12.09.09

na fundusz można się zapisać każdego miesiąca 9 i 10 choć ciężko się dostać. Ja zawsze spędzałam w gabinecie tyle czasu ile potrzebowałam bardzo sobie chwalę. Ważne dla mnie jest to że mam fachową opiekę i czuje się w gabinecie swobodnie.

image

przyjmuje na podwalu w poniedziałki i wtorki a na Rajskiej środy i czwartki

image

Ja również polecam dr Ewę ... bardzo żałuje, że już nie przyjmuje w porcie. Będąc u paru ginekologów, musze przyznać że wsród nich byla najlepsza.

image

dzięki za informacje:)

image

naprawdę wspaniała kobieta a przedewszystkim dobry lekarz konkretna i wie co robi przyjmuje w invikcie i prywatnie w Żukowie wizyta to koszt 70 zł

dobrze wiedzieć że w Żukowie koszt wizyty 70 zł to jak prywatnie to do Żukowa :)

image

dzieki dziewczyny :) póki co same dobre opinie, juz sie umowiłam do niej wiec mam nadzieje że to dobry wybór :)

Hej! I jak po wizycie u doktor Zmudzinskiej? Ja jestem do niej umowiona na 18 kwietnia wiec jestem ciekawa! Pozdrawiam!

Witam ja własnie chce sie zapisac do dr Ewy Ż. bardzo chciała bym na nfz. ale mowicie ze ciężko??? Chciała bym znalesc jakiegos dobrego lekarza do prowadzenia ciąży najlepiej na nfz. czy mozecie kogos takiego polecic?? bylam u dr Gawła w przychodni na ul.Kilińskiego ale to straszny gbur.

do Żmudzińskiej tez możesz na nf tylko że to trochę uciążliwe bo każdego miesiąca dziesiątego o ile dobrze pamiętam są zapisy

image

no ja byłam u pani dr Żmudzińskiej i póki co jestem zadowolona.Dziwne tylko ze inna diagnoze mi wydała niż inna pani z Invicty...ale spodziewalam sie tego.Troche jest ta pani rozchwytywana,jak bylam u niej na wizycie to dwa telefony zdazyla odebrac od trujących d... klientek dzwoniacych z takimi problemami ze mi rece opadały. Póki co polecam :)

ja się wybieram jutro do niej do Żukowa:)

image

o to moze tam bedziesz krocej czekała,bo mi sie akurat godzinne opoznienie trafiło

Ali to musiałaś mieć pecha, od kilku lat chodzę do doktór w Invicie i zawsze wchodzę o czasie, ewentualnie jest mały poślizg.

Nasz ślub 12.09.09

no chyba tak,wszyscy sie sniegiem wtedy tlumaczyli :) ale warto bylo poczekac

Jak byłam u niej pierwszy raz,właśnie w Inviccie to też długo czekałam ale w Żukowie jeszcze nie byłam więc nie wiem czego się spodziewać.

image

Mi Żmudzińską poleciła moja Pani doktor i tez zamierzam się wybrać. Wcześniej chodziłam na Kowalską ale jakoś nie mogłam się dogadać z tamtą lekarką... Porażka wg mnie tam była, nie mówiąc już ze weszłam 1,5 półtorej godziny później i nic konkretnego sie nie dowiedziałam. Mam nadzieję że dr Żmudzińska będzie lepsza :) moja Pani doktor mówiła że Pani Ewa jest dobra bo nic nie komentuje i tak samo traktuje kobietę w ciąży czy ma 16, 25 czy 45 lat...

Muszę przyznać że po ostatniej wizycie u doktor nie wiele się dowiedziałam,co więcej lekko zawiodłam się.Sprawiała wrażenie jakby chciała sie mnie szybko pozbyć.Będę szukać nowego lekarza niestety

image

No widać , że nie jestem osamotniona co do opinii na temta wizyty u Pani dr Żmudzińskiej. Niestety również będę szukać innego lekarza , podczas ostatniej wizyty miałam wrażenie,że przeszkadzam Pani doktor , na szybkiego zostałam zbadana i odstawiona z kwitkiem, nie słuchała tego co ja jej mówiłam tylko sama według własnego chyba widzi mi się określiła co mi jest nie zwracając uwagę na moje słowa, podczas pierwszego USG zasugerowała ciąże, zleciła badania jakie zleca się w ciąży, kazała przyjść za 2 tyg na określenie wieku ciąży, zamiast zlecić bHCG, kiedy przyszłam na kolejne USG po tygodniu bo coś zaczeło się dziać, dostałam plamień, lekarka w pośpiechu mnie zbadała, stwierdziła że jeśli coś było to już raczej nie ma, ewentualnie mogłaby być to ciąża pozamaciczna, zostałam potraktowana tak jakbym sobie coś sama uroiła podczas pierwszego USG, jestem zawiedziona bardzo tym że dostałam nadzieję na dzidziusia a potem tak zostałam potraktowana,

No własnie,też czułam ze 'przeszkadzam' pani doktor.Ja się pocę,opowiadam co mi dolega,przejmuje sie a ona mi wyjechała z dziwnymi teoriami których trzymała sie przez kolejne pare minut wizyty.Nie dała dojść do słowa,sama ciągle coś opowiadała,aby dużo nie koniecznie w temacie.Gdańszczanka może spróbuj u pani Małgorzaty Tomczyk-Małyjasiak przyjmuje w Gdyni Dąbrowie.Byłam u niej pierwszy raz ale zrobiła dobre wrażenie na mnie,konkretnie,słucha i odpow.na pytania.Razem z cytologią,usg,poradami zapłaciłam 80zł.

image

a co powiecie o doktorze puzio z invictry w medysonie?

dziekuje Ci bardzo za informację, jestem jednak z Gdańska i poszukam bliżej lekarki, ale zapisze sobie to na wszelki wypadek, troche mnie to wszystko stresu kosztowało, najsmieszniejsze jest to że kiedy Pani doktor zasugerowała mi ze moze to byc ciaza pozamaciczna nawet nie zainteresowala sie co dalej ...przeciez taka ciaza moze sie skonczyc bardzo zle , mnie tez chciala zbyc na poczatku samej wizyty, totalna olewka, a jak cos wlasnie probowalo sie samemu wytlumaczyc to nawet nie sluchala tylko sama cos sobie dopowiadala, wyobraz sobie kiedy idziesz do lekarza mowi ci : prosze przyjsc na potwierdzenie wieku ciazy za 2 tyg.... cieszysz sie ze zostaniesz mama a potem uslyszysz : jesli cos bylo to juz nie ma .....
pozdrawiam

Brzmi to strasznie i mało profesjonalnie z jej strony.Ale tak to jest jak się idzie na ilość a nie jakość.Teraz tak wyglądają wizyty u lekarzy.Życzę mimo wszystko powodzenia,byś znalazła dobrego lekarza.Pozdrawiam

image

Dziękuje Ci bardzo, teraz ciężko znaleźć dobrego lekarza nawet jak się płaci za wizytę. Pozdrawaim i życzę wszytskiego dobrego ,

super dr. ja mam do niej pelne zaufanie jestem po drugim poronieniu a ona jako jedyny lekarz stara sie zapobiec nastepnemu. a uwierzcie mi bylam u paru.

Ja chodze do dr Żmudzińskiej kilka lat i ogólnie byłam zadowolona, mnie tez wyleczyla. Ale teraz jestem w 5 miesiącu ciązy i nie jestem juz tak zadowolona z wizyt u niej, czuje za kazdym razem niedosyt, jest bardzo rzeczowa ale mi w tej sytuacji to nie wystarcza, tym bardziej ze na pierwszej wizycie w ciaży powiedziała ze faktycznie jestem w ciązy ale narazie nie mam sie co cieszyc bo trzeba stwierdzic czy ciąza jest żywa czy martwa, wiec wiecie jak sie czułam, no i nigdy nie zapytała mnie o moje obecne samopoczucie. Na szczeście wszystko dobrze sie uklada i jak narazie nie chce zmieniac lekarza, bo mimo wszystko przyzywczaiłam sie do tej Pani.

Dokładnie to samo usłyszałam, ze nie ma co się na razie cieszyć... myślałam,ze sie popłaczę jak wyszłam z gabinetu tymbardziej ze przyszłam pełna radości gdyz to moja pierwsza upragniona ciaża.

Żmudzińską polecam - pierwszy ginekolog, który patrzył mi w oczy, przy którym czułam się wysłuchana i który odpowiedział mi na moje wszystkie wątpliwości. To prawda, że jest zawalona pacjentkami, jak byłam u niej, to podłamana powiedziała, że dziewczyny na recepcji dorejestrowały jej kolejne pacjentki, mimo że norma jest dużo mniejsza, a czasu brakuje.. wobec tego spieszyła się, ale nie czułam się poganiania. I odpowiedziała na wszystkie moje wątpliwości. I to prawda, że poświęca cały swój czas dla pacjentek - jak ktoś potrzebuje, to przyjmuje nawet w niedzielę... Fachowa w tym co mówi, nie czeka tylko na moje pytania (często przecież nawet nie wiem, na co zwrócić uwagę, co jest ważne), tylko sama informowała podczas badania co widzi i co się dzieje.
Konkretna, nie plotkuje, nie ocenia - dla mnie super.

Zarejestrowałam się do doktor Żmudzińskiej na kolposkopie. Czy wiecie może czy ma w tym zakresie doświadczenie?
To dla mnie ważne bo mam nieciekawy wynik cytologii III gr i możliwość CIN 1.

Dziewczyny ja tez nie mam dobrych wspomnień u pani Ewy...byłam u niej prywatnie w Żukowie....i NIE POLECAM!! Była bardziej zajęta rozmową z z kimś przez tel niż mną...nic mi konkretnego nie powiedziała i musiałam dalej jeździć po innych lekarzach żeby ktoś mógł wkońcu mi pomógł!! Szczerze nie polecam!!

a ja bardzo polecam !! może ma za mało czasu , ale za to jest bardzo konkretna , mi bardzo pomogła , pierwszy raz na wizycie u ginekologa nie krępowałam się , zrobiła mi usg chociaz nie byłam na nie umówiona i czekały inne pacjentki , odpowiada bardzo konkretnie , jak jest problem to go napewno zauważy i pomoże , mozna dzwonić o kazdej porze jak jest problem i nie odmówi badania dlatego ma tak mało czasu i trzeba czasami poczekac , wiele kobiet jest w ciązy z problemami i ja nie widzę problemu że np. przyjmie przedemną krwawiąca ciężarną a moje bóle jajników trochę poczekają ,dla mnie ważne jest to że nie ocenia i nie komentuje a mi przytrafiła się np. wstydliwa choroba i najważniejsze że jej pytania mnie nie krępują ma takie podejście, ja idę od ginekolga żeby usłydzeć trafną diagnozę i dostać leki a nie żeby sobie pogadać i szukać problemów gdzie może ich nie ma .......

ile kosztuje u niej obecnie wizyta z USG w invikcie i w zukowie?

za wizytę z usg kasuje 100 zł

NIe polecam tej Pani doktor. Dzięki temu, że ważniejsza jest dla niej ilośc a nie jakośc, trafiłam przez nią do szpitala i jakoś nie mogłam się z nią skontaktowac, co skomentowała potem, że mogłam wysłac smsa. A ona poprostu zapomniała dodac jak wielkie mogą byc skutki uboczne po zazyciu leku zapisanego przez nią... Specjaliści w szpitali podsumowali ją jako żerującą na czyimś strachu i pieniądzach. Nie życzę nikomu tego, co przez dr przeszłam. Pozdrawiam

Każdy może mieć złe doświadczenia. Żaden lekarz nie jest nieomylny. Ja nie byłam zadowolona z 3 innych, których wszyscy chwalili. Dopiero do Żmudzińskiej chętnie chodzę, w Invicta i prywatnie. Nieprawda, że leci na kasę, bo za wizytę u niej czasem płacę 50 zł (dodam, że jestem w ciąży).Wydaje się być nawet groźna, ale jak się ją dłużej zna, to i pożartować można. Jak ma opóźnienie to ciągle przeprasza, a nie tak jak u niektórych podczas pryw. wizyty trzeba przesiedzieć godzinę w poczekalni.

Ja także mam bardzo dobre doświadczenia z Panią Ewą. Chętnie do niej chodzę.

Pani Ewa to super lekarz. Chodziłam do Niej przez całą ciąże i byłam bardzo zadowolona. Fakt, że trzeba umieć z Nią rozmawiać, ale Ją bardzo polubiłam, jest rzeczowa i zawsze wychodziłam z badania podbudowana. Jest bardzo pomocna, dzięki Niej mam cudne wspomnienia z porodu, bo poleciła mi szpital na Klinicznej i chociaż wtedy nie miała dyżuru,opiekę miałam świetna i zero komplikacji w trakcie i po porodzie.
p.s
Mówiła, że zawsze można się z Nią skontaktować najlepiej przez sms, bo tel nie zawsze może odebrać ale zawsze oddzwania:-)

DR ŻMUDZIŃSKA JEST REWELACYJNA .POLECAM JĄ CAŁYM SERCEM.

Ja niestety nie moge polecić tej Pani doktor. Mam chorobe reumatyczna i po wizycie usłyszałam np że moge zapomnieć o rodzeniu dzieci.
Możecie sobie wyobrazić co czułam... Dodatkowo wizyta trwała chwileczke... za dobrze to mnie nie zbadała. Po konsultacji z innym ginekologiem + moją reumatolog okazało się że nie ma żadnych przeciwskazań do ciąży tylko musze być pod stałą kontrolą lekarza. Strasznie nie podobało mi się podejście Pani dr... Bardzo łatwo odebrać człowiekowi jakieś nadzieje

image
image
image

Ja polecam dr Żmudzińską! Do tej pory chodziła dr Grondy w Kartuzach, ale niedo że trzeba było długo czekać w kolejce chociaż, wizyty były umawiane na konkretną godzinę, to Pani dr do najdelikatniejszych tez nie należała. U dr Żmudzińskiej nie czeka się w kolejkach, zawsze wyczerpująco odpowiada na pytania i jest baardzo delikatna.

a powiedzcie dziewczyny, czy można u niej poprosić o przepisanie większego zapasu pigułek anty? Przeważnie ginekolodzy wypisują na pół roku, a mi szykuje się wyjazd za granice i chciałabym mieć zapas, co by tam nie latać i nie szukać:)

aha, i ile czekałyscie na wizyte- prywatnie?

Ja byłam kiedyś u Pani Doktor na wymrażaniu. Miało to miejsce pół roku temu. Do tej pory nie zagoiła mi się rana w miejscu wymrażania, bo jak się okazało Pani Doktor się zagolopowała i wyryła mi dziurę wgłąb ciała, a potem inni lekarze załamali ręcę. Nie polecam...

Do Niezadowolonych - sprobujcie u Pani dr Barbary Frankowskiej-Konopy. Przyjmuje prywatnie na Chelmie. Chodze do niej od kilku lat i jestem zadowolona. Co prawda nie wiem, jak prowadzi ciaze, ale wizyty kontrolne sa jak najbardziej w porzadku. Nie pamietam adresu www, ale mozecie wygooglowac (chyba http://www.doktorbasia.com.pl

Jeżeli zależy wam na zdrowiu własnym i dziecka lepiej omijać tego lekarza. Jestem po poważnej operacji na która pani doktor zapisała mnie o pół roku za późno ponieważ tak kazała mi przyjść z guzem 5 cm jak przyszłam po pół roku to istniało poważne ryzyko raka przyatkow i otzrymalam odpowiedz ze raczej to nie jest rak bo gdyby tak bylo to na pewno bym nie była w takim stanie jak teraz (rąk jajnika zabiera kobiety tak mniej więcej po 6 mcach do grobu). Podczas pobytu w szpitalu na oddziale na którym podobno pracuje nawet nie zainteresowała się swoją pacjentka z praktyki prywatnej. Teraz jak byłam powiedziała ze mogę starać się o dziecko ale skonsultowalam się z innym lekarzem okazało się że mam groźna infekcje dla płodu i poważna nadzerke. Żadnych badań ani zainteresowania. Podczas wizyty miałam wrażenie że szybko chciała się mnie pozbyć z gabinetu bo miała 1.5 godzinne opóźnienie. Szkoda waszego zdrowia, czasu i pieniędzy. Ta lekarka w tej chwili ma bardzo dobrą o dziwo opinie i na niej zyskuje ale jak będzie szkodzić zamiast leczyć to na pewno się zmieni.