Widok

alkohol na plaży

Dzień dobry! Właśnie zaczął się sezon plażowy, więc chciałam się dowiedzieć czy picie alkoholu w tym miejscu w 3mieście jest legalne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To picie alkoholu na plaży jest dozwolone? Od kiedy? Bo zawsze mi wpajano, ze na plaży się nie pije.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na plazy jest zakaz palenie i spozywania alkjocholu chyba ze plaza nalezy do jakiejs resteuracji lub hotelu i ma wydzielone do tego miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy są w Gdyni miejsca na plaży, blisko plaży, gdzie można zrobić grila/ognisko i pić legalnie alkohol?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej tylko w wydzielonych do tego miejscach, gdy jakaś restauracja, albo bar mają skrawek swojego ogródka. Generalnie jest zabronione, ale nikt Ci nie powstrzyma przed łamaniem prawa, przecież ;)
I nawet nóż szefa kuchni był zbyt tępy, aby obrać jej serce z twardej skóry, którą obrosło przez te wszystkie lata i pozwolić jej kochać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Picie alkoholu na plaży dozwolone jest jedynie w ogródkach barowych. Na plaży jako takiej pić i palić nie wolno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Transport międzynarodowy (18 odpowiedzi)

Witam, Czy zastanawialiście się w jaki sposób odbywa się transport międzynarodowy? Jakie koszty...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

Bardzo dobry adwokat sprawy spadkowe trójmiasto (5 odpowiedzi)

Może ktoś polecić?

do góry