Widok

allegro-odzyskalam pieniadze

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny juz kiedys byl watek o nieuczciwych sprzedawcach na allegro i wiem ze wiele z Was dalo sie przyslowiowo "nadziac" na takich oszustow.Męczylam meilami allegro dlaczego pozwalaja na sprzedaz oszustom,ktorzy zarabiaja na cudzej krzywdzie,dlaczego nie sa w stanie odzyskac piniedzy,dlaczego tak wielii portal jakim sa jest bezradny i pozwala na lamanie prawa itd.,straszylam policją firme ktora nie chciala mi zwrocic pieniedzy,bylam gotowa isc na policje,bo duzo zachodu przy tym nie trzeba-sklada sie meile sprzedawcy i swoje oraz dowod wplaty,reszte robia oni.przyznam ze warto bylo choc kwota nie za duza.
wystarczy meczyc allegro meilami,nie sprzedajacego,bo od niego samoistnie sie niczego nie uzyska.allegro zdaje sobie sprawe ze jesli takich zazalen bedzie sporo ludzie przestana w koncu kupowac,zobaczcie ile ludzi juz sie tak nadzialo i przestalo korzystac z ich uslug.
moze ktoras z Was po tym poscie nabierze chęci do odzyskania pieniazkow i otrzyma ich zwrot.


pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam 80 pudełeczek na początku stycznia. Niby zostały wysłane 28 stycznia ale jeszcze nie przyszły. Może to wina poczty, ale priorytet juz powinien być. Troche się martwię, zapłaciłam ok 200 zł, niby nie tak dużo ale zawsze szkoda

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
evilek a prosiłaś o skan potwierdzenia nadania ? cos musza miec ze ci to wysłali...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szoda tylko, że allegro zwraca pieniądze tylko w określonym przedziale - nie pamiętam jaki to...
ja kupuje na ebayu - dwa razy odzyskałam pieniądze i to od sprzedajacych - raz towaru na oczy nie zobaczyłam, bo na poczcie zginął...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Palla wysłali mi numer przesyłki nadania i mam na poczcie sprawdzić co się z nią dzieje. Poczekam jeszcze jutro, dam poczcie szansę a jak nie to zacznę pytac co się dzieje

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie pierwszy i nie ostatni raz pokazuja skan nadania.takich falszywek jest multum aby zamknac usta kupujacym.ja walczylam o 49 zł dokladnie.z allegro wg regulaminu nie nalezal mi sie zwrot bo oddaja od 50 zł,ale po moich meilach napisali mi ze dali firmie ostateczne ostrzezenie a jesli nie wysle pieniedzy podejma odpowiednie kroki,policja i ostrzezenia z allegro starczyly zebym pieniazki odzyskala.od firmy wysluchiwalam niestworzonych historii o zaginionej paczce,nawet o tym ze to ja nie odebralam przesylki i zostala do nich odeslana,poziej o tym ze pieniadze zostaly zwrocone z mojego konta!!!no istne szalenstwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli nie ma przesylki po miesiacu to zaczynajcie meczyc allegro,przeciez to wyslanie kilku meili,az w koncu sprzedajacy ustapi bo po co mu klopoty,a takich meczacych jest malo,ludzie machna reka zasmuca sie i powiedza trudno a oszust ma czysty zysk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja chcialam uspokoić - nie wpadajcie za szybko w panikę, bo poczta naprawdę ma duże opóźnienia w dostarczaniu przesyłek.

W zeszlym roku, jeszcze przed tymi kłopotami organizacyjnymi Poczty zamawiałam na nasz ślub podziękowania dla rodziców na allegro. Czekalam miesiąc na przesyłkę i nie dotarła. Dostałam faksem potwierdzenie nadania, pytałam na poczcie głównej i ani śladu! Skontaktowałam się ze sprzedawcą (na szczęście się udało) i ponownie wykonał zamówienie i wysłał. Paczka znów przez miesiąc nie doszla. wpadlam w panikę, że sprzedwaca mi nie uwierzy, że znów zaginęła. Na szczęście paczka dotarla dzien po moim ostatnim kontakcie telefonicznym ze sprzedawcą, o czym go oczywiście poinformowałam i wszystko się dobrze skończylo. Choć mam świadomość, że wiele osób nie miało takiego szczęścia...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak by jednak paczka nie doszła i sprzedajacy bedzie się upieral ze wyslał, to kogo mam zawiadomić i od kogo prosić o ewentualny zwrot pieniędzy. Pierwszy raz mam taką sytuację i pewnie moje pytania są troche naiwne

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
evilek poczekaj jeszcze trochę . Ja widzę że u mnie w przacy paczki priorytetowe idą nawet do 3 tygodni!!!
A przedwczoraj poczta przyniosła mi do domu sweter który zamówiłam z bon prixu 21 października. Nawet jeżeli bonprix ma 3 czy 4 tygodnie na realizację zamówienia to i tak musiał ze 2 miesiące gnić na poczcie. Na szczęście sweter był za pobraniem i już dawno go sobie odpuściłam.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja teraz zamówiłam bielizne z allegro, jak mi nie przyjdzie do walentynek to się załamie ... !!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja poczekam miesiąc czasu a pożniej zaczne coś robić

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
evilek do mnie paczka z gdyni szla prawie tydzien tak poczta pracuje od kiedy wszytkie paczki ida najpierw do pruszcza a potem dopiero na konkretna pocztę


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekac troszke ponad miesiac,pozniej zglosic allegroi zawiadomic sprzedajacego ze paczki nie ma,a pozniej to juz tylko meczyc allegro,beda nagabywac sprzedajacego ostrzezeniami,jesli ktos bedzie meczyl w koncu pieniadze odzyska,oszusci zarabiaja jedynie na tych ktorzy daja sobie spokoj i w sumie swiadomie zostawiaja pieniazki u takiego sprzedajacego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie tak zrobię. Zastanawiam się tylko jeszcze czy priorytet jest ubezpieczony, gdzieś wyczytałam zę poczta powinna oddać 10 krotna wartość przesyłki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No witajcie...

Ja walcze nie z Allegro tylko ze sprzedajacym - tu Allegro chyba nic nie zdziala.
Kupilam kiedys chyba ze 3 lata temu filmy na dvd - po otworzeniu paczki okazalo sie, ze dostalam same pudelka. 150 zl zaplacilam przelewem!
Poszlam na policje i zalozylam sprawe. Znalezli oszusta po numerze ip komputera.
W zeszlym roku byla rozprawa w Gdyni, nie poszlam, ale dostalam pismo z prokuratury, ze pieniadze sa zasadzone na moja korzysc.
Od jego kuratora dostalam prosbe o moje konto i czekam...
Czekam juz rok i nie wiem, czy po prostu takich jak ja jest wiecej i on musi posplacac wszystkie dlugi czy nie wiem sama...
Mam jednak satysfakcje, ze facet siedzial w areszcie i odpowiadal przed sadem za to co zrobil...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

do góry