Widok

autobus

Dlaczego autobus 136 jeździ przez Leśną Górę? Teraz nie zdążę przesiąść się na autobus na rondzie. MASAKRA
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

To chyba jakiś żart. Nie wystarczy 283 paranoja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja także zastanawiam się czy jest chociaż jakieś uzasadnienie tej zmiany, z tego co wiem wielu ludzi jest z niej niezadowolonych, więc naprawdę nie pojmuje tego!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

ja jestem zadowolona teraz mam autobus pod samym nosem , a wcześniej szłam z zakupami 10 min pod górę. Mieszkańcy Góralskiej nie bądźcie samolubni, wy macie sklepy u siebie a my mamy tak samo daleko do potokowej a z zakupami musimy dylać z sieci.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie jesteśmy samolubni, ale zależy nam na jak szybszym przemieszczaniu się, tymczasem czas przejazdu autobusami 136, 184 przez wycieczki krajoznawcze znacznie się wydłuża. 184 w dodatku robi sobie zawijasy na Morenie i zamiast jak kiedyś dojeżdżać do Gdańska głównego w 20-25 min, dojeżdża w 40-45 minut.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

To wyjdź wcześniej z domu pajacu i spacerkiem na pętlę. Na Leśnej mieszka dużo starszych osób i to dla nich zmieniono trasę 136, ale widzę, że co niektórzy nie widzą dalej, niż czubek własnego nosa. BTW. Wcześniej to 184 nie zawijał na Góralską.. więc pretensje odnośnie likwidacji 183 kierujcie do Rady Miasta i ZTM.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Macie trzy autobusy na dół, 136, 184, 283. Równie dobrze mogę zadać pytanie, po co na waszą wieś zaczął jeździć 283? Tyle, że my nie płaczemy z tego powodu...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na pieszo zasuwac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

tragedia z tymi autobusami! powinni przywrócić 183 i 142, a 136 - skrócić trasę tzn bez Leśnej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

jest protest. mieszkańcy wyłożyli petycję do podpisania (w delikatesach). na tablicy ogłoszeniowej jest tekst.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jeszcze 184 ma zacząć jeździć przez leśną, bo w ZTM was nie lubimy. Więc polecam budziki przestawić o pół godziny wcześniej :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzone info!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry