Widok

bardzo tani garnitur ?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam problem z teściem - tzn on ma problem jak sie ubrać na ślub. Nie ma garnituru, w ogóle nie ma żadnych eleganckich ubrań i źle się w nich czuje. W wypożyczalni garniturów nie mają, w surducie itp czuł by się okropnie. Stary garnitur po synu dużo za duży.

Nie wiecie gdzie można kupić garnitur, ale bardzo tanio tak do 300zł max? Może znacie jakiś komis z ciuchami? Dodam, że on ten garnitur ubierze tylko i wyłącznie na ślub i nigdy więcej, więc nie dziwię się, że szkoda mu kasy, tym bardziej że jest emerytem.

Na propozycję, że poszukam po szmateksach Moje Szczęście oburzyło się, że jego ojciec nie jest łachmaniarzem i w starych szmatach na ślub nie pójdzie (dziwne, że mu nie przeszkadza to, że moja suknia jest używana). Tłumaczenia, że można tam dostać coś fajnego, taniego i raz użytego, nie pomagają. Jakoś nie potrafi pojąć, że smoking który bierzmy z wypożyczalni też nie będzie nowy.

image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam ostatnio w CH Morena sklep Modna Moda znajduje się on blisko Carrefour'a, może tam dostaniesz taniej.

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na hali w Gdyni powinnać spokojnie dostać tanio :)

TEKST REKLAMOWY ZOSTAŁ USUNIĘTY.
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na gildii w gdansku

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w outlecie Fashion house (szadółki) - prawie na samym koncu hali po prawej stronie jest sklep z garniturami - jakas polska marka ale mniej znana - ceny własnie ok 300zł i bardzo duzy wybor fasonow i kolorów. dodatkowo na miejscu maja krawca i robią poprawki - moj kupował tam garnitur za chyba 320 zł (sopodnie marynarka i kamizelka) byl w nim juz na 3 imprezach i jest ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ajeczka na gildi moj brat ostani kupwal za 300zl super garnitur

Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na giełdzie w Pruszczu :)

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Centrum Chrobrego w Gdańsku (tam gdzie są przeniesione hurtownie z Kołobrzeskiej)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
o, a gdzie dokaldnie to jest? kiedys kupowałam ciuchy na kołobrzeskiej wiec jestem ciekawa gdzie przeniesli :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fasion House

image



http://kozlowskagnieszka.wordpress.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w faschion house jest rzeczuywiscie duzy wybór i za 300 zł mozna znalezsc, poza tym na giełdzie w pruszczu gdanskim jesli ktos preferuje mierzenie na swierzym powietrzu mozna juz za 260, 300

[url=http://www.suwaczek.pl/]image
sprzedam La sposę Gaula (rozmiar 36/38, wzrost 160 + obcas)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fashion hause - tylko zwróc uwagę bo tam jest duzo sklepów z garniturami - niektore dość drogie - ten ostatni sklep o którym pisałam jest najtanszy. zebyś sie nie zraziła cenami w innych sklepach, bo jest drożej (choc mozna rafic na wyprzedaz albo promocje )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W lumpeksach, wcale nie muszą byc łachmany. Wujek mojego męża kupił w lumpie garnitur za 2 zł, nowiutki, jeszcze z metką i zaszytymi kieszeniami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napewno tanie gajerki byly w tych hurtowniach ktore znajdowaly sie na zaspa/przymorze...teraz sa przeniesione w miejsce dawnego Nomi we wrzeszczu

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja znam z swoich okolic sklep w Sierakowicach kawałek od trójmiasta no ale garnitur ok 200-300 zł także może akurat warto no ale jak uwazasz..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny za pomysły!

to centrum chrobrego to chyba najlepsze rozwiązanie, bo teść ma to praktycznie za płotem, więc może sobie spokojnie iść i nie będzie marudził, że gdzieś daleko musi jechać :)

image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie sklepy w okolicy polecacie? Gdzie są przeceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie szukaj po przecenach. Co najwyżej w promocjach jakie mają niektóre porządne firmy. Garnitur to ubranie jakie kupujesz sobie na lata. Tak wiec warto jest zainwestować w porządne wykonanie, dobrą firme oraz dobry materiał.

Spora kolekcję garniturów ma Lancerto:
https://www.lancerto.com/kolekcje/garnitury.html

Jesli chcesz obejrzeć je stacjonarnie to w Gdańsku mają swój salon w fashion house.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może i wybór jest. Ale jeśli masz trochę inna budowę ciała niż wieszak, to za wiele nie znajdziesz.
Pan pomocny, dobrał mi zestaw: marynarka, spodnie, koszula, lrawat, pasek i buty... ponad 1650 zl. Wow..
Co do jakości się okaże sie za kilka "imprez"... Ale fakt. Zbroja wieczorowa ma być na lata. A co do lat (gwarancji) powiedział 2 lata. Zobaczymy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Alfie w Gdańsku masz salon Garber - dobra jakość i niskie ceny, ewentualnie Pawo - trochę gorzej z jakością a ceny porównywalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry