Widok

blazej - opinia

Jestem zawiedziony poziomem świadczonych usług przez ten salon bądź co bądź posiadający doświadczonych i utytułowanych fryzjerów-stylistów. Pani, która mnie strzygła (prawdopodobnie o imieniu Lidia) nie wykazał się zupełnie żadną kreatywnością, co więcej pomimo jasnych wskazówek jak życzę sobie, żeby mnie ostrzygła - zrobiła dokładnie odwrotnie. Sprzęt, w tym maszynki były brudne, przez co kilkukrotnie się zacinały. Dopiero po zwróceniu przeze mnie uwagi, postanowiła zmienić ją na inną. Jeszcze zanim przyszedłem do salonu, telefonicznie zostałem zapewniony, że Lidia jest doświadczonym fryzjerem męskim, okazało się zupełnie inaczej.Co więcej, spytałem czy jest możliwość, żeby żeby ostrzygł mnie któryś z braci Degowskich, na co otrzymałem odpowiedź że dzisiaj wszyscy są zajęci i nie mają wolnych terminów. Na miejscu okazało się co innego.
Moja ocena
obsługa: 3
 
jakość usług: 2
 
kreatywność: 1
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

blazej - opinia

nie Lidia!!! tylko Liwia :). Szczęściarze Ci co usiądą na jej fotelu. 200% profesjonalizmu i wspaniała aparycja. Za parę lat stanie obok w/w braci. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry