Atelier bra Madalena

Bielizna

Gdańsk, Przytulna 25/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gosia T - opinia Miałam dziś przyjmnosc skorzystania z usług Bra Madalena pierwszy ale zapewne...
~Gosia T
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2022

Polecam - opinia wątek zamknięty Polecam! Po raz pierwszy mam tak świetnie dobrany stanik że nie czuję...
~Polecam
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lutego 2022

Angelika - opinia wątek zamknięty Wizyta u Pani Magdaleny była świetna. Przyjemna, relaksująca atmosfera, więc...
~Angelika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 września 2021

D - opinia wątek zamknięty Wspaniałe klimatyczne miejsce.Bardzo duży wybór biustonoszy oraz...
~D
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

DoBRAna Kobiecość wątek zamknięty Wizyta w salonie Pani Magdaleny to piękne dopełnienie dla kobiecości....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 marca 2019

Polecam! wątek zamknięty Bardzo profesjonalny brafitting. Szeroki wybór modeli biustonoszy. Polecam!
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 marca 2019

Bardzo polecam ! wątek zamknięty Pani Magda bardzo mi pomogła w doborze biustonosza do sukienki ślubnej oraz...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

Polecam! wątek zamknięty U pani Magdaleny byłam już dwukrotnie i na pewno wrócę ponownie. Sklep to tak...
~Alicja`
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

Najlepsza! wątek zamknięty Bardzo, bardzo, bardzo (!) profesjonalna Pani Magda (do tego przesympatyczna...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Extra! wątek zamknięty Polecam wszystkim spotkanie z Panią Magdą. To bardzo miło spędzony czas. A...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

Polecam :) wątek zamknięty Spotkanie odbyło się w niezwykle przyjemnej atmosferze. Pani Magda służy dużą...
~Hania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Polecam! :) wątek zamknięty Korzystałam z pomocy Pani Magdy po raz pierwszy, czytałam wiele pozytywnych...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Super wątek zamknięty Profesjonalnie i intymnie z indywidualnym podejściem do klienta. Wizyta...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Atelier bra Madalena to świetne miejsce, które tworzy przemiła pani Magda....
~Joanna R
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Gorąco Polecam !!! wątek zamknięty Pani Magda jest profesjonalistką, do tego jest miła i sympatyczna. Gorąco...
~Beata J.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Wspaniała atmosfera i asortyment wątek zamknięty Wizyta u Pani Magdy była niczym spotkanie z przyjaciółką. Miejsce jest...
~Brunteka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Fachowa obsługa, Pani Magda dba o miłą atmosferę, zero skrępowania. Idealnie...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam Panią Magdę - duży wybór biustonoszy, miła atmosfera i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Polecam P.Magdę wątek zamknięty Szczerze zachęcam Panie /ròwnież te w bardzo dojrzalym wieku/ do korzystania...
~Aurelia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Wizytę u Magdy polecam każdej kobiecie! wątek zamknięty Atelier Bra Madalena to REWELACJA! Nie dość, że Magda zna się na piersiach i...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry