Widok

brakuje ludzi do pracy - tak?

Coraz częściej czytam, że brakuje ludzi do pracy.

Jakoś tego nie widzę lub inaczej chyba przede wszystkim dlatego, że pracodawcy oferują bardzo niskie wynagrodzenie i nie ma chętnych a kto mógł to wyjechał.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
ludzi do pracy brakuje ale tylko dlatego, że pracodawcy pochu#eli i oferują szmatławe warunki zatrudnienia - niektórzy dlatego, że nie stać ich na lepsze warunki a niektóry dlatego, że muszą zedrzeć z takiego robola pieniądze bo synek pracodawcy łaskawego musi otrzymać od tatusia nowe auto, bo starym - rocznym - trochę wstyd się przemieszczać i lans już nie ten sam. fejm spada - a tatuś prezes firmy już innego świata nie widzi, poza tym w którym zwykły robol się nie liczy. więc sami rozumiecie... niech się kapitalistyczne kundle gonią!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na dobrą wolę ludzi nie ma co liczyć, polskie realia pokazują że prawo trzeba ciągle nowelizować i egzekwować jego przestrzegania.
Człowiek musi się liczyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nic się nie zmieni , stawki będą głodowe ! Pracy nie weźmiesz to Ukraińca zatrudnią ! Można zapomnieć o lepszych zarobkach w tym kraju !
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
kapitalistyczna świnia pozostanie kapitalistyczną świnią.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale w niedzielę w kościele w pierwszym rzędzie :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
lulu załóż własną firmę i też bądź kapitalistyczną świnią, zatrudnij takich jak ty socjalistów, nierobów i spokojnie czekaj jak komornik dobierze ci się do d*py.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 19
My juz mamy firmę. Walimy takich grubasow nierobów niby szefów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
~fachmann to że komornik dobrał ci się do d*py to znak, ze nie masz pojęcia o zarządzaniu firmą, a to że wyzyskujesz i bazujesz na taniej sile roboczej tylko potwierdza twą niewiedzę niedzielna kapitalistyczna świnio z pierwszego rzędu w kościele - więc morda w kubeł i nie ucz innych o czym sam nie masz pojęcia.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem kim jesteś , ale popieram Cię w 100% tach.Prawdziwa i najprawdziwsza prawda!!!Córka mojej byłej Szefowej zachowywała się jak Damulka(Córka prezydenta) Ona nie prosiła nigdy bym coś dla Niej zrobił-Ona po prostu powiedziała,że mam to zrobić i koniec!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wyjechalem tęsknię za polską,ale nie za praca w niej gdzie byle mlokos próbuje tobą pomiatać a mam już 43 lata . Jestem tu i za swoją pracę mam szacunek godziwe wynagrodzenie i za to jestem wdzięczny pracodawcy. Może mnie tylko poprosić o pracę ponad godziny gdzie otrzymuje 50% stawki już praca w sobote tak samo, nie odmawiam bo człowiek sympatyczny negocjuje rozmawia nie wylwa pomyi na głowę i opowiada o opłatach. Jego Syn myje podłogę po pracy i jest moim uczniem i pomocnikiem bez żadnych przywilejów i ulg. Cenie szanuje mojego zagranicznego pracodawcę Także szanuje ojca i cieszy się ,że może pracować ze mną.
Można? Odpowiem... TAK można
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Załatw i mi takiego szefa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (13 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?

do góry