Widok

bromergon - opinie!!!

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej, czy którąś z Was brała bromergon ??? jakie miałyście objawy? czy od tego się dużo tyje ??
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja brałam bromergon ale krótko ( nieco ponad tydzień) i w bardzo małych dawkach: przez pierwsze 4 dni po 1/4 tabletki a potem po pół, bo mnie ginka uprzedziła o zawrotach głowy itp. faktycznie byłam nieco kołowata, ale nie zauważyłam żebym od bromergonu utyła - wręcz przeciwnie - powoduje mdłości.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
niedobrze!!! ja zawsze chodzę skołowana, mam niskie ciśnienie, podobno on też obniża. kurcze nie wiem sama co robić. brać nie brać. czytałam ulotkę i opinię i nie wygląda za fajnie.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hexusia, ja też akurat jestem niskociśnieniowcem - mała dawka i trzeba pić duuuuużo wody - wtedy ciśnienie tak nie spada. No i bromergon brałam zawsze na noc - nigdy na dzień. Nie obawiaj się - od tego się nie umiera ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
mi bromergon baaardzo pomógł, biorę, tzn brałam pól tabletki na noc, ani nie utyłam, ani nie schudłam. Na początku byłam baaardzo senna i do niczego, po tygodniu/dwóch czułam się już normalnie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
mi też lekarz kazał na noc brać. a jak wstawałaś to jak gorzej się czułaś??? ja z rana jestem do niczego boje się, że po tym leku będzie tak, że nie będę w stanie funkcjonować.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja brałam bromergon prawie 2 lata,miał zbić prolaktynę bo przez to nie mogłam zajść w ciąże,przez pierwsze 2 tyg czułam się okropnie miałam zawroty głowy,nudności,chodziłam nieprzytomna,a nawet pojawiały mi się halucynacje poźniej juz bylo normalnie,pamiętej tylko żeby na noc go łykać
image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
PS ja nie utyłam ani kg
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja brałam bromergon dużą dawkę i przez długi czas,
z rana rzeczywiście masakra, spuchnięta do ok12 jak bym dopiero wstała, ale opłacało się poświęcić
ps nawet włosy miała straszne przez ten lek ;/
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
niezbyt przychylne informacje, dzięki
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam przeszczęśliwa jak dowiedziałam się że dzięki tym chemikalią jestem w ciąży, tak jak pisałam wyżej trzeba się poświęcić jeśli się czegoś bardzo chcę!!! ;)

powodzenia
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja brałam ale krótko bo źle się czułam,miałam bardzo niskie ciśnienia.
Przeszłam na inny lek,zamiennik,dużo droższy ale lepiej go znosiłam niestety nazwa wyleciała mi z głowy bo to było kilka lat temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja muszę brać bromergon i zaraz też brać puphaston. matko kochana ciąża ciążą ale czy ja będę w stanie cokolwiek zadziałać. nie dość, że cały czas bym spała, dopiero po 18.00 jestem żywa, boję się, że źle na mnie wpłynie to coś.
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znalazłam - ten drugi to Parlodel,to ten sam lek tylko podobno w bardziej oczyszczonej wersji dlatego nie powoduje takich skutków ubocznych no ale cena faktycznie wysoka.
Na DOZ Bromergon niecałe 5 zł a ten drugi 66zł.


A masz zaczynać od malutkiej dawki? Bo mi kazał brać najpierw ćwiartkę i stopniowo zwiększać,na noc oczywiście.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi też pół tabletki na noc!!! ale chyba zacznę od ćwiartki ;))))
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
brałam tan lek na zatrzymanie laktacji i fatalnie sie po nim czułam byłam bardzo słaba ospała i bolała mnie zołądek cały czas mnie mdliło. masakra po prostu lek jest straszny
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
katah84, piszesz o poswięceniu..
A co jak kobieta która chce dzidzię i która bierze bromergon czuje się tak źle, że nie może wstać z łóżka, a rano do pracy trzeba iść?

Ja moge wiele znieść, ale osobiście ten lek to dla mnie za wiele.. Brałam i leciałam dosłownie z nóg. Nawet ściany mi nie pomagały, a do pracy to chyba bym doszła czołgając się...

Tak więc poświecenie - poświeceniem, ale niekiedy po prostu sie nie da ...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po co się poświęcać, skoro są lepsze leki? Ale droższe, a dla wielu osób jest to ważna sprawa, wolą więc choć spróbować brać ten tańszy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM MAM PYTANIE ponieważ zażywam bromergon z tego tytułu że nie mogę zajsc w ciąze z powodu wysokiej prolaktyny i chcialam sie dowiedziec po jakim czasie Pani zaszła w ciąże .Biore raptem tydzień a czuje sie jak by mnie walec przejechał.jaki jest czas działania tego leku ?? pozdrawiam :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Brałam bromergon i czułam się fatalnie, szybko zmieniłam na Dostinex - choć był drogi to wart dobrego samopoczucia. Lekarz zabronił zachodzenia w ciążę przy bromergonie, przy dostinexie można zachodzić :)
Udało sie po ok. 2 latach brania dostinexu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
efekty uboczne zależa od organizmu. też jestem niskociśnieniowcem - biorę od 1,5 tygodnia - i żadnych skutków ubocznych, czuję sie świetnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Część kobiet ma po tym leku bardzo nasilone objawy, ale część nie ma ich wcale.

Możesz brać, nawet jak objawy się pojawią, to u części kobiet mijają po kilku dniach. Możesz też od razu zadzwonić do lekarza, zeby jednak zmienił Ci recepte na inny lek - Dostinex, Norprolac - rzadko powodują złe samopoczucie, ale są duuuuużo droższe (pewnie dlatego lekarze zwykle zaczynają od tych tanich leków).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jejciu tylko nie bromergon, czulam sie po nim fatalnie, mialam mdlosci i po okolo godzinie od polkniecia tabletki dostawalam mega katar z zapchanymi wszystkimi kanalami nie moglam oddychac ani wysmarkac, przechodzilo po okolo godzinie. Normalnie masakra
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bromergonowi dwa razy zaszlam w ciążę. Za pierwszym razem w 3 cyklu i synek ma dziś 1,5 roku, za drugim razem w 2 cyklu i za 3 tyg bedziemy mieć corcie
W obu przypadkach ok tygodnia od rozpoczecia brania strasznie bolala mnie glowa, ale bez tragedii, potem juz zero dolegliwosci. Bralam 1/2 tabletki na noc a mialam 25krotnie przekroczoną norme prolaktyny, po ciąży 19 krotnie. Tak wiec szybko wyszlam na prostą.
Ja polecam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
pierwszą tabletkę wzięłam wczoraj i tak samo po jakiejś godzinie myślałam,ze się uduszę tak zatkał się nos któremu nic nie dawało smarkanie bo nie było czym,tak poszerzyła się śluzówka,po 3 godzinach zaczęło mnie mdlić i zasypiałam na stojąco :(dzisiaj od samego rana czuję sie jak na największym kacu a do pracy trzeba było iść.cos okropnego!!nie wiem czy odstawić lek czy zmniejszyć dawkę ,będę rozmawiać z lekarką co robić dalej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
e-mil-ka a mje objawy była następujące: juz po jednej tabletce czarno przed oczami, mdłości, bóle głowy, zawroty głowy i teraz jeszcze dałaś do myślenia z zatkanym nosem ja myślałam, że to katar mnie łapie a to tez był efekt uboczny tych tabletek.Ja miałam brać dwa razy dziennie po jeden sztuce i brała dawka nie zmniejszałam i tak do końca się czułam. Brałam przez tyle dnie ile miałam i po odstawieniu po dwóch dniach znowu miała nawał pokarmu. Wiec od tygodnia ponownie robię kurację i jestem do bani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się naczytałam opinii i zasiałam panikę jak zaczęłam brać a okazuje się że na mnie w ogóle nic nie działa:) tzn nie czuję różnicy, nie mam skutków ubocznych.
Biorę pół tabletki na noc. Już od ponad miesiąca.
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja biorę bromergon 4 miesiąc po pół tabletki 2 razy dziennie. Na samym początku było mi słabo i bolała mnie głowa ale teraz nie czuję żadnych efektów ubocznych. Lekarz kazał mi zacząć brać tabletki następująco 1/4 raz dziennie przez 2 dni, kolejne 2 dni 2 razy dziennie 1/4 tabletki a na stałe 1/2 tabletki 2 razy dziennie. Dodatkowo biorę clostilbegyt w od 5-10 dniu cyklu i luteinę od 20-30 dnia cyklu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co na prezent dla babci na 80lat?? (38 odpowiedzi)

dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

do góry