Widok

ceny kwiatów na giełdzie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie. Czy ktoś z Was kupował może kwiaty na giełdzie kwiatowej (chyba RENK??- w każdym radzie chodzi mi o taki hurtowy zakup)? Jak mniej więcej kształtują się ceny takich kwiatów? Czy można kupić jakieś dodatki do bukietów, takie jak są w kwiaciarniach?

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie wiem jak na Renku, ale ja na giełdzie w Gdyni płace 1,70 za szt. róży "40" przy dużych ilościach oczywiście :) paczka takiej cienkiej długiej trawy kosztuje 5 zł

http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu, na giełdzie niedaleko Makro ceny kwiatów, które kupowalam 22,08,2008 to: róża vendela 80 cm za 2,30, róża aqua 65 cm 1,80, róża el toro 55 cm 0,80gr, róża grand prix 80 cm 1,70. Jechałam tam o 4 rano, szczerze mówiąc jeśli nie chcesz kupić większych ilości to szkoda zrywac się w środku rano, ale z drugiej strony będziesz miala co wspominac ;))) Kwiatów jest b. dużo, ale tez znikaja w ogromnym tempie. Podobno o 7 nie ma tam juz po co jechac. Po tym, co widzialam musze niestety to potwierdzic. Dekoracje (wstazki, itp.)też tam dostaniesz w cenie nizszej o 2/3 niz w sklepie. Powodzenia :)

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ps. miałam napisać "w środku nocy" oczywiście, hihihihi, za dużo myśli kłebi sie w glowie ;)

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda trzeba wcześnie jechać na giełdę-giełdę mam zaraz za domem w którym mieszkamy z moim T. więc możecie wierzyć, że jak chcecie lepsze kwiaty to warto się poświęcić i wstać wcześniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodatków też jest mnóstwo.... nawet kartki okolicznościowe tam dostaniesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolinka a ta róża "40" to chodzi o długość? To jest duża/największa róża?? Kurcze sorry za takie pytania, ale ja się w ogóle na tym nie znam:( Aha, czy sa jakieś inne duperelki takie jak piasek do wazonów, perełki, motylki do ozdoby bukietów?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O, dziewczyny, Dzięki za odpowiedzi! Tak się zastanawiam, czy nie kupić tych rzeczy w hurtowych ilościach i nie dać znajomej pani, która umie robić bukiety. Może wystórj wyszedłby taniej...Musze to obliczyć, bo jak nie, to trzeba będzie zamówić jakies dekoracje:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zarówno w Gdańsku jak i na renku wszystko kupuje sie w paczkach , szpulach itp. To samo z kwiatami , paczki 20 i 25 szt (do tego dobrze jeszcze wiedzieć, które odmiany są trwalsze i czy te które wybraliśmy sa akurat świeże ),to samo dotyczy dodatków zielonych(lisci)które pakowane są po 10 i więcej sztuk. Do tego wazony, które przy układaniu okazuje sie na przykład ,że są za niski albo za szerokie itp. Potem okazuje się,że wstązki za mało, a organtyny połowę zostało Jak sie pózniej wszystko podsumuje to okazuje się ,że wcale nie wyszło dużo taniej , a czasu (który w przeddzień wesela kurczy się w niewiarygodnym tempie) brakuje. Pozdrawiam
image
STUDIO FLORYSTYCZNE GLORIOZA
KOMPLEKSOWA OPRAWA ŚLUBÓW www.glorioza.net
email;edussa@wp.pl tel;(+48)693 126 042
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest bardzo dużo dodatków i ozdób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do której godziny jest otwarta ta giełda w Gdańsku? Chcę kupic ozdoby a nie kwiaty.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
"40" to jej wielkość, ja ostatnio brałam piękne ciemnoczerwone róże odmiany Pasjonat oraz kremowe odmiany Twin - są takie w sam raz do dekoracji tzn. do wazonów - na pewno wychodzi to taniej niż gotowe bukiety z kwiaciarni, a pozatym nie tzreba wielkiej filozofii by zrobić samemu coś fajnego z kwiatów :)

http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kurcze, wszystko fajnie....Kupiłabym dużo kwiatów i ozdóbek, mam osobę, która mogłaby to ułożyć...tylko skąd ja wezmę wazony??? Potrzebne by mi były takie małe na stół i duze...najbardziej chciałabym wszystkie podobne...z przezroczystego szkła...Na allegro jeden wazon to ok. 30-40 zł...:(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ikea - polecam albo sklepy za 5 zł: sama mam wazony stamtąd :)

http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolinka29 gdzie jest giełda w Gdyni
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Filozofia giełdy polega na tym ,że hurtownicy najpierw sprzedają na giełdzie a później jadą do swoich sklepów- kwiaciarni.
Ja byłam oststnio ok 8.45 na Renku i było bardzo mało sprzedawców było, ale storczyki kupiłam jakie chciałam.
Jeżeli chodzi o dekoracje to sytuacja wygląda podobnie. Bez wariactwa można jechać ok 6, chociaż trzeba liczyć sie z tym ze tych najladniejszych kiwatow juz nie ma.

a co do wazonów to obok hali z kwiatami (nastepna) byly tez takie stoiska z jakimis meblami i trzoche dekoracji. moze tam beda wazony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Giełda Towarowa w Gdyni jest na ul. Rdestowej, to taka ulica równoległa do Chwaszczyńskiej, jak się jedzie w stronę żukowa to po prawej stronie, i tam jest hurtownia kwiatowa w takim dużym budynku, czynna codziennie do 15 :)

http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wazony polecam ze szczepana. Hurtownia na Elbląskiej, wjazd na przeciwko Lotosu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my byliśmy po kwiaty (do bukietów ślubnych) ok 6 rano :) nie było problemu z dostaniem :)
jest tam baaaaaaardzo dużo różnych dodatków - dowolnych wstążek, piórek, dekoracji itp. :)

np. ostatnio kupiłam tam pięknego wielkiego sztucznego słonecznika do sypialni ;) i śliczną figurkę Aniołka :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy możecie mi podopwiedziec które róze nadają się na bukiet ślubny i utrzymają się w wazonie chociaz przez kilka dni. Dodam ze chciała bym wiązankę z czerwonych i białych róz??

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba większość róż? to są trwałe kwiaty :) (no - może pnące nie są takie trwałe)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, a wiecie może ile kosztuje tam eustoma albo goździki gałązkowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Up
Może ktoś jednak wie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.renk.pl/index.php?v=show2&idkl=6&asort=1 możesz podzwonić i popytać sprzedawców :)



pamiętaj, że kwiaty są pakowane po ileś tam sztuk ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, dzięki za namiary :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na takiej giełdzie każdy moze zrobić zakupy? czy tylko kwiaciarnie itd? bo różne już rzeczy widziałam i slyszalam na ten temat
PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKIE KŁAMSTWA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
każdy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
płacisz za wjazd na teren giełdy - kilka zł :) albo zostawiasz auto przed szlabanami ;)


i idziesz robić zakupy :) jeśli jeden sprzedawca Ci odmówi(z jakiegoś powodu) - idź do innego :)


nie mamy kwiaciarni, a zakupy robiliśmy kilka razy - bez problemów :) i to wcale nie jakieś wieeelkie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piszecie, że są tam też dekoracje. a świece można dostać? i jak tam dojechać jedynie komunikacją miejską? o tej porze wszyscy zmotoryzowani w mojej rodzinie będą pędzić do pracy :( a weekendy też jest tam czynne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znam osobiście tylko giełdę w Gdańsku na Miałkim Szlaku. Tam świece dostaniesz , kwiaty sztuczne, dekoracje (wstążki, motylki itd), kwiaty żywe (cięte i w doniczkach). O 4- ej rano już wszystko otwarte. Ale o 8-ej nie ma po co jechać. Otwarte w soboty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaspiarnia - nad ranem wszyscy Twoi zmotoryzowani są już w drodze do pracy? Możecie tam jechać np o 3-6 :)


z tego co pamiętamy z Mężem - świece były :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my byliśmy ok 8 i już były resztki kwiatów...
ale mieliśmy inny celu - po dekoracje więc kupiliśmy wszystko co 3ba :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam - potrzebuję znać aktualne ceny róż.
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od 1zł do 5zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ojej ja to ja nie mam po co jechać na taką giełdę bo najszybciej to ja wstaję o 9 hehe a co dopiero 4czy 5 to już chyba lepiej pójść na imprezkę w piątek i w sobotę wstąpić na giełdę i nie ma problemu ze wstawaniem hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a frezje ile kosztują??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ceny kwiatów- www.renk.pl i na stronie sa ceny orientacyjne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ale to ceny hurtowe jak ktos nie kupuje zawsze to ceny sa wyzsze juz ktos kiedys pisal ze jak kogos nie zna sprzedawca to dostanie stare kwiaty i po wyzszych cenach niz hurtownicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak wiem bo sama to pisałam i wiem z doswiadczenia:)ale lepiej znac chociaz ceny orientacyjne zeby nie zapłacic wiecej niz w kwiaciarni:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to fakt w kwiaciarniach sobie cenią i to bardzo dużo za kwiatki.....a Ja się dogadałam z firma dekoratorską SECRET GARDEN, że płace tylko za usługę, a za kwiatki będę płacić po cenach giełdowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj brat pare lat temu kupowal kwiaty na gieldzie ja tez mam taki zamiar, to jedyny sposob zeby ominac drozyzne w kwiaciarniach, tym bardziej jesli ktos kupuje w duzych ilosciach mozna zaoszczedzic kilkaset zlotych. Szczerze polecam gielde tam kwiaty sa zawsze swiezsze niz w kwiaciarni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zależy w jakich kwiaciarniach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dostałabym tam zielone storczyki? jak myslicie? niegdy tam nie bylam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a jak się nazywają takie różyczki małe, których jest kilka na gałązce? Ostatnio żona Michała Żebrowskiego miała z nich bukiet na ślubie....

Myślicie, że dostanę je na tej giełdzie? Patrze na cennik kwiatów na ich stronie ale nie wiem jak te różyczki się nazywają.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogólnie mówi się-róża gałązkowa i jeśli tak powiesz to będą wiedzieli o co chodzi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam
Dziewczyny mam dowas pytanko do jakich boxów mam sie udać żeby sprzedano mi dodatki i żywe kwiaty na wesele. Byłam w piątek i w kilku boxsach mi odmowiono,,,proszę o rade,,,pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej do zadnych... na renku z tego co wiem mało kto chce sprzedawac detalistom.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może wiesz gdzie moge się jeszcze udać po kwiaty na wesele chodzi mi o wieksze ilości,,,z góry dziekuje za rady ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze bezposrdenio do ogrodnikow, ale tez nie recze czy beda chcieli sprzedac.. naprawde nie wiem..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ok dziękuję za porady ;),,,chyba bede musiała się jednak udać do jakiejś kwiaciarni w Lęborku bo to juz za 2 tyg,,,pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry