Widok

ceny

zalamalem sie relacja ceny do jakosci. Ceny jedne z wyzszych w trojmiescie a jakosc niestety mierna. przystawka ze sledzika wielkosci naparstka za parenascie zlotych, poledwica najdrozsza jaka jadlem a w porownaniu do la vity np na marnym poziomie.
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 1
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Witam serdecznie Pani Agnieszko,
serdecznie dziękuję za Pani opinię. Nasza restauracja jest restauracja sezonową, dbającą o jakość produktu. Mogę zapewnić Panią, iż śledź w dziesięciu ziołach, to danie wyjątkowe, którego proces maceracji wpływa na jego wyborność. Z przykrościa czytam opinię o polędwicy, ktora wyselekcjonowana jest przez naszego szefa kuchni i sprowadzana specjalnie z wielkopolski, gdzie na wolnym wypasie chowie sie bydło szlachetnej rasy Limousine. Mam nadzieję, że przyjmie Pani zaproszenie na spotkanie, które w pozytywny sposób wpłynie na Pani opinię. Serdecznie pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma to jak maggi i kucharek, nie porównuj Restauracji Tłusta Kaczka do bistro! a polędwica nie jest za droga, poprosta Ciebie na nią nie stać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zawsze, czytając takie opinie, zastanawiam się dlaczego w ogólnej ocenie obrywa się obsłudze? Opinia napisana na temat jedzenia. Obsługa za to zarobiła 2/6 pkt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ktoś kto porównuje Tłustą Kaczkę do La Vity nie wie nic o sztuce kulinarnej. To tak jakby narzekać, ze Porsche jest droższe od Fiata :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry