Widok

chrzciny

Gdzie robicie chrzest swoich maluchów. ? w kościele św Alberta czy w kościele w kielpinie? Zastanawiamy się nad sw albertem ale może ktoś wie jak wyglądają tu w kościele chrzciny? Przed msza? W czasie mszy? Czy co niedzielę czy raz w miesiącu. ? niedawno się przeprowadziliśmy tutaj na karczemki i niewiemy dlatego proszę bez zdednych komentarzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli Karczemki to z pewnego przysziału Twoją parafią jest Brat Albert. Zawsze łatwiej w parafii bo potem szkoła bierzmowanie itd. Myślę że nie powinno być żadnego problemu tzn zasady jak wszedzie. Kościół jest nowobudujący. Bardzo ogarnięty jest nowy wikary tylko przestrzegam uszy przed organistą ;) (ojjj ma swoje lata) Reszta jak wszędzie. Bóg wszędzie ten sam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam też problem z chrzcinami ale ze względu na to iż rodzice chrzesni nie są po slubie i w tym problem ... nie chcą dać chrztu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli rzeczywiście usłyszałeś/aś coś takiego to jest to złamanie Kodeksu Kościoła Katolickiego, w myśl, którego nie wolno odmówić sakramentu Chrztu Świętego, pod warunkiem, że rodzice i rodzice chrzestni przystąpią do sakramentu pokuty. Brak tutaj jakiejkolwiek wzmianki na temat ślubu rodziców chrzestnych - warto o tym wiedzieć, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No my szukaliśmy takich by było ok by właśnie nie było problemu że nie mają ślubu lub są rozwodnikami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak tylko nie dostaną rozgrzeszenia przy spowiedzi jeżeli żyją z kimś i nie są po slubie w tak zwanym konkubinacie. ..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam nadzieje że niebedzie tak źle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My chrzciliśmy w sobotę bez mszy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu w kościele św Alberta???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli to do mnie to..
tak, Alberta..chrzciliśmy w sobotę
nawiasem mówiąc brat męża "bez ślubny" miał być chrzestnym ale proboszcz nie wyraził zgody..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm to grubo zobaczymy co u nas powie niedługo idziemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry