Widok

ciekawe zajęcia dla dzieci gdzie (Chełm, Orunia)

Witam, jestem z Chełmu .
Poszukuje fajnych punktów przedszkolnych, centrów edukacyjnych . Zależy mi na zajęciach ruchowych lub przygotowujących do przedszkola żeby kilka razy w tygodniu dziecko mogło spotkać sie z rówieśnikami :)

Z góry dziękiuje . Nic nie mogę znaleźć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedyś w Alfie były jakieś zajęcia dla dzieci ale nie wiem czy jeszcze to istnieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka chodziła na Figielki Muzyczne na Ujeścisku. Taka rytmika dla maluchów od 18 miesiąca do 3 roku życia. Raz w tygodniu, ale można dwa razy, zajęcia trwają godzinę. Prowadziła je studentka Akademii Muzycznej. Rodzice/opiekunowie mogą uczestniczyć w zajęciach. Córeczka lubiła bardzo na nie chodzić, w tym semestrze też ją zapiszę. W ofercie są też zajęcia 3 x w tygodniu po 4 godziny, takie mini-przedszkole, ale to już akurat nie dla nas.

Tu jest link: http://www.malyskarb.pl/12/35/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też polecam Figielki Muzyczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaleznie od wieku dziecka figielki muzyczne lub akademia malych skarbow w przedszkolu Mały Skarb :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam klubik alfa na dragana od 8 do 12. lub arti lingua na królowej jadwigi można zostawić dziecko na wybrane dni, a w alfie płaci się tylko za dzień w którym dziecko tam jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Częstotliwość lotów samolotow. (8 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

do góry