Widok

cienki klub

przede wszystkim ciasno! starają się starają, ale to nie porządny dwupiętrowy klub, ze względu na ciasnotę nigdy nim nie będzie. nie ma gdzie tanczyć, parkiecik mały jak przeciętny duży pokój w przeciętnym dwupokojowym miedzkaniu, a do tego przedzielony kolumnami - brak miejsca!! ludzie krążą w tej małej przestrzeni jak muchy sie kręcą. Ale najgorsze to piwo mieszane z cholera wie czym... niedobre! Nie lubie szafy, w tak drętwym i martwym pod względem rozrywki mieście jakim jest gdansk, to może ten klub święci swoje tryumfy, ale byłam w miastach świata na imprezach i wiem, że tam to wygląda to zupełnie inaczej.... szafa to co najwyżej w porównaniu z tamtymi może służyć za marny bar piwny...
Moja ocena
Café Szafa kategoria: Puby
obsługa: 4
 
menu: 2
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

A więc cieszymy się że już nas nie odwiedzisz bo ideą Szafy jest wieczna duża domówka. Skoro kręcą cię światowe imprezownie to musisz je odwiedzać koniecznie. W imieniu piwa i much to życzymy powodzenia
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ciekawa "Odpowiedź obiektu". Moim zdaniem trochę nie uprzejma ale może jestem przewrażliwiona :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cóż, jeśli autorka ocenia w kategorii Puby to niech nie oczekuje, od lokalu, że będzie klubem. IMO sarkastyczna odpowiedź jest na miejscu ;)
Jako Pub, Szafa sprawdza się dobrze (byłoby bardzo dobrze, gdyby nie DJ zagłuszający rozmowy po godz ~22).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry