Widok

ciężko ocenić

Ciężko ocenić. W restauracji było 5 osób ale po 20 minutach czekania na przeniesienie menu wyszliśmy. Toaleta ładna ale nie na cieplej wody - korek na stałe zablokowany. Pan ładnie śpiewał, posiedzielismy, posluchalismy, poczekalismy na jakieś zainteresowanie obsługą ale niestety byli zbyt zajęci sobą :)
Moja ocena
Mazel Tov Club Artystyczny kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: -
 
jakość potraw: -
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam, jak byłem na Gdańsk za pół ceny, to nie chcieli przyjąć mojego zamówienia. Po prostu mnie ignorowali, brak zainteresowania jako do klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Panie "pm" polecam Mc Donalda, szybko i tanio :D Ja w weekend za pół ceny darowałam sobie jedzenie na mieście, widząc przelewające się po restauracjach tłumy. Wiadomo, że jak są tabuny ludzi, trzeba czekac. No, ale kto chce tanio, nie ma szybko. Przynajmniej nie w restauracji, bo może w fast foodzie to tak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo nam przykro ze jest Pan rozczarowany, przed sezonem lokal nie posiada obslugi kelnerskiej, swiadczy o tym wielka tablica wiszaca przy barze na ktorej jest napisane co kucharz poleca danego dnia. Mozemy jeszcze wywiesic tabliczke informacyjna.
Prosze sie nie zniechecac i odwiedzic nas jeszcze kiedys, ceny nie sa wysokie a jedzenie pyszne i porcje spore :-) ,no i nalewki wlasnej roboty.
Pozdrawiamy !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogi Panie, jeśli dorósł Pan do chodzenia po miejscach dla dorosłych, mniemam, iż skończył Pan co najmniej podstawówkę. Oznacza to, że prawdopodobnie posiadł pan pożyteczną sztukę czytania. Skoro nad barem wisi menu i widzi Pan ludzi zamawiających przy barze to chyba posiadając przeciętną inteligencję człowiek wywnioskuje, że lokal nie prowadzi obsługi kelnerskiej. Nie od dziś i nie od wczoraj jestem klientką różnych restauracji i jakoś rozróżniam te dwie sprawy - obsługa kelnerska, lub jej brak - w okamgnieniu. Inni ludzie też to potrafią. Wystarczy odrobina myślenia, a nie będzie Pan wychodził z restauracji czy pubu niezadowolony i z pretensjami. Życzę bardziej pozytywnego nastawienia do świata i nieco więcej spostrzegawczości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry