nowy wąteknowy wątek
co myslicie o takiej sukni dla mamy panny młodej
[Wesele bez ogłoszeń]

wyszukałam cos takiego, oczywiście troche bym ja przerobiła tzn cos żeby trochę ramiona przykryć albo puścić cos zwiewnego...no i troszkę dłuższą, taką do łydek,ciężko znalezc coś dla kobitek puszystych..

image

Re: co myslicie o takiej sukni dla mamy panny młodej

image

image

wg mnie kolor jest za ciemny jak dla mamy panny młodej

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage

co do korou to nie jest jeszcze wybrany, bardziej chodzi mi o fason czy dla puszystej osoby byłaby ok?

Ale są naprawde ładne sukienki gotowe nawet dla osób puszystych

Hania 01.12.2010 r.
Emilia 16.07.2013 r.

A jaki rozmiar ma mama ?

Hania 01.12.2010 r.
Emilia 16.07.2013 r.

A jaki rozmiar ma mama ?

Hania 01.12.2010 r.
Emilia 16.07.2013 r.

Moja mama też miała problem ze znalezieniem czegoś dla siebie, ale w końcu znalazła piękną suknię.. zobacz sobie w tym wątku http://forum.trojmiasto.pl/Sprzedam-biala-suknie-rozm-ok-38-na-170-cm-wzrotu-+-obcas-t67454,1,11.html
Mama się w niej czuła bardzo dobrze. Też chciała szyć, ale udało jej się znaleźć suknię, w którą weszła bez żadnych przeróbek ;)

image
image

rozmiar 54, chciałabym aby miała coś tak lekkiego i zwiewnego żeby nie podkreślało jej tuszy to własnie chyba najlepiej odcinane pod biustem...

no akurat co do Twojej mamy to raczej nie powinna mieć problemów z ciuszkami:):):) ładnie wyglądała:)

no akurat co do Twojej mamy to raczej nie powinna mieć problemów z ciuszkami:):):) ładnie wyglądała:)

a przepraszam ze pytam ale czy mama ma duzy biust? bo chyba taki przekladany dekolt nie wypada zbyt dobrze przy wiekszym biuscie, tak mi sie wydaje

w sumie to aż tak dużego nie ma, biust to kwestia dobrze dobranego biustonosza modelującego, może macie jakieś zdjęcia kiecek dla puszystych w swoich zbiorach? nie chcę aby miała jakąś garsonkę jak dla starszych babć, a może dekolt w łódkę? i wtedy odcinana pod biustem i do łydek lekko zwiewna ? no mama raczej będzie chciała szyć bo nie lubi i nie ma czasu ganiać po sklepach a przymiarki czegokolwiek to dla niej tragedia, a chciałabym aby ona tez slicznie wyglądałą i mimo tuszy czuła się elegancko i wyjątkowo :)

Mi sie wydaje ze odcinanan pod biustem zawsze sie dobrze bedzie prezentowala na troche puszystej.A to ze biust bedzie widac? no i co nawet lepiej,to ze mama to nie znaczy ze ma sie zakryc przescieradlem przeciez,trzeba podkreslic to co sie ma dopbrego w koncu.A co do koloru to moze zywsza zielen albo czerwony?

fason ok ale kolor nieodpowiedni powinna być delikatna bez przesadnych zdobień moja mama też nie należy do najszczyplejszych a dla niej mamy suknie w koloże ecru i złota suknie dla mamy kupiłyśmy w saloniku przy świętojańskiej w gdyni obk kościółka mama ma śniada cerę i ciemne włosy wiec całóść wyląda szałowo

myślę że jest nie odpowieknia (kolor)!

myślę że jest nie odpowieknia (kolor)!

kolor nie taki ;)

ale fason - ok :)

sama jako puszysta Panna Młoda miałam podobną sukienkę - ale długą :)

image

Jeśli jesteś z Gdyni to polecam DT Chylonia, tam jest największy wybór sukni na każdą okazje. Teraz przed sylwestrem jest duży wybór, ostatnio tam byłam i widziałam :)

Na prawdę ładne sukienki w przystępnej cenie dla mam i panny młodej można znaleść na www.mira-mariage.pl
Polecam

Swietego Ducha Gdanśk