Widok

co sądzicie o zumbie w Bojanie?

Warto chodzić?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Psycholodzy za nas myślą, za nas pracują, za nas podejmują decyzje itp. My nic już nie umiemy.
Ostatnio jednak guru szkoły liderów Jacek Santorski oświadczył, że odchodzi się od prezentacji, doskonalenia, nieomylności i osiągania szczytów doskonałości, bo wartością jest bycie sobą.
Takie szkoły i wreszcie odkrył to, co jest elementarzem, a nauki pobiera się najpierw w domu, potem w przedszkolu itd.
To po co to pranie mózgów. Zwykły chłop wie więcej , jak żyć i jeśli jest uczciwy i pracowity, to jest szczęśliwy.
Niedługo będzie utworzony wydział psychologii układania płyt na drodze w Bojanie, odsnieżania, wyrywania chwastów.Bez ukończenia takich wydziałów ani rusz. O tempora, o mores!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Nie rozumiem twojej frustracji i tej tyrady! Co złego w pytaniu czy zajęcia są prowadzone na dobrym poziomie?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam zajęcia ktore sa na hali w Bojanie i dla dzieci jak i dla dorosłych super sprawa dla ruchu i smiechu i ciała!! mozna poskakac pośmiac się i miło aktywnie spedzić czas
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skąd wy bierzecie informacje o tych zajęciach? Ja chyba jakaś nieogarnięta jestem:D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Info wywieszone na hali, strona gminy, strona szkoły w bojanie. Ogarniesz ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.szemud.pl/sport/1/1086.html
kliknij w rozkład zajęć na tej stronie :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za odpowiedzi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Laptop do naprawy (3 odpowiedzi)

Polecicie jakiś serwis do naprawy matrycy w laptopie Asus, szybka robota?

Ogrzewanie gazem (60 odpowiedzi)

Witam, jakie macie rachunki zimą za ogrzewanie domu gazem ok. 200m2 ? Szykuje się na zmianę pieca...

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

do góry