Widok

co się mów na zaręczynach ?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mam problem, nie wiem co się mówi na zareczynach rodzicom dziewczyny ?

chcialbym cos takiego nie tradycyjnego, aby szybko sprawe zakonczyc

ratunku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zacznij może od "Nadeszla wiekopomna chwila..." niech rozluźni atmosferę, hihi. Ale jeżeli rodzice-zazwyczaj ojciec panny-będą z Ciebie jeszcze pożartować to zawsze coś wymyślą, np. "a my się na ten ślub nie zgadzamy". Odwagi, poproś o rękę córki, i oczekój odpowiedzi, oczywiście kwiatki dla przyszłej żonki i teściowej, alkohol dla teścia niekoniecznie może byc dobrym rozwiązaniem. Czasami zaręczynom-jeszcze przed wydaniem wyroku-towarzyszy układanie planów rodziny i przyszłości itp. także przygotój coś jak widzisz przyszłość z ich córką. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

POWODZENIA

Nic się nie bój jest to tak wzruszająca chwila, że wystarczy, że powiesz, że chcecie się pobrać, a rodzice zaniemówią i słowa są zbędne - zostają tylko uściski i łezki wzruszenia.Przynajmniej u mnie tak było, zatem nic nie przygotowuj a mowa sama przyjdzie, ja jestem świeżo po zaręczynach i mój narzeczony tak się zestresował,że powiedział tylko , że prosi o aprobatę i spojrzał na mnie szukając pomocy a ja już byłam tak wzruszona , że nie mogłam wydusić z siebie ani słowa zresztą mamy też i tatusiowie też , choć oni oczywiście łez nie uronili.POWODZENIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry