Widok

co tam w Czaplach słychać?

Już niedługo zasilę wraz z rodziną populacje Czapli. Jak się mieszka, jakie problemy?
Pozdrawiam sąsiadów :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my dopiero koniec roku się wprowadzamy ,zanim kupiliśmy działkę przeglądałam forum i wygląda na to , ze nikt z użytkowników tam nie mieszka ,bo tematów brak . Myślę,że to się zmieni niedługo - ludzie budują i deweloperzy też szybko stawiają domki . Z plotek słyszałam,że niedługo mają puścić autobus miejski bliżej Czapli .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w Czaplach spokój, za to na forum Banina to się dzieje ;) fajnie by było gdyby miejski autobus dojeżdżał bliżej. Kanalizacji brak i nazw ulic. Mam nadzieję, że to się szybko zmieni. aaa, wygląda na to, że sklep "U Doroty" się przeniesie do nowej siedziby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak się mieszka? ☺️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W dalszym ciągu spokojnie. Dorota dalej w starej budzie..... w planach na 2019 kanalizacja, chodnik... Oby tylko wody nie brakło...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również jestem ciekawa jak się mieszka? Oraz gdzie dzieci chodzą do szkoły, przedszkola?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rejon szkoły to Leźno, z Czapli jeździ autobus szkolny. Przedszkole w Pępowie, Leźnie, Baninie. Ruszają z kanalizacja, w przyszłym roku ma być zakończenie 2go etapu. w ciągu 5 lat powinien pojawić się chodnik przez Czaple. Wieś się rozwija powoli...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkich mieszkańców Czapli. Niedługo mam sie tam przeprowadzić. Mam pytanie jak wygląda u Państwa sprawa Internetu ? A i co z tym sklepem? Przenosi się? Ktoś wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przenosi się już 2 lata, odkąd mieszkam ;) Internet polecam od inter-komp. Posiadają sieć światłowodową w Czaplach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy ma byc zrobiona kanalizacja?Czy ktos wie moze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

juz jest robiona , zależy w którym miejscu Czapli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzi mi o ta czesc jak sie jedzie od strony Pepowa i skreca sie na lewo..(czyli za sklepem w strone Pepowa)wiadomo kiedy bedzie skonczona?do kiedy maja czas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teoretycznie koniec czerwca...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry