Widok

cocomo praca

Witajcie, mam pytanie w związku z pracą w cocomo. Dostałam ofertę pracy jako dziewczyna, która ma zagadywać do klientów w klubie i ogólnie rzecz ujmując ładnie wyglądać. Od każdego drinka, którego kupi klient, z którym rozmawiam mam dostawać prowizję. Boję się trochę, że później może się okazać, że będą chcieli czegoś więcej. Czy jakaś dziewczyna pracowała w charakterze takiej osoby? jak to wygląda i czy jest bezpiecznie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście, że będzie chciał coś więcej - spocony, śliniący się dziad będzie chciał Ci pokazać małe kotki w piwnicy. Daj sobie dziewczyno spokój...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
dziwna oferta pracy ja bym sie bała
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dokładnie daj sobie spokój, bo na 100% na wymienionych przez Ciebie obowiązkach ta praca się nie kończy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
to o czym mówisz to jest praca jako hostessa, pracowałam wcześniej jako hostessa właśnie w cocomo, płacą dobrze, tyle że praca jest w godzinach nocnych i o ile mi to nie przeszkadzało wcześniej, to teraz kiedy mam już męża - rodzinę, to zrezygnowałam, bo się mijaliśmy kiedy on pracował w ciągu dnia a ja na noc. Ale praca fajna, także o ile ci nocny tryb życia nie przeszkadza to spróbuj
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
ktoś wie czy szukają w sopocie promoterek dodatkowych?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
nalepiej to się zgłoś do nich sama i zapytaj, albo możesz nawet zaczepić jedną z promotorek, to na bank ci da namiary na kogoś kto do pracy u nich przyjmuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Promotorki są zawsze mile widziane, zwłaśzcza jak jesteś odważma, wygadana i znasz angielski
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
i pytałaś czy potrzebują promotorek?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
nic w tym strasznego. Robisz w klubie taki sztuczny tłum, ładnie wyglądasz po prostu. A klienci są różni to wiadomo, ale jest ochrona jak coś. Ale jakbyś sobie na coś dziwnego pozwoliła to lepiej wybij to sobie z głowy, bo po prostu cie wywalą z pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej, ja jestem kelnerką ale hostessy u nas w klubie normalnie rozmawiają sobie z klientami i piją z nimi drinki :) nie ma możliwości umawiania się z klientami po pracy bo Cię od razu wywalą :P bez jednego zdania:P takie są reguły i tyle :) startuj śmiało, nic nie tracisz a możesz nawet zyskać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
lenka być może będzie chciał całowania z języczkiem lub nawet lodzika, ale tam jest ochrona i monitoring, więc wątpię żeby klienci ryzykowali. Klub go go to nie agencja towarzyska, choć niektórzy z klientów mylą te pojęcia. Inna sprawa to zachowanie prowadzących dany oddział klubu managerów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

do góry