Widok

cyklinowanie

Witam poszukuje dobrego i rzetelnego fachowca od parkietów możecie kogos polecic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam.moge polecic p.Pawła,swietny mimo młodego wieku fachowiec,a ceny tez przystepne 505291886
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
witam . jak najbardziej . polecam Pana Pawła . z mojej fatalnej podłogi zrobił lustro . nic dodać nic ująć . cudownie . pozdrawiam
505291886
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
a Pan Tomasz Kozioł to współpracownik Pana Pawła chyba bo po wylakierowaniu mojego mieszkania ktoś wrzucił ulotkę z Pana usługami do mojej skrzynki na listy. Krypto reklama. Cyklinowanie super, gorzej z lakierem bo po tygodniu czasu dalej się kleił, mam dosłownie odciski stóp... Poza tym w niektórych miejscach lakier w ogole nie pokrył, odpuściłam reklamację bo nie było umowy. Gdyby Pan Tomasz był w porządku i nie robił krypto reklamy pewnie bym tego komentarza nie wystawiła.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
pan tomasz koziol to oszust jest
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Tomasz Kozioł, Paweł Wandtke i ta cała firma profix parkiet sopot, to bardzo nierzetelni ,, rzemieślnicy". rozumię, że czasem może wyjść coś nie tak- ludzka rzecz, ale należy się przyznać i dojść do porozumienia z niezadowolonym klientem. dewizą w/w jest: przyjąć zlecenie, odpier... robotę, nalać full lakieru i zakazać wchodzić do pomieszczenia, skasować niemałą kasę, a potem nie odbierać telefonów. stanowczo odradzam, chyba, że ktoś chce mieć najpierw bałagan i smród w domu a potem podłogę na wysoki połysk ze źle usuniętymi resztkami po cyklinowaniu tzw. ,, inkluzja " i oczywiście uszczuplić budżet domowy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
UWAGA!!!!
witam mi rowniez zniszczyl pan Piotr z synami podloge. oczywiscie teraz nie ma z nimi zadnego kontaktu!!!!
piotr 518934832
pawel 505291886
ich firmowy numer (prefix cyklinowanie) 512456140
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. CzymaPan może nazwę firmybadz adres tego fachowca. Proszę o kontakt +48601318780 hanka3311@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znak rozpoznawczy pana tomasza ,FUSZERA"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam pana Stanislawa z wieloletnim doswiadczeniem jak z robi podloge to lustro .POLECAM tel.691-362-296
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam pana Zbyszka tel 58 553 22 62 pełna profesja punktualność i w pracy nie pije!

Pozdrawiam Jola z Przymorza
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

UWAGA na MOBILNY SERWIS AGD w Gdyni (6 odpowiedzi)

Niestety miałam okazję korzystać z ich usług, naciągnęli mnie na bardzo drogą naprawę łożysk, po...

Jak zabezpieczy meble do przeprowadzki? (3 odpowiedzi)

Przeprowadzka to często stresujące wydarzenie, które wymaga odpowiedniego zabezpieczenia mebli,...

Spawacz (4 odpowiedzi)

Poszukuję osoby z własną spawarką, która by podjęła się wyspawania schodów w domku. Cena za pracę...

do góry