Widok

czy Konsalnet daje umowę o pracę w biedronkach ?

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/pracownik-ochrony-ogl8812130.html
w tym ogłoszeniu proponują umowę o pracę , i stawkę 8,5 netto , czy można w to wierzyć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
daje umowę, a nawet dwie:
- jedna minimalna ozusowana
- druga dodatkowa na rzeczywiście wypracowane godziny
oczywiście umowy zlecenie, z kasą nie miałem problemów, gorzej z grafikami (zmiany bez przekazania informacji, wiec bywał zonk bo po wolnym przychodząc okazywało się że nadal masz wolne bo ktoś poprzestawiał i nie poinformował - chociaż to pewnie zależy od obiektu i decydentów)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to że dają umowy zlecenia to wiem bo tak jest w każdej ochronie. Chcę wiedzieć czy dają umowę o pracę - bo tak napisali w ogłoszeniu. Pytał tam pracujących i oni twierdzą że tylko na zleceniach pracują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o umowie o pracę możesz zapomnieć, ten co dał to ogłoszenie chyba zbyt się rozpędził !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
być może jest szansa na umowę o pracę ale tylko jeśli masz orzeczenie o niepełnosprawności
w niektórych firmach ochroniarskich tak jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś tam wspominali, że któraś kolejna, że zależy od wyników i takie tam, myślę że jednak bez licencji, w sklepie to raczej będziesz posuwany jak zwykły pionek na śmieciówce - choć kto wie? może jak będziesz wysoce skuteczny i trafisz pod sensownego kierownika (czy jak tam się nazywa ten ich gostek co pomyka autkiem po regionie) to czemu nie, w końcu mają pracowników :-) Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

do góry