Widok

czy będzie Lidl?

hej. Czy ktoś ma wiarygodne informacje czy na Karczemkach lub Kokoszkach będzie w najbliższym czasie wybudowany Lidl?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nie wiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Historia Lidla w Kokoszkach jest bardzo długa...
Już 4 Lata temu LIDL mógł powstać obok Osiedla Słoneczne przy Kartuskiej (niedaleko Biedronki)... Jednak budowa została oprotestowana przez mieszkańców tego osiedla (dyskusja na osiedlowym forum http://gdansk-sloneczne.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=106544 )

LIDL jednak ma powstać bliżej "kapliczki" przy Kartuskiej przy nowo planowanym rondzie Inżynierska (już nie bez granicy z Osiedlem Słonecznym)
Plotka Kokoszkowa niesie wieść że LIDL kupił już teren TYLKO ostatnio skomplikowała się sprawa dalszej przebudowy Kartuskiej (uchylenie finansowania - odwołanie miasta...)

+ ostatnio Lidl & Kaufland dostali nową pożyczkę od Banku Światowego na inwestycje w Polsce.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

dziękuje za informacje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proponuję spojrzeć na plany rozbudowy Kartuskiej oraz na mapy własności, a nie po raz kolejny siać ploty. Przyszłą lokalizację Lidla widać wyraźnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdzie taka mapa sie znajduje ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mapa jest dostępna pd adresem: http://mapa.gdansk.gda.pl/ipg/app/index#

I dokładnie chodzi o zielonkawy kwadrat (wielokąt) między Nową Inżynierską i Słonecznym.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

patrze na mape własnosci i czy Lidl ma być tam gdzie zielony kwadrat przy Kartuskiej na polu miedzy osiedlem słonecznym a inżynierską?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie to niech budują jak najszybciej. Teraz trzeba jeździć aż na Matarnię.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

hej. czy w związku z wstrzymaną rozbudowa Kartuskiej coś ktoś wie na temat budowy Lidla?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry