Widok

czy facet po 40 roku życia może żyć bez seksu?

czy facet po 40 roku życia może żyć bez seksu? Będąc całe życie kawalerem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Raczej nie, ale mówię wyłącznie w swoim imieniu :D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
żyć może, ale co to za życie...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
a słyszeliście o białym małżeństwie nie ma w nim seksu i jest możliwe z wyboru ,musu, czy zdrowia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lepszy taki mężczyzna od "skaczącego z kwiatka na kwiatek" bo ten zapewne ma już "zaktualizowaną bazę wirusów", a potem jak przychodzi co do czego to niby na basenie się zaraził :D

Pominę jeszcze jeden szczegół, iż mężczyźni mają tendencję do zawyżania liczby partnerek/stosunków seksualnych bo w społeczeństwie utarło się, że stanowi to o ich męskości.
A potem okazuje się, że jest jak w tym dowcipie:
Podczas terapii:
- Proszę państwa, kto z was współżyje kilka razy dziennie - proszę podnieść rękę do góry...
- Dziękuję. Kto współżyje codziennie ...
- Dziękuję. Kto współżyje raz na tydzień?..
- Dziękuję. Kto raz na miesiąc?..
- Dziękuję. Kto raz na rok?
- To ja! Ja! Ja! raz na rok! tu jestem!
- Dziękuję bardzo.
- Tak, tak to ja! Ja, raz na rok!
- Tak wiem, ale dlaczego pan się tak cieszy?
- Bo... Bo to już jutro!!!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja jestem tego przykładem. mam 28 lat i seks uprawiałem tylko kilka razy z jedną kobietą (taki romans). To było 4 lata temu. od tamtego czasu nic. cały czas jestem pochłonięty pracą i zarabianiem kasy oraz ciągłym dokształcaniem się. ktoś mógłby powiedzieć, co to za życie jak nikogo się nie ma. No właśnie to jest możliwe, bo dzięki temu, że nikogo nie miałem mogłem się skupić na sobie, zarabiam dużo kasy, ludzie mnie szanują, mam własne mieszkanie i samochód, kilka razy w roku mogę sobie pozwolić na zagraniczne wakacje. Praktycznie o seksie nie myślę ponieważ jestem cały czas skupiony na sobie i mam ciągle coś do roboty. jeszcze chciałbym zrealizować pewne plany dlatego związek odpada na najbliższe kilka lat. Ja osobiście uważam, że jak mam kasę i pozycje to kobieta sama się znajdzie bo one szukają zaradnych facetów, zwłaszcza te koło 30. A więc moja rada dla tych którzy nie mogą znaleźć kogoś. nie przejmujcie się tym. po prostu zajmijcie się sobą i swoimi ambicjami a zobaczycie, ze będzie to procentować w przyszłości. ja tak zrobiłem i nie żałuję. Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
fakt....te szmaty ciągną do szmalu jak do miodu.....a te nieatrakcyjne zaraz tu będą twierdzić jak to liczy się coś innego
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

poznasz pewnie kurkiszonka, który będzie Cię kochał, dopóki będzie na te wakacje, samochód, nowe buty czy płaszczyk. Jak pojawią się dzieci lub nie życzę Ci problemy z kasą, sam zobaczysz, czy wziąłeś sobie kobietę, czy nałożnicę...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze napisane. Hahaha...
Wtedy zobaczy czy to korniszon czy kobieta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki temu, że nikogo nie miałem mogłem się skupić na sobie, zarabiam dużo kasy, ludzie mnie szanują, mam własne mieszkanie i samochód, kilka razy w roku mogę sobie pozwolić na zagraniczne wakacje.

Praktycznie o seksie nie myślę ponieważ jestem cały czas skupiony na sobie i mam ciągle coś do roboty. jeszcze chciałbym zrealizować pewne plany dlatego związek odpada na najbliższe kilka lat.

Ja osobiście uważam, że jak mam kasę i pozycje to kobieta sama się znajdzie bo one szukają zaradnych facetów, zwłaszcza te koło 30.
==
Owszem, kobiety szukają zaradnych mężczyzn, ale nie egoistów, skupionych tylko na sobie, własnej wygodzie, potrzebach itd.
Prawda jest taka, że im więcej czasu ktoś mieszka samemu, tym trudniej mu potem stworzyć szczęśliwą rodzinę, bowiem często nie potrafi dostosować się do drugiej osoby, wziąć odpowiedzialności za inne osoby, nie wie co to kompromis, poświęcenie.
A nikt normalny nie chce budować wspólnego życia z kimś takim, nawet mającym złotą kartę. I to jest niezaprzeczalny fakt.
Takie osoby przyciągają tylko sobie podobnych.

Rodzina nie przeszkadza w rozwoju zawodowym mężczyźnie, wręcz stanowi mobilizację do działania. Bo jest dla kogo się starać, z kim coś budować...
Oczywiście egoisty nic nie zmobilizuje, oprócz jego własnych potrzeb.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
"Praktycznie o seksie nie myślę ponieważ..."

A próbowałeś się badać? Pytam ponieważ naukowo udowodnione jest że zdrowy facet myśli o seksie kilkanaście razy na dobę. :)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
uff jestem zdrowy :) , ale w świetle przytoczonych badań płeć przeciwna w naszym kraju ponadprzeciętnie chorowita jest.

Chyba że dowody naukowe dla płci przeciwnej rządzą się innymi prawami.

Jak ktoś czytał , albo jeszcze lepiej udowadniał naukowo to niech się wypowie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praktycznie ma wszystko a tak naprawde nie ma nic Facet nie wie co dobre To nie jest normalne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I tak to właśnie jest z wami kobietami trafisz na takiego co zajmował się sobą zdobył mieszkanie samochód ma dobrze płatna pracę ( egoista ) nie musisz chodzić do pracy żeby spłacać kredyty za to wszystko dostajesz tak wiele ale i wtedy jest za mało teraz kiedy pozostaje ci się zająć tylko domem w grę wchodzą jeszcze kompromisy ,poświęcenie ( najlepiej jakby facet się zajmował jeszcze dziećmi , zaprowadził je do szkoły i ugotował obiad ) tak to jest wtedy to 110% . Do wszystkich gości nie zaprzątajcie sobie babami głowy one zawsze odwrócą kota ogonem a im jesteś lepszy i masz więcej kasy tym gorzej dla ciebie taka prawda.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
fakt....te szmaty ciągną do szmalu jak do miodu.....a te nieatrakcyjne zaraz tu będą twierdzić jak to liczy się coś innego

qwarty jestem nie atrakcyjna ,dla mnie liczy się zdecydowanie co innego.

Do wszystkich gości nie zaprzątajcie sobie babami głowy one zawsze odwrócą kota ogonem a im jesteś lepszy i masz więcej kasy tym gorzej dla ciebie taka prawda.

picasso psychologia to gdzie indziej , przeżyłeś zawód miłosny ,pogodzisz
się z tym i uwierz znajdziesz lepszą , cudowniejszą .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
picasso -to samo można powiedzieć o facetach jak kobieta jest ustawiona ma pracę ma mieszkanie urządzone jest po prostu ustawiona to faceci takich kobiet unikają czemu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ależ "jedziecie" po kobietach... Oj...
Cytuję wypowiedź Adama: " No właśnie to jest możliwe, bo dzięki temu, że nikogo nie miałem mogłem się skupić na sobie, zarabiam dużo kasy, ludzie mnie szanują, mam własne mieszkanie i samochód, kilka razy w roku mogę sobie pozwolić na zagraniczne wakacje" Skupiam sie na wstawionym w środku "ludzie mnie szanują" bo...? bo zarabiam dużo kasy? jeżdżę na wakacje? czy może dlatego że mam mieszkanie i samochód....? Adamie pieniądze są potrzebne ale czasami w pogoni za nimi tracimy to co ważne, mianowicie MIŁOŚĆ. Pieniądze i inne dobra, rzecz nabyta-dzisiaj sa jutro ich nie masz iii? Oby się nie okazało, że wraz z nimi tracisz ten "szacunek" którego jesteś taki pewien. Wtedy właśnie zobaczysz ilu naprawdę masz przyjaciół bo nie sztuką jest mieć milion znajomych kiedy się ma kilka cyfr na koncie lecz sztuka jest mieć jednego przyjaciela który poda rękę kiedy inni się odwrócą. Nie mam zamiaru Cie umoralniać życzę Ci szczęścia ale kiedyś może zabraknać Ci kogoś kto przytuli i wesprze w trudnych chwilach.
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ten dzisiejszy świat jest niesamowicie popieprzony.... mentalność ludzi się zmienia, łatwiej się żyje samemu. Bóg stworzył kobietę i mężczyznę by tworzyli rodzinę, szczęśliwą rodzinę, a ten paskudny świat który sami ludzie stworzyli przez pogoń za pieniędzmi i dobrobytem każe nam być egoistami... w tym egoizmie jedynie co niektórym pozostała cząstka normalności, która uwalnia potrzebę bycia komuś potrzebnym i na odwrót.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani 40 +
-to samo można powiedzieć o facetach jak kobieta jest ustawiona ma pracę ma mieszkanie urządzone jest po prostu ustawiona to faceci takich kobiet unikają czemu?

Może dlatego ,że jest zaradna i na pierwszy rzut oka nie potrzebuje faceta? Może tak daje odczuć facetom ,a ci rezygnują bo się boją?

Jeden z moich kolegów postrzegał mnie jako silną ,zawsze dającą sobie radę babę. Jakie było jego zdumienie kiedy "wylałam fonntannę łez" nad zepsutym kranem.
W te pędy pobiegł po żabkę i naprawił ten cholerny kran;-)
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Och jolka dobra rada też myślałam o tym tylko zawsze musiałam sobie dawać ze wszystkim rade i nauczyłam się być silną i jak by nie patrzeć tak czy tak na jedno wychodzi nie warto się starać zbytnio
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak by nie patrzeć tak czy tak na jedno wychodzi nie warto się starać zbytnio.
Nie zgadzam się 'warto być kobiecą kobietą ,a nie babo-chłopem.
Staraniem się nic nie zyskasz.
Znasz przysłowie :" Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
znam to przysłowie mówię ,jestem zadbana ale może trochę zbyt uprzedzona do facetów ale może kiedyś nabiorę więcej zaufania .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
E ,chyba się nie zrozumiałyśmy.
Ja nie mogę powiedzieć o sobie ,że jestem zadbana ,tylko dbam o siebie
i otoczenie wokół mnie.
Nie maluję się ,ale noszę szpilki nawet do jeansów.
Może warto byłoby "zrzucić" 10kg ,ale zrzuciłam już 15 więc po co być
chudą i ma mi być zimno wieczorem?
Zaufanie mam do osób/facetów które widzę kilkakrotnie w różnych sytuacjach i się sprawdzają wg moich norm.Reszta jak wyżej
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to jest..być niezależym finansowo, wykształconym, posiadającym jakiś tam majątek, inwestującym w siebie człowiekiem, radzącym sobie w życiu. I tak dalej.
Teraz tak. Jeśli jest to kobieta to znaczy, że jest silna, taka do której pasują wszelkie pozytywnego przymioty.
Jeśli to facet - jest egoistą, niedojrzałym do założenia rodziny i "dzielenia" się swoim majątkiem.
Drogie Panie, równouprawnienie mamy! Wszystkich jedną miarą traktować należy ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może jeśli On tego chce ale gdy twoja natura wymaga seksu to dla zdrowia trzeba to robić.Ja mam dużo więcej lat i nie odmówię na dobrą sprawę żadnego dnia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra jesteś!
działanie przeciw naturze msci się!
oj msci:)
40 lat bez seksu!-oj cos nie tak jest....
nie działa ,nie łaczy nie wydziela się,nie krązy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobiety w tym wieku NIE mogą...i szukają młodych ;)
Najlepiej bezdzietnych....;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
czego nie mogą i w jakim wieku??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie no można żyć bez seksu ok ,ale pózniej jak ?
Spotykasz ją i okazuje się że nie stajesz na wysokości zadania i co wtedy ?
"Kobieta jest to przysmak Bogów, byle go diabeł nie przyprawił."
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
to nie miesien ,żeby musiał być regularnie trenowany
tej części szkodzą bardziej bakterie....
--
poza tym pokemonuś----obalmy w końcu ten mit,że mezczyzna musi zawsze mieć "na wysokości"
wystarczy,ze jest zmeczony i już "jego wysokość" nie daje rady
czyz nie?
ja już wiem-niemłoda jestem ,ze w kochaniu się nie jest to najważniejsze
ta cała reszta zabawy może być na tyle przyjemna ,ze "jego wysokość" może sobie ..czasem nawet pospać
dajmy facetom trochę luzu i tego myslenia ,ze NIE MUSZA -ZAWSZE!
ale niech zawsze podchodzą do nas z szacunkiem i uczuciem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwny ten demot ,coś się w nim moim zdaniem nie zgadza , albo go nie rozumiem... :/

może isztar wytłumaczy ? "zna się" na wszystkim (nawet na tym czego nie ma) , albo ktoś inny ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

samotność w małżeństwie (39 odpowiedzi)

Zacznę od tego, że nie oczekuję rad. piszę tu, żeby zrzucić z siebie ciężar wszechogarniającej...

do góry