Widok

czy ktoś z karczemki gra może w piłkę na szkolnym boisku???

Zastanawiam się cy są tu jacyś gracze amatorzy którzy może grają na szkolnym boisku pilke??? Sam bym chętnie zagrał z raz albo dwa w tygodniu.... I chętnie bym się dołączył ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetnie! też o tym kiedyś myślałem - również jestem chętny! Naturalnie na poziomie amatorskim, dla przyjemności! :) więc przyłączam się do pytania :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też z sasiadem o tym myśleliśmy, super pomysł ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może ktoś coś zorganizuje... ja się dołączę ..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jestem mieszkańcem Karczemek i z miłą chęcią się dołącze :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie rozmawiałem z Panią Sekretarz z pozytywnej szkoły i jest opcja gry na szkolnej sali ale już tylko w sobotę ...koszt to 150 zł za h wynajęcia sali... rozmawiałem również o możliwości wynajęcia boiska na zewnątrz. .. ale odpowiedź dostane na maila..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli będą to godziny popołudniowe (12:00-17:00) to piszę się z ogromną chęcią - wiadomo jak to w soboty, wyjazdy rodzinne etc... ale chęć udziału wykazuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry