Widok

czy można uzyskać jakieś rabaty w IKEA ?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
będę tam kupować umeblowanie i wyposażenie całego domu, czy można jakoś uzyskać rabaty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rabaty z tego co wiem mają tylko pracownicy.
A tak nie ma nic takiego jak rabat chyba ze maja jakąś akcję tak jak teraz na paxy. Często gesto też jest na kuchnie, chociaż tu mi ciężko powiedzieć bo zawsze coś innego wymysla .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w IKEA sa przesadzone ceny. W wielu innych mniej sieciowych i mniej znanych ceny sa nizsze i mozesz negocjowac. Plusem ikei jest wszystko w jednym miejscu ale brak mebli na wymiar.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
kat, a co polecasz?

szkoda, że nie ma żadnych upustów przy dużych zakupach :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ostatnio meblowalem mieszkanie i za Ikea musialbym zaplacic ok 20 tys + montaz, transport itp razem ok 23 tys a to samo na wymiar mam za 12 tys (negocjowalem) z firmy KAM meble. Jakosc wg mnie ta sama a przynajmniej nie mam dziur bo meble za niskie czy za waskie. Wszystko na wymiar, z wniesieniem, montazem itd. Wiem, ze dobra cene wynegocjowalem ( z 15,700) bo nawet monterzy mowili, ze za taka cene tyle mebli to by nie sprzedali gdyby to oni sprzedawali.
Porownywalem w 2 punktach KAM Auchan i Carrefour. Wiem, ze jest jeszcze jeden w Sopocie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
kat ale głupoty piszesz!! jak nie można w ikeii zamówić mebli na wymiar??? wszystkie kuchnie czy zabudowy sa na wymiar!!
image



image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
goska nie mozna bo nie mzoesz zamowic roznej glebokosci szafek - meble na wymiar sa takimi gdzie np mozesz miec szafkę ktora w środku jest w dwoch roznych głębokościach tak by montować ja np na kominie.
IKea ma fajne meble ale raczej standardowe wymiary
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
sorry zabudowy fakt pomyliło mi sie. Chociaż sa rożnego rodzaju kolekcje jednej grupy mebli co możesz sobie skompletować np pax czy inne.
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
moze i pisze glupoty ale bardziej ufalem slowom sprzedawcow z IKEI niz ufam Twoim, ze w IKEI mozna na wymiar. Chyba tam niczego na wymiar nie kupowalas bo i tak by Ci nie sprzedali. Tylko oklepane standardy. Jak Ci sie zmiesci w dziure w scianie to ok a jak nie to Twoj problem. Dzieki za takie meble na "wymiar". I do tego przesadzone ceny !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Przyglądałem się ofercie mebli kuchennych,szaf itd w Ikea i owszem wybór spory ale jak wszędzie,a ceny wygórowane. Jestem w temacie bo prowadzę zakład meblowy i wiem,że się przepłaca. Miałem nie raz klientów z projektem z Ikea i po realizacji zamówienia u mnie cieszyli się z oszczędności. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ludzie kupuja w Ikei bo mozna to od razu zobaczyc. A, ze przeplacaja to nawet o tym nie wiedza bo nie przyjdzie im do glowy aby chwile poszukac w internecie innych firm w ich miescie. Ida do Ikei jak stado baranow na rzez. Mialem kiedys szafke z ikei, po 3 latach do wyrzucenia ew do piwnicy. Nigdy wiecej Ikei za takie pieniadze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9
Do Ikei to nie wiem, ale tu masz stronkę z rabatami na wszystko do domu. Różne sklepy są http://rabatdladomu.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szukam osoby, która ma zniżkę pracownicza w Ikea, jest ktoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam. I co? Mam Ci jej uzyczyc tak po prostu, bo jesteś taki chytry cwaniaczek, który chce kupić taniej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

A nie pomyślałaś, że chce się na przykład dogadać? Robiąc większe zakupy, załóżmy, że masz zniżkę 20-25%, jego urządzi już zapłacenie 15% mniej, a te 5-10% ląduje u Ciebie w kieszeni za to "bezinteresowne" użyczenie zniżki. Ale po co pomyśleć, lepiej założyć, że ktoś chce Cię wykorzystać nie oferując nic w zamian... każdy sądzi po sobie :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Za takie "dogadywanie się" często można stracić pracę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stowa czy dwie wg mnie jest warta zachodu. Zachodu,by dogadać się, umawiać z obcymi ludźmi itd. Nie sądzę, że ktoś mnie chce wykorzystać. Zaskakuje mnie chytrosc ludzka. O właśnie stowke czy ileś ogłaszać się na forum, prosić się. Dla mnie to ponizajace
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

*nie jest warta zachodu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak to nie jest ? Wiesz dla ilu słoików opcja pochwalenia się po wsi że na wziętym na 40 lat kredycie "mini 28 metrowym apartment" "stojom meble Łykeja" to mniej więcej jak dla "dresów" w latach 90-tych posiadanie spodni z łyżwą...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

A wiesz, że w języku polskim obowiązuje interpunkcja, wszechwiedzący Zygfrydzie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To czemu na wcześniejszych wypowiedziach nie zwracałaś na nią uwagi ? Prawda boli, choć wyzwala - moje motto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ikea to nie jest żaden luksus Zygfrydzie ,ani tym samym szpan.Natomiast z twojej wypowiedzi wynika że jesteś zawistny. Dresy z łyżwą się marzyły- CO? (chociaż stawiałabym że większość w tamtych latach wolała mieć wówczas dres z trzema paskami .Byli i tacy co mieli tylko dwa i co z nich wyrosło. Zazdrośnicy .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

do góry