Widok

czy wiecie coś o klubie delfin z Gdańska

Dostalam ostatnio wiadomość od klubu Delfin z Gdańska (Wrzeszcz), że dzięki wypełnieniu ankiety na targach turystycznych wygrałam nagrodę w postaci voucheru na kwotę 5000 zł to wykorzystania w jednym z ich ośrodków (kanary, austria i inne). Po prostu bezpłatne wakacje, ale mam odebrać osobiście nagrodę ( a jestem z południa Polski). Boję się, że to jakaś lipa zwłaszcza, że firma prowadzi sprzedaż tzw, time share - domów wakacyjnych.
Jeżeli cokolwie o nich wiecie proszę o informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pare dni temu widzialam gdzies, w jakiejs rubryce z ogloszeniami - ostrzezenie, zeby uwazac na firme, ktora oferuje darmowe wycieczki czy cos w tym stylu.

szczegolow ani nazwy firmy nie pamietam - ale chyba bylo cos wlasnie o sumie 5000zl, i o tym, ze ta osoba stracila ostatecznie 1 500 zl, bo te pieniadze musiala w koncu zaplacic.

Sorry za niekompletna informacje - ale moze to chodzilo wlasnie o tego delfina ?

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłabym bardzo, bardzo ostrożna. Przede wszystkim czy masz do nich adres, telefon i.t.d. - by móc się skontaktować i zapytać o szczegóły tej atrakcyjnej oferty? Prawie niemożliwe jest, by ktoś oferował cokolwiek za darmo, to podstawowa zasada, której warto się trzymać. A jeśli zechcą zaliczkę lub jakąś opłatę, to z pewnością są to oszuści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tyle jest w portalu Trójmiasto, ale to pewnie już sprawdziłaś? :

Delfin - Klub Turystyki Ekskluzywnej
80-262 Gdańsk, Małachowskiego 1 tel. 341-78-98 fax 341-99-60
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostrzegam przed klubem delfin, ja zostałam oszukana, jest zasada wszystko co tanio to jest podejrzane, NIE dajcie się nabrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po dwunastu latach, to koleżanki raczej już o tym klubie nie pamiętają ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pani K to samotny odwlok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (47 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

pan szuka pana (10 odpowiedzi)

poznam faceta bi dzis

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

do góry