Widok

czy zna ktoś zespół darius group?

czy zna ktoś zespół darius group? co możecie o nich powiedzieć jeśli chodzi o oprawę muzyczną wesela?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 22
Są z mojego miasta. Co tu dużo mówić, skład pełen porządnych muzyków, pełen profesjonalizm. Wystąpili na imprezach otwartych w mieście i na prawdę jest czego posłuchać. Tak więc śmiało polecam, kawał porządnej muzyki a nie "granie" na dwa klawisze z dyskietki.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 33
Nie polecam Darius Group bo dobrego zespołu dużo im brakuje.
Ludzie ,którzy tam grają, są już zmęczeni graniem bo brakuje u nich energii. Wszyscy grali w różnych zespołach ,które się porozpadały z powodu niskiego poziomu i ciągotek do alkoholu.
Może coś z nich będzie, ale potrzeba na to dużo czasu.
Nie polecam zespołu darius group może grają na żywo, ale po ich sylwestrowym występie wolałabym dj na swoją imprezę.
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 20
widzę że konkurencja się odezwała
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 27
nie dziwię się, że konkurencja wypisuje takie bzdury na nasz temat gdyż mają się czego obawiać...

Już dziś na naszej stronie http://www.dariusgroup.pl pojawią się nagrane przez nas utwory:)

Sprawdźcie i posłuchajcie :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 28
Sprawdziłam i posłuchałam. Otóż na moje zwykłe, średnio kształcone ucho, instrumentalnie w miarę dobrze, choć mam wrażenie że oprócz żywej perkusji słychać też tą z keyborda, ale mogę się mylić. Damski wokal do zniesienia, niestety męski całkowicie mnie odpycha. Marny angielski, fatalna dykcjia, jakaś taka dziwna maniera i jeszcze to seplenienie! Trooooochę pokory panie Dariuszu. Jeszcze żeby się was obawiać to sporo pracy trzeba, ale nie wiem czy z tymi nawykami coś się jeszcze da zrobić.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 13
Również wysłuchałem utworów w wykonaniu darus group no i nie powaliły mnie na kolana. Wokal wokalistki czysty lecz brzmiący jakby śpiewała 12latka , natomiast utwory w wykonaniu wokalisty słabo wykonane i śpiewane przez nos. Utwory grane na trąbce doskonale pasują na stypy a nie na wesela. Już ktoś wyżej napisał że brak wam energii , a demo to potwierdza. Nagrane w studiu gdzie wszystko można podpicować no a 100% na żywo może brzmieć dużo gorzej.
Wszędzie dużo piszecie o profesjonalnym wykonaniu na żywo, a w demie macie dużo dogranych chórków i dodatkowych wstawek, których na żywo nie jesteście w stanie wykonać.Dużo pracy i pokory was jeszcze czeka aby uzyskać dobry poziom. Pozdrawiam i życzę troszkę samokrytyki bo jest dużo lepszych zespołów od dariusgroup.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 17
jestem pewien, że nie wiesz co to jest granie na żywo...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
bylem na koncercie zespolu "dariusgroup" i musze przyznac ze za szokowali nie tylko mnie ale wszystkich bedacych w clubie Bachus pozytywnym wystepem a co do do komentarzy wyzej to albo ktos sie na tym nie zna lub robi to na zlos zespolowi!!!! bo jesli tak brzmi glos 12latki to naprawde sie nie wie nic na temat muzyki lub musi odwiedzic laryngologa

pozdrowienia dla darusgroup :) j

ps: jestes z****isci
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 27
Rzeczywiście nagrania całkiem fajne. Instrumentalnie wszystko OK, damski wokal bardzo przyjemny, jednak męski... coś mu brakuje.... gdyby poszedł troszkę bardziej w wyraźną dykcję efekt mógłby być lepszy.

Jak dla mnie 6,8/10 :)

Pozdr. dla muzycznej branży! :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Panie Dariuszu niech pan nie pisze że te nagrania są dobre bo gdy ostatnio pan ich słuchał o mało sie pan nie schował ze wstydu. Te nagrania są po prostu denne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z tego co obserwuje,widzialam,slyszalam ,uczestniczylam ....to super ludzie,z pasja,kochajacy to co robia i z wielka energia.Pokazuja sie w naszym miescie,graja na koncertach charytatywnych......rozumiem ,ze kazdy chce sie promowac ale jesli zespoly chca sie promowac robiac ,,pod gorke"konkurentom,to jest ZALOSNE!!!!!!Mysle ze ten spot naprawde zamiescila konkurencja,domniemywam,ze srednich lotow,jesli musza sie uciekac do tak prymitywnych metod.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Porządny zespół,grający na żywo.Świetna wokalistka,piękna barwa głosu.Pozdrawiam Darka i gratuluję pomysłu
image
image
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 36
Pozdrawiamy zespół "Massuana" oraz samego szefa Tomasza.
Jak widać są jeszcze ludzie,którzy wiedzą o co chodzi w muzyce.
Mam nadzieję,że do zobaczenia.


Pozdrawiamy
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 30
Znam członków Darius Group już wiele lat jak grali jeszcze w innych kapelach i można o nich dużo pisać ale na pewno nie to że brakuje im energii. Jedno jest pewne,że ktokolwiek o nich źle pisze to albo im zazdrości lub po prostu jest świadomy swoich niskich umiejętności muzycznych. Póki co na razie byłem tylko w Bachusie na koncercie ale takiej energii nie widziałem jeszcze nigdy na żywo chyba że w wykonaniu gwiazd światowego formatu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 29
Profesjonalizm pełną gębą w szczególności , że darius group sam sobie zadaję pytania i na nie odpowiada.
Po raz kolejny pokazaliście ten wasz PROFESJONALIZM !!!
Tak samo jak podczas występu na sylwestra były tłumy fanów którzy
przyszli na wasz występ. Reszta społeczeństwa starogardu
wolała zostać w domu przed telewizorem niż przyjść na występ dariusgroup co przedstawia ten film

http://www.youtube.com/watch?v=Dl61ieDEIHA&feature=related

Świetne brzmienie ale to nie Jarocin tylko Starogard.
Jeżeli chodzi o występ w Bachusie to musieliście wynająć firmę nagłośnieniową bo nawet swojego sprzętu nie macie !!!

Ludzie którzy przyszli na wasz występ do Bachusa to wasze rodziny i znajomi Darka więc ten koncert to tak jak występ u cioci na imieninach.

Życzymy wielu sukcesów w pisaniu postów o sobie na forach i jeszcze większej fantazji w wychwalaniu darius group jacy jesteście cudowni, pełni energii i profesjonalni.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 7
Komu może zależeć by wypisywać takie teksty... zdaje się konkurencja..., ....zamiast wyczyścić uszy i wziąć się do roboty by nadrobić muzyczne zaległości wypisuje takie złośliwe komentarze na forum...przy okazji nieświadomie obnażając swoje prostactactwo...jakoby to miało cokolwiek zmienić....

pozdrawiamy zespół z malutkiej wioseczki który chciał zaistnieć kiedyś na scenie disco polo - (to jak i inne rzeczy też im się nie udało...)

PS. Nie bójcie się czarnych klawiszy...na nich tez można grać...(czytajcie trzeba).

;-D
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 27
Witamy serdecznie...
Obserwujemy to forum od jakiegoś czasu i możemy stwierdzić, że coraz więcej tu nierównej, nieuczciwej walki między konkurencją a coraz mniej obiektywnych ocen, podpowiedzi, rad i sugestii. To forum zatraca sens swego istnienia.
Jak można oceniać kogoś, w tym przypadku zespół DariusGroup, kogo się nie zna, nie słyszało, nie widziało itd itd... Jako firma współpracujemy z DariusGroup odkąd powstali, byliśmy na ich koncertach, występach publicznych z okazji Nowego Roku, czy WOŚP. jak również na weselach i innych okazjach gdzie oprawa muzyczna jest ważnym elementem jakiejkolwiek imprezy a nawet mszy...
Możemy stwierdzić, że gdyby wszystkie zespoły muzyczne grające na weselach podchodziły do klienta i ich oczekiwań w taki sposób jak Dariusgroup to wówczas można byłoby powiedzieć o WIELKIEJ KONKURENCJI ale póki co z tego co obserwujemy to wszystko jest pięknie do momentu podpisania umowy - niejednokrotnie sporządzanej na korzyść wyłącznie muzyków - a po jej podpisaniu zaczynają się problemy...
Dlatego z całą stanowczością PROMUJEMY TAKIE ZESPOŁY JAK DARIUGROUP...!!!
pozdrawiamy serdecznie.
image
www.matrimonio.com.pl
504 66 47 52
504 66 47 62
504 66 47 97
Starogard Gdański
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 26
Witam
Przeglądam internet ponieważ szukam zespołu na wesele i natrafiłem na to forum. Jestem ze Starogardu i znam wiele zespołów które grają po weselach, poznałem również Darius Group. Powiem w skrócie że dariusy uważają się za wielką gwiazdę, a tak naprawdę grają przeciętnie i starają się zaistnieć w branży muzycznej.
Skoro tacy jesteście wielcy to powinniście występować w MTV , a nie grać po weselach. Zapomniałem że jeszcze żadnego wesela nie zagraliście!... Z forum wynika że macie więcej swoich przeciwników niż zwolenników i jest to pewnie zasługą Darka, który robi zawsze dużo szumu koło siebie lecz nic z tego nie wynika. Dużo obiecuje, a mało realizuje.
W postach powyżej widać co wypisuje o wielkiej konkurencji lecz fakty nie są po jego stronie. Nawet wpisy na tym forum robi sam o sobie - porównajcie ip z tych postów :
~dariusgroup ~przemek

2011-01-27 15:34 2011-01-31 19:44

89.78.163.* 89.78.163.*

Tak jak ktoś napisał pełen profesjonalizm.

Dziwię się tylko że tak Porządna Firma jaką jest Matrimonio wspiera i poleca zespół, który ledwo co zaistniał, a ma więcej przeciwników niż zwolenników. Pewnie dla tego wspieracie darius group bo jeszcze nie poznaliście poczynań i obietnic Darką.

Pozdrowienia dla MATRIMONIO

Radek
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 6
Witamy serdecznie naszych sympatyków i pozdrawiamy równie bardzo serdecznie naszych nieprzyjaciół,którzy jak widać są bardzo aktywni na tym forum.

Dla naszych sympatyków mamy dwa filmy video,które naszym zdaniem warto obejrzeć.

Pozdrawiamy:)

Proszę się nie sugerować tym co pisze nieprzychylna nam część konkurencji,która ma oczywiście na uwadze swoje braki techniczne.
Jeżeli jest w stanie coś zrobić lepiej to niech to pokaże a nie wypisuje rzeczy,które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Szanujemy swoich sympatyków i klientów dlatego zapraszamy wszystkich Was na koncert do Clubu "Bachus" 19 marca 2011 r. z okazji Powitania Wiosny oraz zapraszamy również na koncert,który odbędzie się 14 kwietnia 2011 r. w Starogardzkim Centrum Kultury w ramach "Przystanku Kultura".

Sami sprawdźcie i oceńcie i uwierzcie,że anonimy nigdy nie miały większego znaczenia w przeszłości historii muzyki i nikt ich nie uznawał.

Pozdrawiamy i zapraszamy na http://www.dariusgroup.pl :)

http://www.youtube.com/watch?v=_v3HS1z_0Mc

http://www.youtube.com/watch?v=9W8i7GQe_Ks


Obejrzyjcie i sprawdźcie sami :)
www.dariusgroup.pl
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 22
Zapraszamy również na nasz profil na portalu

http://www.planujemywesele.pl

Tam znajdziecie zespoły,które są przez nas polecane i polecają nas ..."
www.dariusgroup.pl
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 21
http://www.planujemywesele.pl/17640-darius-group
www.dariusgroup.pl
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 20
Zapraszamy na koncert naszego zespołu do Starogardzkiego Centrum Kultury w ramach "Przystanku Kultura" 14 kwietnia 2011 na godz.19:00

Prowadzenie koncertu : Dorota Piechowska

Patronat:

http://www.sck.art.pl
http://www.matrimonio.com.pl
http://www.hotelbachus.pl
http://www.722030303.pl
http://www.fotografnaslub.info
http://www.flagalimuzyny.za.pl
http://www.kociewski.pl
http://www.24starogard.pl
http://www.dariusgroup.pl
www.dariusgroup.pl
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 19
Panie Radku.
Dziękujemy serdecznie za pozdrowienia.
Chcielibyśmy Pana uświadomić, iż nasza Firma ma ścisłe reguły współpracy z kimkolwiek z branży ślubnej. Jeśli te reguły zostają naruszone, a opiniodawcą nie jest nasza firma a nasi klienci, to taki zespół, czy kamerzysta, czy fotograf itd... nigdy więcej nie jest prezentowany w naszych ofertach dla klientów. Nasza firma dba o swój wizerunek i nie może pozwolić sobie na to aby nasi klienci byli niezadowoleni ze współpracy z nami.
Dlatego, Panie Radku, wspieramy i promujemy wszystkich z branży ślubnej ale tylko do pierwszej wpadki (czytaj- złej opinii naszego klienta z wykonanej usługi) co również ciągnie za sobą konsekwencje wynikające z podpisywanej przez nas umowy.
Nadmieniamy tutaj i uświadamiamy, że nasza Firma występuje w imieniu naszych klientów i to o ich interesy i zadowolenie dbamy.
Pozdrawiamy serdecznie.
image
www.matrimonio.com.pl
504 66 47 52
504 66 47 62
504 66 47 97
Starogard Gdański
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 16
Ojej. obejrzałam występ w Bachusie, no no fajnie gitarzysta grzywką zawija, a zespół no no energie ledwie karczmy nie rozwalą. No show to nie jest, ale szacunek dla muzyki pozostaje.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 18
Nie polecam nikomu zespołu Darius Group bo to przereklamowana KICHa ...
Również widziałam występ w Clubie Bachus i nie ma szały z występu Darius group. Czesiek i Rysiek pewnie w grobach się przekręcają jak słyszą wycie Darka nie wspominając o popiskiwaniu wokalistki. Chcą na siłę za istnieć na rynku muzycznym, no ale najpierw to muszą nauczyć się śpiewać albo zmienić wokalistę !!!
Może za dwa, trzy lata będzie z nich zespół. Piszą i gadają wiele o konkurencji której nie potrafią dorównać poziomem.

Nie polecam nikomu zespołu Darius Group bo to przereklamowana KICHa ...
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 13
Po obejrzeniu linków na yt. jestem pewien, że fajny z nich zespół. Podoba mi się ich robota.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 22
siemanko ta grupa jest jak najbardziej profesjonalna byłam kelnerką na weselu jak grała ta grupa i bardzo mi się podobała :)pozdrawiam :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jeżeli chodzi o wesele, to śmiało można brać, chłopaki dają radę do samego końca. (dziewczyna też :). W każdym razie tak było u nas w październiku. Pozdrawiam cały zespół i jeszcze raz dzięki za fajne granie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zapomniałem jeszcze powiedzieć że Gosia nie umie spiewać a Adrianna była o wiele lepsza
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Witam znam :) Grali u mnie na weselu 30-09-2011 roku - rewelacja, super głosy tj wokal damski i męski - wybawiliśmy się - jedzonko i muzyka to podstawa ja gorąco polecam Beata i Wojtek :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Darius group to zwykli weselni grajkowie w sam raz na remize strażacką. Tylko cenią się z wysokiej półki. Wycie przechlanego i przepalonego głosu wokalisty jest odrażające. Nie polecam nikomu tych grajków!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Byłam na kilku koncertach plenerowych i ostatnio na weselu, na jakim grali bohaterzy tego forum. Grają fajnie! Tworzą zgraną grupę. Strasznie nie podoba mi się głos wokalistki i nie raz wkradają się nieczystaści.
Jestem ze Starogardu- mista umierającego- cieszę się, że młodzi ludzie chcą tutaj działać charytatywnie, że nie uciekają do większych miast, za granicę, bo są nadzieją, że może kiedyś się coś zmieni. Działajcie więc dariusy, jak to o Was się mówi, tylko proszę dajcie komuś innemu śpiewać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam okazję bawić się przy zespole Darius Group na imprezie karnawałowej-cała moja ekipa była zadowolona. Zespół zaserwował bardzo zróżnicowaną muzykę, każdy utwór był bardzo dobrze przygotowany i dopracowany muzycznie. Nie tylko repertuar zespołu był bogaty, ale również aranżacje bardzo ciekawe,wśród których - oprócz utworów typowo tanecznych, były prawdziwe perełki - jak np. jeden z moich ulubionych utworów - "Jest taki samotny dom". Po bardzo porywającym wykonaniu zespół otrzymał spontaniczne brawa od uczestników zabawy. Takich utworów było więcej. Parkiet cały czas oblegany - przez osoby w różnym wieku, co chyba jest najlepszą wizytówką dla zespołu. Reasumując osobiście bardzo polecam zespół, muzycy z pasją, profesjonalne i zaangażowane podejście do wykonywanej pracy, która widać jest dla nich również wielką przyjemnością. Miło posłuchać i popatrzeć. Gdybym sama szukała zespołu na wesele to nie miałabym żadnych wątpliwości - Darius Group!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak sie ma troche wypite to jest dobrze... ;D a tak serio to wokaliste czasami bardzo trudno zrozumiec ale jesli chodzi o caloksztalt to sa calkiem dobrzy :) bardzo lubie sluchac Pana Zwierzaka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam zespół na żywo na imprezie rocznicowej i zapewniam ,że grają i śpiewają super a jeżeli ktoś nie umie się bawić to ma problem i nie powinien wieszać "kotów" na dariusgroup tylko dlatego ,że słoń depnął mu na ucho...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 24
Aż się nie chciało iść do domu
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 21
Zastępczyni wokalistki jest lepsza niż pani Adrianna bez urazy...
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 14
mi się podoba jak gra zespół dariusgroup :)
ludzie poprostu się nie znają :D
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 22
Potwierdzam! Byłem na koncercie rocznicowym. Wrażenia mieszane... Muzyka technicznie bez zastrzeżeń! Gitarzysta w szeregu bez przesadnej głośności. Basista sklejony z perkusistą. Gosia o dwa nieba lepsza od Ady. Zespół ma wielkie szanse zaistnienia szerzej pod warunkiem, że zmienią jeszcze wokalistę. Wybacz Darek, ale psujesz cały efekt.

PS. I zwolnijcie tą konferansjerkę... Gada dużo i nie zawsze na temat. Lepiej zagrać 15 utworów w godzinnym koncercie niż to rozciągać na 3-4h pogadanek satyrycznych.

PS.2 Ktoś wcześniej pisał, że gracie dla stałej grupy rodzinno-znajomej. To się potwierdza - nie przyciągacie tłumów. Na otwartych imprezach też nie jest tłoczno. Ale to dopiero początek - oby było lepiej ;)

pozdrawiam
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5
Również byłam na koncercie rocznicowym i trzeba przyznać, że było super :) muzyka bardzo przyjemna dla ucha... no i ta energia! :) brawo chłopaki :) I myślę, że dzięki nowej wokalistce staniecie się bardziej wyraziści. Trzymajcie tak dalej, ja trzymam za Was kciuki no i czekamy na następny koncert! :))
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 20
Darius Group to jedna wielka Kicha! Nie polecam darius group !
Promują się na wielkie gwiazdy a na ich MEGA KONCERTY przychodzi kilka osób i to jeszcze znajomi. Każdy kto miał do czynienia z Darkiem wie ze współpraca z nim na dłuższą metę nie jest realna. Nie grają jeszcze roku a już zmienili wokalistkę. Do listopada Darek i Piotr tworzyli zespół secondheaven i darius group jeszcze nie istniał. Zamiast roczku zespołu zagrali na urodzinach u Darka.
Wielcy artyści Hmmm.... Na pewno NIE
Ada śpiewała dużo lepiej od obecnej wokalistki.
Powoli muzycy ze Starogardu mają już dość poczynań Darka i jego Dyktatury.
Darek jak każdy wielki dyktator miał swoje 5 minut - niebawem polegnie.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 12
Darius group jest przede wszystkim dynamicznym zespołem, starają się jak mogą. Lider zespołu jest dobrym muzykiem jeżeli chodzi o instrumenty, lecz jego vocal i wypowiedzi nie są dobrą promocją dla zespołu. Większość zdań wypowiada kilka razy. Np "jedziemy proszę państwa.. jedziemy..." Śpiewa przez nos. Powinien siedzieć w miarę cicho i oddawać się grze, bo gra znakomicie. Zmiana wokalistki to ogromny błąd, ponieważ obecna wokalistka może śpiewa przeciętnie, angielski super, ale jej osobowość odpycha. Podsumowując grają super lecz śpiewają i zachowują się na scenie dennie. Plus za świetne zareklamowanie się w branży muzycznej, strona internetowa, fotografie, filmiki to przyciąga klientów, bo jest wykonanie profesjonalnie. Jeżeli czyta to Darius group, nie obrażajcie się tylko weźcie się do roboty, znajdźcie wokalistę, wokalistkę i do dzieła, tylko dobre śpiewanie to klucz do waszego sukcesu, bo reszta to profesjonalizm. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 16
Moim zdaniem w zespole darius group nie powinien śpiewać Dariusz, wydaje mi się, że pan z długimi włosami Marcin Mielewczyk brzmiałby o wiele lepiej juz wiele osób pisało, że pan dariusz nie moze sobie poradzic z niektórymi dźwiekami i pop prostu falszuje. Moze się nie znam składam tylko propozycje, ale uwieżcie mi że ta decyzja zmieniła by zdanie niektórych ludzi o tym, ze zespół jest denny.
Pozdrawiam Johnny w g*wno w depp
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jestem tego samego zdania co Johnny w guano w depp
Dariusz może i nie falszuje ale ma glos nie do niesienia
Ja także proponuje aby spiewał Marcin
Zastanowcie sie naprawdę....
A tak poza tym to fajna z was kapela
I Love darius group
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nawet gdy będzie śpiewał Marcin to i tak dużo nie zmieni w tym zespole.

Bardzo słabo wypadają podczas imprez na żywo, słabo prowadzą imprezy , grają średnio , wokalami zabiją całą muzykę i robią długie przerwy ... Nowa wokalistka na demie w miarę brzmi ale na żywo to szkoda gadać...
Zespół powinien bawić publiczność ale darius group widać ma inne podejście do tematu ...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 10
Kurna darius group, weźcie się do roboty a nie pierdzicie w stołki, i wywalcie z zespołu Gole-Srole bo jej nie lubię i mnie denerwuje, nie umie sie zachować na scenie, ja mówię wam bo sie znam i wiem, ze jak byście wywalili Gosie to wasz zespół byłby o 100% lepszy i niech Darek nie spiewa tak jak pisało, juz wcześniej kilka osób, bo po prostu nie ma za dobrego głosu " onli juuuuuuuuuuu" błagam was, jak wilk o północy.
PS. I love Marcin.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 17
Kurna ,jakies osobiste uprzedzenia?Wokalistka spiewa profesjonalnie,czysto z perfekcyjnym angielskim,Wydaje sie mila osoba....muzyka na zywo...super!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 7
Acha podobno gracie Walentynki w Bachusie.......Poslucham,przyjde!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8
Posluchajcie
na audio-Dlon....moze konkurowac z oryginalem,gratuluje,ktorej to wokalistki wykonanie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 8
Proponuję aby "konkurencja", która wypisuje te wszystkie bzdury wzięła się ostro do pracy, chociaż tak naprawdę talentu nie da się wyuczyć. Chłopacy z darius group na szczęście nie muszą wyuczyć się talentu bo go mają. Jeżeli komuś nie podoba się granie i śpiewanie zespołu darius group to niech nie słuchają. Mało jest zespołów które grają na żywo. Perkusista z wyższej półki, basista zgrany w sekcji, gitarzysta wie co robi, klawiszowiec utalentowany wszechstronnie i super głos wokalistki tworzą w całości super efekt miły dla słuchaczy znających się na muzyce. Osoby, które piszą Gole Srole, I love Marcin i podpisują się Johny w g*wno w deep przedstawiają jedynie swój niski poziom intelektualny a raczej brak tego poziomu. Chłopaki z darius group do boju i nie zwracajcie uwagi na osoby niskiego pokroju i o niskiej samoocenie, bo tutaj wypisuje konkurencja, która się ostro was boi. Pozdrawiam was bardzo serdecznie :D
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 11
Popieram komentarz wyżej w 100 %, te wszystkie negatywne komentarze wypisywane są przez marną konkurencję. Świadczy to tylko o tym że ta konkurencja nie dość że nie ma słuchu muzycznego to jest żenująca że tylko stać ją na to by posuwać sie do oczerniania innych. Zespoły, które dobrze grają nie muszą posuwać się do takich czynów i nie muszą interesować się konkurencją robią poprostu swoje (grają). Wyjdźcie z ukrycia, ujawnijcie się i stańcie w szranki z darius group , a wtedy będą mogli ocenić wszyscy kto jest beznadziejny. Pozdrawiam zespół darius group i musicie wiedzieć że nie ma co się obawiać tchórzy, póki co są osoby, które jeszcze znają sie na muzyce. Robicie dobrą robotę POWODZENIA
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 12
Każdy ma prawo do swojej oceny i każdemu może podobać się coś innego,ale to nie oznacza że należy pisać o tym na forum tylko dlatego, że ma się jakieś osobiste uprzedzenia do osób. Tu winno mówić się o muzyce, a jest ona z najwyższej półki. Zatem ci co wypisuję brednie o wyciu i dennej muzyce radzę żeby zastanowili się nad swoim postępowaniem i umyli uszy, albo po prostu przestali się interesować zespołem darius group i wzięli się ostro do pracy.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 11
No sorry ale ja popieram, te komentarze w których zostały użyte stwierdzenia takie jak Gola Srola, I love Marcin i te inne, mi też się wydaje że pani Gosia nie ma wyglądu scenicznego, a pan Darek nie ma za dobrego głosu, i że powinien śpiewać pan Marcin, tutaj każdy może się wypowiedzieć i wcale nie świadczy to o niskim poziome autora wypowiedzi.

PS. Dla czego pan Marcin Mielewczyk nie jest już w zespole ? Może spotkało go to samo co panią Adrianę Zakrzewską, to już dwie osoby a kto będzie następny....? sami odpowiedzcie sobie na to pytanie !!!!
GROZA !!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 13
Zazdrosna wokalistka z konkurencyjnego zespolu????Zalosne,aby w ten sposob sie zachowywac,ktos dobrze pomysli ,bedzie wiedzial kim jestes...ale jak mozna zadac klasy od prostoty!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja was nie rozumiem, nie słyszycie jak Darek fałszuje, nie brońcie ich i zrozumcie, że dni darius group są policzone. Ale dobrze że Marcin nie jest już w tym zespole,jego talent by się tylko tam marnował ja znam Marcina osobiście i wiem że fajny z niego gość i do tego przystojny, ale niestety ma już dziewczynę szczęściara z niej, chociaż nie potrafi mu dać tyle szczęścia ile ja bym mu dała, ja bym się o niego troszczyła i robiła bym mu tosty z serem na śniadanie a on by mnie zabierał do kina i całowalibyśmy się po ciemku aż w końcu ktoś by nas oskarżył o zagłuszanie spokoju na sali kinowej, ale wcale bym się nie zasmuciła z tego powodu bo gdyby Marcin był przy mnie była bym najszczęśliwszą osobą na świecie. Ale nigdy tak się nie stanie, a Ty Marcin jeżeli to czytasz wiedz że jest ktoś kto Cię kocha całym swoim serduszkiem
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 11
To forum to jakaś MASAKRA, nie dość że pisze tu zazdrosna bez poziomu i godności konkurencja to jeszcze w dodatku jakieś desperatki. Proponuję zająć się własnym życiem i nie uprzykrzać życia innym a wszyscy będą zadowoleni. Nie podoba się komuś czyjeś śpiewanie to naprawdę nie musi tego słuchać, nie ma takiego obowiązku. To forum także nie służy celom matrymonialnym.
Osoby które znają się na muzyce i mają słuch wiedzą dobrze na jakim poziomie gra i śpiewa zespół darius group i zespól na pewno nie musi się tego wstydzić lecz powinien być dumny ze swoich umiejętności.:D
Oni na pewno są godni polecenia w 200%.Pozdrawiam
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 13
Najprawdopodobniej jest tak, że w ogóle nie mam pojęcia o muzyce, a sądząc po moim wyglądzie, słoń nie tylko staną mi na uchu. Nie przeszkadza mi to jednak w tym, by być konkurencją dla Darius Group. Z resztą większość konkurencji Darius Group, również nie przejmuje się brakiem własnego talentu, czy umiejętności. Jednakże, nader chętnie ulubili się w procederze nieeleganckiego obsmarowywania, zespółu Darka, fekaliami swojej małomiasteczkowej zawiści. Koleżanki i koledzy muzykanci, cytując klasyka, apeluję: "Nie idźcie tą drogą...". Chora zazdrość, czy antypatia nie tylko nie pomniejszy Darius Group, ale i wam niczego nie doda. Osobiście miałem przyjemność współpracy z niemalże, każdym poszczególnym członkiem tego uroczego zespołu i zapewniam, że ich umiejętności techniczne i talent, są bezdyskusyjne. O gustach zaś dyskutować nie należy. Z mojego punktu widzenia, gorąco POLECAM Darius Group!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
14.07.2012 Darius group zagrali na naszym weselu.... Bardzo polecam ich wszystkim młodym parom,świetny zespół,mega odczepiny...dają z siebie naprwdę wszystko...zero jakich kolwiek zastrzeżen , grają tak dobrze że ludzie wolą zostać na parkiecie niż pić wódkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Martyna i Łukasz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
No i znowu się zaczęło, zastanawiam się komu na tym zależy aby odgrzewać te stare kotlety, kotlety z 17.01.2011 roku czyli kotlet z przed półtora roku? Źle śpiewa - dobrze śpiewa, jest dobrym muzykiem - nie, nie złym muzykiem itd. Ludziska!!! te kotlety przestały smakować. Widzę, że ktoś bardzo chce podgrzewać wątek, bo w myśl zasady dobrze czy źle, ale się mówi. Jeśli są dobrzy to nie powinno być żadnej dyskusji, bo o dobrych zespołach się nie pisze, dlaczego ? Bo są dobrzy i nie potrzebują zbędnej dyskusji. Jeśli kiepski to trzeba na żywo posłuchać i albo kupuję albo nie. To są już gusta. Ja wole Pepsi , a inni Polo Coctę , tylko smak jest inny. Nie piszę, że zespół jest zły, ale wątek pt. miałam wesele grał zespół "x", fotograf "y", a kosmetyczka "z", byłby w zupełności wystarczający. Ten wątek jest już jak Niewolnica Izaura" lub Modę na Sukces czyli niesmaczne, a wątek zrobił się już żenujący.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wow, chyba jesteś kucharzem :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

darius group

Jeżeli już można się tu wypowiedzieć to co można napisać : Panie Darku,niech Pan nie śpiewa. Myśleliśmy,że reprezentuje Pan jakiś poziom,ale piosenek wykonywanych przez Pana nie da się słuchać- strasznie męczą ucho ;/ no chyba,że w końcu da Pan coś z siebie, bo póki co to męczarnia, śpiewanie przez nos,zero emocji, zła dykcja... eee
poza tym muzycy ok.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 8
Darius group mają trochę dziwne i nudne piosenki, nie chciałabym aby zagrali na moim weselu, ale nie będę ich tutaj oczerniać, ponieważ mają prawo do grania i nikt im tego nie zabroni. No może nie są aż tacy źli, widać że zespól składa się z doświadczonych muzyków, ale tak jak powiedziałam nie poda mi się ich styl grania, ale to tylko moje zdanie.
Życzę im aby daleko zaszli i aby im się udało :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry