Widok

czym sie róznią pieluszki pampers

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mam na mysli te z 1 Pampers Premium Care (biale opakowanie) od Pampers New Baby (żolte opakowanie) ?? jakies doswiadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uzywalam na poczatku tych drugicz teraz mamy 4 pampers i jestem od poczastku z nich zadwolona i nie zadwiodly mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Białe Premium Care (są też większe rozmiary niż 1) mają dodatkową siateczkę, która jeszcze bardziej chroni pupę dziecka - dla nas były super, ale są droższe. Stosowaliśmy je jak synek nosił rozmiar 1 i 2, ale potem spróbowaliśmy normalnych pampersów rozmiar 3 active baby i też są super.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te białe papmpers sa mniejsze niż żółte , nie pami.ętam tylko czy ta rożnica była w jedynkach czy w dwojkach.
Kupilam tylko raz i jakos mi nie pasowały wróciłam do żółtych:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monia, właśnie odwrotnie :) Jak miałam jednocześnie rozmiar 2 jednych i drugich to białe premium care były większe od żółtych :) Koleżanka to również potwierdziła :)
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bogosiaa oczywiście masz racje!pomieszałam wszystko:-)
Ale fakt faktem i tak wole te żółte, czy są mniejsze czy wieksze:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te białe mają siateczkę ochronną z bawełny, podobno są delikatniejsze dla pupki. Miałam jednocześnie 2 Pampersy tradycyjne i białe.
Białe są droższe - fajne ale bez przesady :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanawiałam się jak to jest z tymi pampersami. Kupiłam 1 premium care ale były za małe, bo córeczka miała przy urodzeniu 57cm i 3740 wagi. Spróbowałam 2 premium care i było ok. Dopóki przez pomyłkę mąż nie kupił Pamper New baby (te żółte) 2. Wydaje mi się, że są nawet lepsze - cieńsze, jakieś bardziej przyjemne w dotyku... no i cena... my póki co sporo zużywamy bo przy karmieniu czasem zmieniamy pieluchę nawet 3 razy, bo najmniejsza ilość sisuiu i córeczka upomina się o zmianę pampka:):)

Jak sądzicie ile posłuży ten rozmiar 2 (3-6 kg,.)? Córeczka pewnie teraz waży ok. 4kg. Chyba rzeczywiście te żółte pampki new baby są troszkę mniejsze niż premium care.
[url:]http://lilypie.com/">
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ehhh- no właśnie dziwnie z tymi rozmiarami. Bo my wciąż używamy 1 - co prawda nie pampersów, bo na nie Mała ma uczulenie, ale wszystkie próby z dwójkami kończyły się mokrym pajacem.
A moja waży już jakieś 4,3 kg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nam właśnie te białe z siateczką nie odpowiadały, bo czasem przyklejała się do pupy. Za to active są super :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żałuję, że kupiłam jeszcze całą paczkę premium care, bo te żółte active są lepsze... a również są fajne promocje na nie:) Mam wrażenie, że są bardziej chłonne niż premium care.
[url:]http://lilypie.com/">
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kwiatek,
dziecko w pierwszych miesiacch przypiera sporo bo ok 1 kg na m-c, wiec wielkich zapasow nie rob, my nigdy nie doszlismy do gornej granicy, tak jak bylismy np po przekroczeniu 5 kg to wydawalo mi sie ze 2ki juz odciskaja sie na malej, a ona raczej chuderlak (wczesniak, ma teraz 7,5 m-c a wazy 6 kg), widzisz 6 kg a od 2 m-cy jestesmy na 4kach, bo wydaje mi sie ze jej w nich wygodniej a uzywamy Premium Care ktore sa nieco wieksze.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Premium care są delikatniejsze. Ja używam od 1, teraz mamy 4. Rewelacja. Mały nie ma odparzeń, nie stosuję żadnych kosmetyków, żadnych chusteczek - przemywamy pupę wodą i nie ma żadnego problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Geene,
ja uzywam dla Majeczki tez Premium Care od 1, teraz jestesmy na 4 jak dla ans swietnie sie spisuja, nie wiem czy zauwazylas ze zrobili nowosc i zrobili te papmpki ciensze, bardziej chlonne i od 4 nie ma juz siateczki. te nowe nam zupelnie nie dpowiadaja, jak dla mnie od polowy pupy nie ma wogole nic zadnego wkladu, tylko ta ceratka z wierzchu, dla nas jakas masakra, mala ma po nocy, anwet nie nocy normalnie 2-3 h mokra cala pupke i pipke, i jesli spi i cos pod plecki podcieknie to mokre, a kupki wogole sie nie wsiakaja. No dla mnie to jakas porazka, wykupilam chyba w szytkie w okolicy Premium care 4 ze starej serii, te jeszcze z siateczka, no ale mamy tylko 6 op, niebawem sie skoncza, a nasza mala ma uczulenie na wszytko, odparzenia przy zmianie pileuch na inne, no nic ciekawa jestem twojej/waszej opinii. zawsze moge mala w 3 wcisnac i udawac ze jej wygodnie:)) (od 1-3 zostawili siaczke)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie! Koszmar te pieluszki, nawet do nich dzwoniłam, okazuje się, że mają więce takich sygnałów. Od kiedy jest nowa seria - miesiąc produkcji, gdzie dostałaś jeszcze starą serię?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Akpolu w Gdyni, cena 46.99 wiec bez rewelacji, w Bomi w batorym w Gdyni za 49.99 z chusteczkami, ale wyszarpalam juz chyba wszystkie jakie w zasiegu oka byly. Robe czasem zakupy w Alma24, i tam zamowilam z zastrzezeniem ze stara seria, i dzowniono ze nie ma , ze jest nowa i ze juz tylko takie dostaja, w Kaufland w Gdynia Obluze tylko nowa seria.
To ja jutro tez zadzwonie, mam kolezaki co uzywaly a teraz przestaly bez siateczki te, tez poprosze o tel do nich
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dzisiaj sprawdziłam Tesco i Selgros, i jeszcze Rosmanna - same nowe serie, buuuu... Nie wiem jakich pieluszek używać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja tez mam ten dylemat, zwykle pampki nam sie nie sprawdzily, mielismy mala paczke 1 huggysów ale dla mnie jakies takie sztywne sa, wprawdzie 3 pierwsze miesiace jechaismy na Huppy no ale innego wyjscia nie bylo bo tylko oni produkuja pampki ponizej 2 kg, no ale te Happy wydawaly mi sie ok, dopuki nie zaczelam uzywac innych jak mloda dorosla do romiaru1, to te Happy, sztywne jak nic, nie wiem jak teraz te nowe z systemem 3D czy co, no ale jeszcze strasznie zla jestem na te Premium Care nowe, jeszcze mi nie przeszlo:)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam:)

po kilku dniach stosowania pamersów żółtych, o których wspominałam, że wydawaly mi się lepsze od premium care- cofam to co napisałam. Małej pojawiło się zaczerwienienie na pupce, bo mam wrażenie, że rzadka kupka nie wsiąkała w te żólte new born. Wróciliśmy do premium care i gdy je ma wtedy mniej jest zaczerwieniona pupcia a mała się mniej denerwuje jak ma coś w pieluszce. Także póki co zostajemy przy premium. Tylko co później jeśli nie zmienią tych 4. huggiesy widziałam i dotykałam, wydawały się bardzo sztywne.
[url:]http://lilypie.com/">
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też zastanawiałam się nad huggiesami premium, miałam huggiesy newborn i były fajne, czy te premium są podobne do Pampersów?
Ja walczę z nowymi premium, co pomyślę o nich pozytywniej to mały jest mokry, kupa na plecach, wrrrr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Geene,
i jak tam u was? nam beda konczyc sie po malu zapasy 4 starej serii i nie wiem o dalej, od 3 tyg walczymy z mega odparzeniem, juz dwa arzy u lekarza bylismy, teraz zostala nam juz tylko masc setrydowa, jestem pewna ze to przez te nowe 4ki, jak to jedno opak. testowalam, mala byla wiecznie lekko mokra, kupka wogole sie nie wsiakala, na pelcach tez ladowala, moze podzielisz sie opiniami z testowania jakis pieluszek/ ja myslalam tez o huggyis tych takich jasnych ale one tylko do nr 2 sa produkowane, wiec nawet nie probowalam
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych. (13 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych , który skutecznie działa .Z góry dziękuje za namiary .

do góry