Widok

darmowe leczenie depresji w Gdansku-Gdzie?

Jak w tytule.
Orientujecie sie czy gdzies w Gdansku jest psycholog/terapeuta ktory przyjmuje na NFZ ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w przychodniach na Jaskolczej oraz na Walowej (nr telefonu do tej drugiej: 320 89 98)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na wałowej nie polecam, moja mama leczyła się tam u dr B...... który nic prócz przepisania leków nie proponował a była naprawdę w złym stanie leczył ja tak przez prawie 5 lat aż trafiła do szpitala na pół roku na oddział psychiatryczny na Polanki i tam bardzo jej pomogli w końcu jest prawie taka jak kiedyś. Jeśli mogę polecić na NFZ to w szpitalu MSWiA ul: Kartuska dr Janiszewska (tel:309-82-59) długo się czeka na wizytę ale naprawdę podchodzi z sercem do człowieka i jest tam organizowana psychoterapia dla osób w depresji.
Mojej mamie pomogła dr Kosińska ze Szpitala Marynarki Wojennej na Polankach ale z tego co wiem to przyjmuje prywatnie (40-50zł za wizytę) ale warto zapytać tel:552-63-87
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na walowej sa dwie poradnie psychiatryczne. Dobra: Przemyslowy Zespol Opieki Zdrowotnej. Jest tam tez psychoterapia na NFZ.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Żabiance w przychodni na Gdyńskiej i w Nowym Porcie w przychodni na Oliwskiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja moge ci polecić doktora Piotra Sowińskiego, który przyjmuje w Gdyni i w Rumii. Jest na prawdę świetnym psychologiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Polecam przychodnię na Dworskiej w Brzeźnie, są tam świetne Panie Psycholog.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, również moge polecić tego psychologa. Doktor Sowiński wyleczył mnie z natręctw, które męczyły mnie od wieku nastoletniego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Fakt Sowiński to świetny psycholog. Także bardzo mi pomógł swojego czasu i mogę go śmiało polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja również mogę dr Sowińskiego polecić. Jest na prawdę dobrym psychologiem i warto się do niego udać z każdym problemem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Także polecam dr. Sowińskiego. Jest świetnym psychologiem i można mu w pełni zaufać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Także dołączam się do powyższych opinii! Doktor Sowiński to wspaniały profesjonalista i zna się na swoim fachu jak mało kto!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie mozna chyba nie zgodzic sie z taka opinia. Pan doktor Sowinski to specjalista w kazdym calu i pomogl juz wielu moim znajomym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Od siebie mogę polecić poradnię przy ul Jaskółczej, poza dość długim okresem oczekiwania na terapię mam pozytywne odczucia. Ale długo czeka się niestety wszędzie na NFZ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brydzia89: a kogo konkretnie z Jaskółczej możesz polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na terapię najlepiej zgłosić się do doktora Sowińskiego. Poszłam tam sceptycznie nastawiona jednak po pierwszej wizycie wszystkie moje obawy zniknęły. Doktor jest profesjonalistą, zna się na rzeczy i ma świetne podejście do pacjentów. Pomógł mi pozbyć się moich kompleksów za co jestem dozgonnie wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zgadzam sie z powyzszymi slowami w zupelnosci. Mój ojciec miał dziwne zachowania. Pan Piotr zdiagnozował u niego schizofrenię. Był to szok dla rodziny, ale psychiatra nas uspokoił i podjął się długoterminowego, przyznam skutecznego leczenia. Jestem mu za to niezmiernie wdzieczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

nie ma czegoś takiego jak darmowe leczenie depresji, co za bzdura.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przemysłowy Zespól Opieki Zdrowotnej - tu się zgłoś, dalej Cię pokierują.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgodze sie z przedmowcami. Pan doktor Sowiński obejmuje swoich pacjentów doskonałą opieką i super dobiera leki. Trauma której doswiadczylem dotkliwie mnie rozłożyla, dzięki temu ze zglosilem sie do pana Piotra zaczynam sobie z tym wszystkim radzic!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam http://vertor.pl/najskuteczniejsze-sposoby-leczenia-depresji/ naprawdę nie ma się czego obawiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Piotra Sowińskiego ! Pan Doktor jest bardzo wyrozumiały, skierowany na pacjenta, szczegółowy i umiejętnie potrafi zadawać pytania. Dostałem kontakt od znajomej i po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony. Polecam osobom poszukujących świetnego psychiatry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Piotr Sowinski jest swietnym lekarzem potwierdze to ja a takze przyjaciółka z depresja poporodowa i licznymi traumami, ktorej doktora polecilam. Po dwoch miesiacach i drobnym wsparciu lekowym musze powiedziec ze moje zycie uleglo znacznej poprawie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja z moim CHAD (dwubiegunówka) chodzę do dr Sowińskiego. To co prawda Rumia ale warto dojechać, ja dojeżdzam z Sopotu.Efekty sa rewelacyjne, pierwsze leki które mnie nie zamulają i nie robią ze mnie apatycznego zombie przepisał mi właśnie doktor Piotr. Do tego mialem problemy z przykurczami po antydepresancie, oraz z zasypianiem, a teraz ze wszystkim daję rade.Naprawdę warto skorzystać z pomocy lekarza, a ja od siebie polecam pana Piotra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak ktoś szuka solidnego psychiatry z dużym doswiadczeniem to polecam doktora Piotra Sowińskiego. NAJLEPSZY lekarz do którego chodziłam a było ich wielu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat pana Piotra. Chodziła do niego moja mama, chodziła przyjaciółka i w końcu zdarzyło się w moim zyciu tyle nieprzyjemnosci ze i ja musialam pokusic sie o jego opieke. I to oczywiscie byla dobra decyzja. Lęki i frustracje uspokoiłam lekkimi lekami, a rozmowa w której konstruktywnie podeszlismy do moich problemów naprowadzila mnie na dobry tor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wszyscy piszą o lekarzach i przychodniach, a czy ktoś z Państwa próbował floatingu ? W trakcie sesji z naszego ciała usuwane jest 34% kortyzolu(hormon stresu) następuje również "wyrzut" endorfin dzięki temu po sesji w kabinie floatingowej jesteśmy szczęścliwi, i wracają chęci do działania i nic już nie wygląda tak jak przed wejściem do kabiny. Prowadzone są badania naukowe na ten temat od lat 80tych na największych Uniwersytetach USA, Europie i Australii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciężkie depresje lub psychozy (leczone psychiatrycznie) są przeciwskazaniem do floatingu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na początku i przy zmianach dawki często zdarzają się przejściowe obniżenia nastroju i czasem po prostu trzeba to przetrwać, warto poinformować bliskich o tym. Ale na wizycie i tak koniecznie o tym powiedz, bo ja piszę o tym, co w ulotce, ale Twój stan jest znany tylko lekarzowi i on będzie wiedział na 100%

Duże znaczenie ma też terapia psychologiczna, tylko połączenie terapii u psychologa oraz terapii lekami da dobre rezultaty: https://www.twojpsycholog.online Z takiej terapii psychologicznej można skorzytać na drodze online, daję tutaj namiary na dobry gabinet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Adwokat rozwód gdańsk, trómiasto (16 odpowiedzi)

Cześć, czy moglibyście mi kogoś polecić do sprawy rozwodowej. Przypuszczam, że będzie z...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

Hiszpańska mucha (17 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was próbowała możę hiszpańskiej muchy? Mianowicie zastanawiam sie...

do góry