Widok

debeściarski fryzjer w Rumi! kto? ;)

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
kogo polecacie w Rumi?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Rumi nie ma żadnego dobrego fryzjera?
tak sie wypytuje bo mieszkam tu dopiero rok i jeszcze sobie żadnego nie znalazlam...
wiec ponawiam pytanie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja polecam Asie, z salonu Krystyna na Dąbrowskiego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam Ilone ,mieszka w Rumi a pracuje w centrum Gdymi ale mozna sie dogadac ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dziewczyny z salonu Visage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Anie na Włókienniczej dodatkowo masz tam jeszcze paznokcie kobieta robi rewelacyjnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam Asię z salony Krystyna :) Zawsze wychodzę od niej zadowolona, fakt nie mają za tanio ale myśle że warto.
image
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam u kilku fryzjerów w Rumi i zawsze coś było nie tak nigdy nie wyszłam od żadnego zadowolona :( więc już nie próbuję szukać dalej fryzjera w rumi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie ALEX na Roszczynialskiego i fryzjerkę Kasię oraz Alę (choć Ala teraz już jest zdaje się niedostępna) jestem ich klientką od jakiegoś czasu, zawsze jestem uczesana tak jak chcę, a czasem nawet poddaje się ich pomysłom, dziewczyny słuchają i naprawdę "przykładają" się do tego co robią, Ala zrobiła mi ostatnio super pasemka (a inni mówili że na czarne włosy wyjdzie kijowo), w domku na kompie mam kilka fotek tego co mi zrobiły, jak ktoś reflektuje mogę wysłać, tyle że dopiero w sobotę
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez podpisuje sie pod ALEXem a w szczegolnosci pod pania Dorota. Czesala mnie na slub i inne imprezy i koki w jej wykonaniu sa rewelacyjne. Krotkie wlosy tez ladnie czesze ale nie wiem jak jej idzie strzyzenie i farbowanie. W kazdym razie do upiec ja POLECAM!!!!!!!!! Rewelacyjna babeczka!
image
image
15 sierpnia 2009
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam ostatnio u p. Asi z salonu Krystyna. Jestem bardzo zadowolona z obcięcia, niestety cena jest kosmiczna... Na tyle ze ja się zastanawiam czy warto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie ten salon Krystyna? I ile zapłaciłaś za 'ścięcie'?;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja polecam p. Anie, prowadzi mały salonik w prywatnym domku niedaleko cmentarza
moja teściowa z gdyni jeździ tylko i wyłącznie do niej, a fryzurę ślubną zrobiła mi prześliczną, trzymała się całą noc i jeszcze następnego dnia wyglądała pięknie =]
bardzo polecam :)

ps. do tego ceny przyzwoite :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
którego cmentarza?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cmentarz Komunalny w Rumi
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niestety u Asi jest mega drogo, ale jakos na klientow nie narzekaja, zreszta Asia jest mistrzynia Polski to tez podnosi prestiz i cene...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Calmię w Rumii . Pani Alicja jest świetna , a salon polecany jest w czasopismach o zasięgu ogólnopolskim.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Salon znajduje się na ul Derdowskiego (chyba:P)P. Asia obcina bardzo bardzo dobrze - włosy układają się super. Ceny jak mi p. Asia powiedziala zaczynają się od 100 za obcięcie krótkich i cienkich włosków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten salon jest na dąbrowskiego 117
ostatnio widziałam u nich nowy cennik po podwyżce ale wsumie bardzo niewielkiej i strzyżenie krótkich włosów to koszt ok 90 zł ja mam do ramion i płacę 110 czasami z nawilżaniem to wtedy ok 150
ale zawsze jestem zadowolona zamierzam wybrać się tam w końcu na kolor bo nigdy nie farbowałam a teraz mam tylko do nich zaufanie
fakt jak na rumię nie jest zbyt tanio ale przez lata chodziłam do fryzjerów w Gdańsku bo stąd jestem i placilam podobne sumy a nigdy nie bylam zadowolona i za każdym razem szlam do kogoś innego
tak więc ja polecam ale każdy ma na ten temat swoje zdanie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

"O mały włos" by Gosia Andrzejewska, ul.Dąbrowskiego 30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Chyba dobrze wycina obcych facetów..... uważajcie na nią..... masakra ..... miły uśmiech... zaśpiewa dico polo ...... i myśli ze jest zarąbista ..... masakra
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Rumia Centralna (5 odpowiedzi)

Rumia Centralna, zgodnie ze swoją nazwą, powstanie w centralnej części Rumi, blisko Urzędu...

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

do góry