Widok

Dentysta - gdzie w Baninie?

gdzie w Baninie leczyć zęby?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ręce opadją, czy tak trudno w google wpisać STOMATOLOG BANINO.
1. Ośrodek zdrowia

2. Prywatnie na ul. Klonowej 21 obok banku, poczty.

Ma Pani komputer, wystrczy pomysleć :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 21
no ma komputer, dlatego pyta, chyba po to jest to forum. pozdrawiam
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3
Prywatnie .obok banku juź nie ma stomatologa.Jest tam obecnie
sklep obuwniczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Pępowie jest prywatny gabinet dentystyczny a także kilka w Żukowie w tym jeden vis a vis gimnazjum na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dentystę z Chwaszczyna, Pan Golmont, ul wiejska 4
ma dobre podejście do dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może ktoś poleci konkretnego dentystę w Baninie lub okolicach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
polecam stomatolog w Pępowie, 1km z centrum (:D) Banina
http://www.denteve.yoyo.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam stomatologa w Osrodku Zdrowia ,pani stomatolog bardzo mila ale moim zdaniem nie potrafi leczyc zebow.
W Zukowie przy rondzie nad cukiernia Markiza sa stomatolodzy dwie panie i pan ,duzo dobrego slyszalam o panu podobno w miare dobrze leczy zeby ,robia tez na NFZ ale tylko raz w miesiacu zapisuja .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
..nie potrafi leczyć??to znaczy,że dopiero sie uczy czy co?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie potrafi-widocznie się nie nauczyła. Tak leczyła ząb kanałowo mojego męża że teraz ktoś inny poprawia spierniczoną robotę...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety mogę potwierdzić zdanie Kasi. Mojemu mężowi tak leczyła zęby, że potem ktoś inny musiał je ratować. Acha i sąsiad robił u niej protezę to wyszła jak dla konia i jeszcze bezczelnie wciska kit, że to się ułoży.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam polecam P, stomatolog Żanetę Młyńską nad Max&Xavierem
Jest dokładna, mija juz rok gdzie leczyłam zęby, nic się nie dzieje z wypełnieniami. Dodam bo było w temacie poprawiała leczenie z Naszego ośrodka zdrowia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Absolutnie ODRADZAM. Leczenie kosztowało mnie 1500 zł. Ostatecznie ząb trzeba było usunąć. Też to zostało spartaczone. Skończyło sie koniecznością pilnego wyjazdu do chirurga, szyciem, dalszym leczeniem, bólem, niemożliwością spozycia normalnych posiłków no i zwolnieniem lekarskim. Stanowczo nie polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również nie polecam tej dentystki , moim zdaniem ma małe doświadczenie nie zajmuje sie leczeniem kanałowym i błędnie ocenia jeśli chodzi o leczenie.Mężowi założyła lekarstwo i na drugi dzień wypadło gdzie miało być dwa tygodnie,nie wrócił już poszedł gdzie indziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ty się po dwu latach odzywasz na forum w przedmiotowej sprawie - ciekawe ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
do Eliza -- a Ty nie jesteś jakaś konkurentka naszej Pani dentystki z Ośrodka Zdrowia w Baninie dlatego takie pierdoły wypisujesz ,żeby zaszkodzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
D Eliza --Odezwała się konkurencja do naszej Pani dentystki z Banina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
to samo ip - to ty jestes wojtek czy marian?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w jakich godzinach przyjmuje dentysta w osrodku ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 pierwsze moduły IP takie same to może mieć jedna czwarta mieszkańców Banina...

ja też nie polecam dentystki z ośrodka zdrowia, jest niemiła, arogancka i nie potrafi rozmawiać z dziećmi kompletnie.
Ja zrobiłam u niej jednego zęba, za którego zapłaciłam 96 zł za lepsze wypełnienie, więc to jakaś pomyłka, jeśli w prywatnym pięknym gabinecie u uśmiechniętej pani doktor zapłacę 120...
Dziecku nawet nie zajrzała do ust, bo przy pierwszej prośbie o otwarcie nie chciał otworzyć, więc stwierdziła, żeby wrócić z nim jak już będzie chciał otworzyć buzię... tylko jeśli to będzie trwało 5 lat to co? mają mu wylecieć wszystkie zęby?
Zabraliśmy dziecko do innego dentysty, prywatnie i jakoś otworzył buzię, a nawet zamplombowano mu zęba, więc jednak się dało z odpowiednim podejściem i cierpliwością. Póżniej byliśmy też w tym nowym gabinecie na klonowej, bardzo miło, za pierwszą wizytę - przegląd nic nie skasowano, ceny średnie jak w innych gabinetach.
Byłam też jeden raz nad Max Xavier'em, wydaje mi się że jest trochę drożej, a poza tym pani doktor po obejrzeniu zdjęcia moich zębów, stwierdziła, że prawie wszystkie plomby są do wymiany, bo albo tu kanał niedoczyszczony (choć robione łaaaadnych kilka lat i nic mnie nie boli) albo tu się ukruszyło, albo stara ta plomba... generalnie łącznie miałabym do zrobienia jakieś 15 zębów...
poszłam do innego gabinetu prywatnego i tam już mieli inne zdanie, 3 do leczenia... Ale pani doktor bardzo miła :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Klonowej to ten gabinet, co znajduje się na pietrze ? Al dent albo zbliżona nazwa do tego ? czy tam jeszcze jakiś gabinet jest ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, aldent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam! Pani stomatolog z przychodni w Baninie bezwzględnie nie powinna mieć umowy z NFZ, w prywatnej praktyce nie miałaby szans się utrzymać na rynku. Wszystkie wizyty u tej Pani trwają góra 15 minut, po czym z rozwierconym zębem trzeba czekać do następnej wizyty. Mam wrażenie że specjalnie to robi, rżnąc oczywiście NFZ za każdą kolejną wizytę pacjenta. Dodam jeszcze brak profesjonalizmu, brak znieczuleń, wiecznie obrażona na pacjenta. Byłem tam kilka razy, za każdym razem niezadowolony. Mam nadzieję że z nowym rokiem umowę na usługi stomatologiczne z NFZ w ośrodku zdrowia podpisze jakiś normalny stomatolog
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne, znajomi mówią że jest miła. Jak byłem z dzieckiem to miała podejście, a za znieczulenie wystarczy zapłacić. Wygląda gabinet może zwyczajnie, ale ważne że nie naciąga na forsę i plomby się trzymają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiecej tu wypowiedzi negatywnych niz pozytywnych

w takim udam sie do innego dentysty niz do pani w osrodku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i uważasz że 96 zł za plombę to nie jest naciąganie? ponad rok temu to było, myślę że naprawdę warto dołożyć i iść do czystego gabinetu z uśmiechniętymi dentystami, ten gabinet to niestety obskurne miejsce i mam wątpliwości czy tam wszystko jest dobrze zdezynfekowane...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje za pomysł oceniania stomatologa po uśmiechu. Najlepszy ma podobno zajady od tego usmiechania. :)
Wiem, że w ośrodku konkretna babka i dobrze wykonuje robotę, a ceny za wypenienia ma niższe - sama napisałaś żę o 30%. I to jest ważne.
PS. Lepiej się nie chwal że potrafisz widzieć bakterie bo cię UFO porwie ...
Masz może namiar na pediatrzycę - wymiary 90-60-90 i zęby jak koń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
czytaj ze zrozumieniem, nie chodzi o uśmiech od ucha do ucha tylko o podejście do pacjentów, zwłaszcza małych pacjentów, którzy się boją otworzyć buzię nawet, to zniecierpliwienie pani dr nie pomaga i co to jest za tekst - cytuję "nieeee, no on w ogóle nie chce buzi otworzyć!!!!, no czego ty się boisz dziecko?????"
A niższa cena o 30% w brudnym gabinecie to do mnie nie przemawia, jak i pewnie do wielu innych ludzi. Także ja nie polecam i przedstawiam tylko swoją opinię, a nie szukam kłótni i awantury jak ty, trochę krytyki i dystansu do własnej osoby by ci się przydało
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak wiec do jakiego stomatologa z dzieckiem?
kogo polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My polecamy eurodent na kolobrzeskiej- naprzeciwko wjazdu do alfy. A konkretnie dr Gazda. Mój 3,5 latek dzielnie znosi wizyty, moim zdaniem super podejście do małego pacjenta.
Pozdrawiam i mam nadzieję, ze również będziecie zadowoleni.
Przepraszam, dopiero doczytalam, ze chodzi o Banino.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
byłam z dzieckiem w Aldent na Klonowej, jest ok, mają dość dobre podejście; ale jak już przy kolejnej wizycie nie chciało nawet otworzyć buzi to pojechałam do Wiewiórki na Hallera w Gdańsku, gabinet specjalny dla dzieci, myślę że każde dziecko są tam w stanie opanować, ale tanio nie jest...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam przychodnię Dentus na Zaspie, a konkretnie doktor Moller. Fantastyczne podejście do dzieci i w dodatku na NFZ. No ale o w Gdańsku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzień dobry Państwu.

Nazywam się Tomasz Bubeła.
Jestem lekarzem stomatologiem i wraz z żoną "specjalistą ortodoncji" od listopada 2013 otworzyliśmy nowoczesną praktykę stomatologiczną w Baninie na ul. Źródlanej 2 :

"Stomatologia Banino"
http://www.stomatologia-banino.pl ; www.ortodonta-gdańsk.pl

Serdecznie zapraszam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9
A ja Państwu napisze ,że Pan doktor Tomasz to rewelacyjny stomatolog. Moje znajome z Banina były u Pana doktora z dziećmi i każda chwali.
Ja tez jako osoba dorosła byłam i jestem zadowolona.
Gabinet na ul Żródlanej w Baninie, budynek podświetlony zielonymi ledami.
Polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ja z czystym sumieniem polecam gabinet na Klonowej, nad piekarnią. Do tam każdy stomatolog jest ok. Do dzieci - zwłaszcza problematycznych - zdecydowanie dr Alina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gorąco polecam p. Tomasza. Super gabinet, świetny fachowiec i to z powołaniem, miła atmosfera, no i finalnie zdrowe zęby :) Czego chcieć więcej od stomatologa :D
Szkoda, że p. Tomasz nie zajmuje się również polskimi albo chociaż banińskimi drogami... na pewno nie zostawiłby w nich ani jednej dziury, a wypełnienia byłyby praktycznie niewidoczne ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
ubiegnę...zaraz ktoś napisze, że ten sam IP co gabinet z Zrodlanej i ze to kryptoreklama. Pewnie ten sam dostawca netu:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
A ja tam powiem że moja Żona leczy zęby najlepiej.....oczywiście nie siadam na fotel po "różnicy poglądów wymienionej głosowo"....ale dobrze że powstają u nas na miejscu firmy wiec pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
ale zeby ten sam identyczny numer ip? przypadek? nie sadze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
mowa o klonowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
identyczny początek owszem, ale na pewno nie cały nr
a z resztą...ehhh..co ja się będę tłumaczyć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Swój wątek wysłałem chcą poinformować Państwa o powstaniu nowej praktyki . Za słowa uznania bardzo dziękuję .
W kwestii zbieżności adresu IP nie mogę się do tego odnieść gdyż się na tym nie znam a taka forma promocji uwłacza szacunkowi jakim dażę pacjentów i profesjonalizmowi z jakim traktuję swój zawód . Być może to kwestia dostawcy internetu radiowego - nie wiem czy nie jedynego w Baninie.
Pozdrawiam Tomasz Bubeła
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Panie doktorze jest ok. proszę się nie przejmować
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Panie Bubeła,

Niech Pan nie robi z ludzi kretynów.
http://ranking.abczdrowie.pl/d/4099,tomasz-bubela
tutaj też była kwestia dostawcy internetu - 6 opinii pozytywnych w jeden dzień a potem nic ? Styl podobny do wpisu na tym forum :-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
as
Ja pisałam opinię bo chodze do doktora. Jak Tobie nie pasi idz gdzie indziej!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
i ja też
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podbijam temat trochę czasu minęło ktoś chodzi klonowa czy p. Tomasz był ktoś jeszcze co polecacie proszę dajcie znać bo obecnie do Gda nie mam jak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy okazji tego wątku i po sąsiedzku - od początku przyszłego miesiąca zapraszam do mojego gabinetu stomatologicznego w Centrum Feniks przy ul. Pszennej :) Niektórzy pacjenci z Banina znają mnie z gabinetu, w którym pracowałam w Gdańsku - a wszystkich zapraszam na stronę internetową: http://www.dentalius.pl oraz na profil FB - https://www.facebook.com/dentalius .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tomasz Bubeła

Panie(i) "as"
Występując na ogólnym forum nie anonimowo tak jak Pan( Pani) nie robiłbym z sobie z nazwiska cholewy - z tak niskich pobudek , nie tędy droga . Z tym rankingiem Mój drogi Panie Sherlocku i znawco stylu nie mam nic wspólnego. Nie otworzyłem sezonowej budki z lodami przy plaży żeby tak szargać sobie opinię i proszę jej też nie szargać . Gdybym tego potrzebował stać mnie na bardziej wyrafinowane formy promocji .

Nasza praktyka jest poważną specjalistyczną placówką medyczną gdzie świadczymy usługi stomatologiczne według najwyższych standardów stomatologicznych.
A w razie potrzeby zapraszam serdecznie może zmieni Pan(Pani) zdanie.

Tomasz Bubeła
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6
Witam serdecznie Pani Maju w Baninie.
Powodzenia a w razie potrzeby zapraszamy do współpracy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dziękuję Panie Tomaszu :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Panie doktorze , szkoda czasu i nerwów dla takich asów
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Polecam Pana Tomasza
W miarę rozsądne ceny dodatkowe rabaty za polubienie na fb(5% zawsze to jest coś :), dobre znieczulenie. Co do usług byłem u Pana doktora dotychczas 2 razy(wyrwanie zęba i próchnica) przyznam się że sprzęt robi naprawdę dobre wrażenie co do usługi jestem zadowolony. Dobre jest to że starczy zadzwonić i nawet tego samego dnia być przyjętym.

pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ja tez polecam, chodzę tam z małym, dzieckiem, doktor ma super podejście do dzieci :))
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ja również bardzo polecam ten gabinet. Przychodzę tam z synami. Kiedyś jeździlismy z nimi do Wrzeszcza do specjalnego gabinetu dla dzieci. Teraz nie musimy - super podejscie i pełen profesjonalizm znaleźliśmy w Baninie na Źródlanej :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
Także polecam Pana Tomasza
Pełen profesjonalizm i doświadczenie. Poza tym sam gabinet robi rewelacyjne wrażenie. Sprzęt stomatologiczny pierwsza klasa. Dokładnie chodzi mi o to, że nawet przy długim leczeniu nie boli mnie d... na fotelu ;) Ten fotel kosztował chyba worek pieniędzy, a mimo wszystko ceny przystępne.
Dowiedziałem się także przy okazji ostatniej wizyty, że gabinacie przy ul. Źródlanej przyjmuje także specjalista ortodonta dr n. med. Pani Kamila. Oznacza to, że będzie gdzie moją krzywą gębę naprostować profesjonalnie :) Rewelacja!

POLECAM!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 10
Noo calkiem fajna reklama....ceny tak przystepne ze cenik ze strony zniknął.....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8
a ja polecam ALDENT na klonowej. Niedawno rozpoczęłam leczenie moich zębów jestem zadowolona. ceny przystępne. miła atmosfera.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam

serdecznie polecam p. Tomasz Bubeła, nie będę wymieniała co robiłam, a robiłam naprawdę dużo zmian oraz napraw.. jestem bardzo zadowolona, mineło juz trochę czasu wiec nie pisze na gorąco.
Doktor Bubeła to profesjonalny i godny polecenia stomatolog. Ma bardzo rzeczowe podejście do pacjenta i swojej pracy. Nie naciąga na zbędne koszta, tłumacząc jednocześnie w sposób jasny i przejrzysty ścieżkę leczenia. Sama wizyta przebiega sprawnie i bezboleśnie, a to również za sprawą asystentk, która dba o komfort - samopoczucie pacjenta. Gabinet jest bardzo nowocześnie wyposażony. Czas poświęcony pacjentowi przekłada się na jakość i rezultaty wizyty, człowiek nie czuje się jak kolejny klient w supermarkecie, tylko jak pacjent. Bardzo dobre wykonanie,w perspektywie czasu nie ma żadnych problemów związanych ze źle wykonanym leczeniem Polecam.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 12

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry