Widok

depilacja laserowa

Miałam wykonywane 3 serie zabiegów depilacji laserowej. 3 x 10 zabiegów, na które zostałam naciągnięta. Po pierwszej serii zorientowałam się, że efekt jest mocno niezadawalający. Panie wykonujące zabieg zapewniały mnie, że kolejna seria na pewno zakończy się 100% sukcesem, tj,. włoski nie będą odrastać. Obecnie jestem po 30 bolesnych zabiegach i nadal mam owłosienie (wykupiłam zabieg na pachy i bikini). Jestem bardzo rozgoryczona i zostawiłam tam masę pieniędzy.
Moja ocena
OTC Uroda Medi Spa kategoria: Medycyna estetyczna
obsługa: 3
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 4
 
jakość usług: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 3
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15
Szanowna Pani,
1. Nie przypominamy sobie aby ktokolwiek miał u nas wykonywanie 30 zabiegów iPulse
2. Pani sugestia jakoby była Pani "naciągana" na cokolwiek jest dla nas obraźliwa, ponieważ nigdy na nic NIE NACIĄGAMY naszych klientek. Wręcz przeciwnie, oferujemy darmowy zabieg próbny.
3. Opowiadanie o "bolesnych" zabiegach w wypadku iPULSE to już absolutna (Pani wybaczy) bzdura, ponieważ ipl ten emituje zaledwie 20j przez co jest bardzo delikatny.
4. Owłosienie po KAŻDEJ depilacji, czy ipl czy laserowej, po pewnym czasie powraca, jest to kwestia indywidualna. Z całą pewnością nikt nie mógł Pani, zatem, powiedzieć, że jest to efekt permanentny. Opis zabiegu jest na naszej stronie.

Bardzo zastanawia nas fakt, że zdecydowała się Pani nas ocenić po 2 latach od odbytego zabiegu ?? Na dodatek nie kontaktując się z nami w celu rozpatrzenia Pani zastrzeżeń.

Proszę nam wybaczyć poirytowanie tym wpisem, ale w naszej ocenie jest on wysoce niewiarygodny i jednocześnie niełatwy do zweryfikowania z uwagi na upływ czasu.

Ocenę wiarygodności pozostawiamy naszym klientkom, z których przygniatająca większość jak można przeczytać ma odmienne zdanie.
Pozdrawiamy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam całkowicie odwrotne doświadczenia.
Miałam w sumie 6 zabiegów.
Żaden nie był bolesny. Włosów pozbylam się na prawie 1, 5 roku a potem zaczęły lekko odrastać ale bardzo słabe, mniej i powoli.
Osobiście jestem zadowolona z zabiegu i cen.
Wcale nie wydałam majątku.
Ten wpis nie może być prawdziwy.
Oj chyba nadepnęliscie konkurecji na odcisk skoro was tak obsmarowuje hahaha.
Pozdrawiam i życzę wam powodzenia.
Jesteście moim ulubionym salonem.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaraz, coś mi tu nie gra.
Zrobiłaś 10 zabiegów i byłaś max niezadowolona i dlatego kupiłaś kolejne 10 a potem następne 10?
Bez ściemy proszę.
Gołym okiem widać że to złosliwa konkurencja :-)
A poza tym te zabiegi są bezbolesne. wiem bo byłam na teście.
wiec nie pisz nieprawdy.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry