Widok

developer jak każdy inny...

Byłem ostatnio na kilku budujących się osiedlach i wrażenie po paru wizytach na osiedlu Wzgórze Raduni mam pozytywne. Bo który developer nie ma niedociągnięć w jakości detali albo terminowości? nie znam takiego. Nie pierwszy raz szukam nieruchomości dla siebie i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby wszystko było jak w folderze reklamowym. Zawsze są jakieś niedociągnięcia. Trochę się znam na budownictwie i moim zdaniem nie jest to słaba ani zła jakość. Raz odwiedziłem osiedle ze znajomym dekarzem, który był zdziwiony tak dobrym wykonaniem dachów np. Poza tym spotkałem się z dużą elastycznością co do zmian aranżacyjnych. Wygląd całego osiedla też robi przyzwoite wrażenie. Ma infrastrukturę, co dziś nie jest regułą niestety. Generalnie nie rozumiem negatywnych wpisów robionych zwłaszcza przez mieszkańców. Rozmawiałem z miejscowymi i wszyscy są zadowoleni ze tu mieszkają. Ale to chyba trend obecnych czasów - krytykować i negować co się da, zwłaszcza w necie.
Moja ocena jest pozytywna i oby wszyscy tak budowali.

wypowiedź zmoderowana (admin137, 2015-09-28 15:38:19)

Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
jakość: 5
 
terminowość: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgodze się, że nie da się idealnie wszystkiegoz robić. Ale z kim nie rozmawiałam, to wszyscy mówią jedno. Usterki ok ale ich usuwanie to męka. Nikt się nie kwapi, aby zrobić poprawiki. Trzeba się prosić to może łaskawie ktoś przyjdzie. Obsługa posprzedażna na wielki minus.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry