Widok

deweloper miszewo

Banino Temat dostępny też na forum:
Witam
Czy ktoś wie jaki deweloper buduje domy bliźniaki w Miszewie przy ul. Gdyńskiej. Dom widoczny po lewej stronie z ul. Gdyńskiej jak się jedzie z Żukowa w stronę Gdyni.
Pilna sprawa
ktoś coś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zacna lokalizacja przy planowanej obwodnicy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie pytałam czy lokalizacja zacna, czy jakaś!, tylko o dewelopera ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadąc z Żukowa do Gdyni obwodnica ma być po prawej stronie DK 20, chyba że coś się zmieniło w ostatnich czasach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak nie jesteś zorientowany to się nie wypowiadaj.
do OMT trochę będzie miał i jakoś nie wpłynie to na jego komfort, w przeciwieństwie do samolotów nad kominami Banina, okna w okno szeregowców, drzwi w drzwi w bliźniakch itd
,,zacne to pewnie twoje miejsce zamieszkania - poziomek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jakie to polskie cebulactwo - nic nie wiedzieć o człowieku a oceniać...
Co najmniej 1000m od obwodnicy będzie ona uciążliwa dla mieszkańców. Przy Tuchomskiej w Baninie już będzie słabo a co dopiero w Miszewie. Ale jak kto woli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
co ty możesz wiedzieć poziomek.
Na pewno będzie miał spokojniej bo nie będzie miał takiego jak ty za sąsiada. Te 1000 m to skąd wziąłeś.???? uwzględniłeś pewnie siłę i kierunek wiatru który to nieść będzie wzmożony hałas, do tego poziom hałasu pojazdów, wibracje niesione gruntem itd.
Tak tak prawda boli i to bardzo boli ,,cebulaku''
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na tablicy informacyjnej powinno być napisane :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaaaaaaaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkałam kiedyś 600m w linii prostej od obwodnicy trójmiasta w zacnej dzielnicy karczemki - gdyby nie to, że miałam do niej blisko i często z niej korzystałam, nigdy bym nie powiedziała, że jest ona w pobliżu. Bardziej mi przeszkadzały samochody na kartuskiej przy której też miałam nieszczęście mieszkać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no proszę jest może być ciszej.? ale krytykować miejsce ,,w pobliżu obwodnicy'' można od razu. A niedowiarkom mówię że hałas mu dokuczać nie będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry