Widok

dj Piotr Krumin - prosze o opinie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy moge prosic o opinie osob ktore mialy tego dj'a na swoim weselu?
Z gory dziekuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja miałam Pan Piotra na swoim weselu. Wszystko wyszło bez zarzutów. Mogę bez wahania polecić. Daliśmy wolną rękę co do muzyki. Pan Piotr świetnie wyczuwa nastrój gości i gra to, przy czym najlepiej się bawią, więc w repertuarze pełny przekrój gatunków. Cena również nie jest wygórowana w porównaniu do części konkurencji.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Verva, dziekuje za informacje. A moglabys mi prosze jeszcze troche opisac jak wygladaly u Was oczepiny? Jakie konkursy byly itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moze ktos jeszcze moglby podzielic sie swoja opinia..? :))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bawiłam sie na weselu z Dj Piotrem. Była super zabawa do białego rana. Super muza. Polecam. Gorąco Polecam!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Na naszym weselu DJ Piotr również zabawiał gości - było rewelacyjnie :) Impreza do białego rana.
Najlepsze jest to, że nikt nie siedział, wszyscy tańczyli :-)
Wszystkim znajomym planującym wesela polecam Dj Piotra z czystym sumieniem :-)
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja rowniez polecam Dj Piotra super zabawa goscie i my zadowoleni:)
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam!!! Garł na moim weselu w 2007 i u 3 par z naszego weselicha tez grał Pan Piotr;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
podpisuję się pod innymi i polecam gorąco!!!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Gdybym miała go ocenić od 1 do 10 dałabym mu 3+ niestety ogromnie mnie rozczarował i nie tylko mnie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
pozdrawiam konkurencję :)

dla ciekawych polecam linki na mój temat , spotkanie na którym zaprezentuję materiał filmowy z wesel

http://forum.trojmiasto.pl/Nasz-dzien-24-07-2010-t175774,1,11.html

http://forum.trojmiasto.pl/NASZ-WSPANIALY-DZIEN-15-09-2007-t53805,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Polecam Pana Piotra bardzo pozytywne wrażenia po ostatnim weselu. Miły głos, fajne konkursy, nogi bolały :), zabawa do białego rana. POLECAM 100%
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pan Piotr był dj-em na naszym weselu, mogę go polecić w 100%
Nasze spotkanie przed samym weselem trwało ponad dwie godziny, Cierpliwie wysłuchiwał naszych pomysłów\( które na weselu dzięki jego aranżacji bardzo fajnie wyszły ) i trafnie doradzał przy doborze konkursów. Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Co do wesela :) Wszystko przebiegło zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami . Dokładny plan imprezy na pewno w tym pomógł- nie musieliśmy się niczym martwić p Piotr miał wszytko pod kontrolą. Jego żartobliwe komentarze rozbawiały nas oraz gości. Ważne jest to, że p Piotr cały czas obserwował co się dzieje na parkiecie oraz na sali i dostosowywał się do potrzeb gości - miał z nimi świetny kontakt, nikt nie oparł się zabawom grupowym :) patrząc na moją poprzebieraną rodzinkę byłam pełna podziwu jak on to zrobił :)
Daję p Piotrowi 6+ za profesjonalizm, dobre ucho oraz za uczciwość
Polecam !!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mieliśmy dj Piotra Krumina na swoim weselu i naprawdę było rewelacyjnie!
Swietnie się spisał i miał duży udział w tym iż była to naprawdę świetna impreza!!
Gorąco polecam dj. Krumina!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan Piotr był u nas na weselu we wrześniu 2015 :) Rok wcześniej byliśmy z narzeczonym na innym weselu, na którym Piotr Krumin był wodzirejem i tak nam się spodobało, że nie wyobrażaliśmy sobie już innego dj-a na naszym :) Jest bardzo profesjonalny (widać to już na etapie planowania wesela), słowny i rzetelny. Zadbał o naszych gości w 100%. Wszyscy bawili się szampańsko! Dziękujemy panie Piotrze za najlepszą zabawę w naszym życiu! :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cześć,
Pan Piotr prowadził moje wesele w lipcu tego roku. Doskonale sprawdził się w roli DJ, jak i wodzireja!
Niesamowicie zabawiał gości, fajnie prowadził zabawy na wesoło :-) wszyscy byli ubawieni po pachy.
Ponadto, do muzyki również nie mamy żadnych zastrzeżeń - świetnie wyczuł styl naszych gości.
A i co ważne - Pan Piotr dysponuje bardzo dobrym (świetnie grającym i wyglądającym) sprzętem muzycznym.
Szczerze polecam!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry