Widok

dj Piotr Krumin - prosze o opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy moge prosic o opinie osob ktore mialy tego dj'a na swoim weselu?
Z gory dziekuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja miałam Pan Piotra na swoim weselu. Wszystko wyszło bez zarzutów. Mogę bez wahania polecić. Daliśmy wolną rękę co do muzyki. Pan Piotr świetnie wyczuwa nastrój gości i gra to, przy czym najlepiej się bawią, więc w repertuarze pełny przekrój gatunków. Cena również nie jest wygórowana w porównaniu do części konkurencji.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Verva, dziekuje za informacje. A moglabys mi prosze jeszcze troche opisac jak wygladaly u Was oczepiny? Jakie konkursy byly itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moze ktos jeszcze moglby podzielic sie swoja opinia..? :))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bawiłam sie na weselu z Dj Piotrem. Była super zabawa do białego rana. Super muza. Polecam. Gorąco Polecam!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Na naszym weselu DJ Piotr również zabawiał gości - było rewelacyjnie :) Impreza do białego rana.
Najlepsze jest to, że nikt nie siedział, wszyscy tańczyli :-)
Wszystkim znajomym planującym wesela polecam Dj Piotra z czystym sumieniem :-)
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja rowniez polecam Dj Piotra super zabawa goscie i my zadowoleni:)
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam!!! Garł na moim weselu w 2007 i u 3 par z naszego weselicha tez grał Pan Piotr;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
podpisuję się pod innymi i polecam gorąco!!!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Gdybym miała go ocenić od 1 do 10 dałabym mu 3+ niestety ogromnie mnie rozczarował i nie tylko mnie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
pozdrawiam konkurencję :)

dla ciekawych polecam linki na mój temat , spotkanie na którym zaprezentuję materiał filmowy z wesel

http://forum.trojmiasto.pl/Nasz-dzien-24-07-2010-t175774,1,11.html

http://forum.trojmiasto.pl/NASZ-WSPANIALY-DZIEN-15-09-2007-t53805,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Polecam Pana Piotra bardzo pozytywne wrażenia po ostatnim weselu. Miły głos, fajne konkursy, nogi bolały :), zabawa do białego rana. POLECAM 100%
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pan Piotr był dj-em na naszym weselu, mogę go polecić w 100%
Nasze spotkanie przed samym weselem trwało ponad dwie godziny, Cierpliwie wysłuchiwał naszych pomysłów\( które na weselu dzięki jego aranżacji bardzo fajnie wyszły ) i trafnie doradzał przy doborze konkursów. Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Co do wesela :) Wszystko przebiegło zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami . Dokładny plan imprezy na pewno w tym pomógł- nie musieliśmy się niczym martwić p Piotr miał wszytko pod kontrolą. Jego żartobliwe komentarze rozbawiały nas oraz gości. Ważne jest to, że p Piotr cały czas obserwował co się dzieje na parkiecie oraz na sali i dostosowywał się do potrzeb gości - miał z nimi świetny kontakt, nikt nie oparł się zabawom grupowym :) patrząc na moją poprzebieraną rodzinkę byłam pełna podziwu jak on to zrobił :)
Daję p Piotrowi 6+ za profesjonalizm, dobre ucho oraz za uczciwość
Polecam !!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mieliśmy dj Piotra Krumina na swoim weselu i naprawdę było rewelacyjnie!
Swietnie się spisał i miał duży udział w tym iż była to naprawdę świetna impreza!!
Gorąco polecam dj. Krumina!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan Piotr był u nas na weselu we wrześniu 2015 :) Rok wcześniej byliśmy z narzeczonym na innym weselu, na którym Piotr Krumin był wodzirejem i tak nam się spodobało, że nie wyobrażaliśmy sobie już innego dj-a na naszym :) Jest bardzo profesjonalny (widać to już na etapie planowania wesela), słowny i rzetelny. Zadbał o naszych gości w 100%. Wszyscy bawili się szampańsko! Dziękujemy panie Piotrze za najlepszą zabawę w naszym życiu! :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cześć,
Pan Piotr prowadził moje wesele w lipcu tego roku. Doskonale sprawdził się w roli DJ, jak i wodzireja!
Niesamowicie zabawiał gości, fajnie prowadził zabawy na wesoło :-) wszyscy byli ubawieni po pachy.
Ponadto, do muzyki również nie mamy żadnych zastrzeżeń - świetnie wyczuł styl naszych gości.
A i co ważne - Pan Piotr dysponuje bardzo dobrym (świetnie grającym i wyglądającym) sprzętem muzycznym.
Szczerze polecam!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

do góry