Widok

dla polarkowców...

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
W zasadzie powinienem ten wątek umieścić w dziale Moda i Uroda, ale tam żaden polarkowiec by nie zajrzał, zatem uznałem że umieszczę go tutaj.
Poza tym prezentowane "męskie" kreacje pani Szanistyl to raczej hipsterskie dewiacje modowe dla nastoletnich chłopców, a nie moda męska.

Celem jest sprowokowanie polarkowców i innych fanów "wygodnej odzieży", to zastanowienia się, czy nie warto popracować nad swoim wyglądem; nie tylko nad szatą ale również nad likwidacją opon piwnych, brudnych paznokci tudzież tłustawych włosów i innych atrybutów "prawdziwego Polaka-mężczyzny".

Poniżej parę późno letnich /wczesnojesiennych ale niezbyt formalnych koncepcji, które uznałem za interesujące.

image
Doskonały zestaw do pracy biurowej, czy na południowe spotkanie z kontrahentem na lunch. Do tego dobrałbym dopasowane jeansy slim fit (brązowy pasek) i brązowe skórzane lub zamszowe/nubukowe buty, malinowe skarpetki.

image
Na chłodniejsze jesienne dni, popołudniowe spotkanie przy dobrej kawie. Aby zbyt nie sformalizować stroju, zaryzykowałbym czarne jeansy regular fit, czarne lakierowane buty, czarne skarpety.

image
Genialne buty!! Oczywiście do takiego garnitur trzeba mieć figurę.

image
Absolutna rewelacja! Bezsprzecznie mój faworyt. Do tego ciemnogranatowe jeansy, czarne "ciężkie" buty i zaryzykowałbym wiśniowe skarpetki (korespondujące z wiśniową nitką w butonierce).

image
Typowo włoski styl na słoneczny dzień, z lekkim "lansem" (patrz bransoletki), krawat z charakterystyczną fałdką wskazującą, że został samodzielnie zawiązany. Zegarek ciężki, sportowy (tu na zdjęciu Rolex Daytona).

to be continued... ^^
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Cóż robi z chłopa brak baby.. :/
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sadyla? ^^ (żartuję oczywiście^^)

Może wybierzesz coś dla siebie.

p.s. czyżbyś znowu dostał Sadylu maila z informacją i komentarzem? ^_^
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Słaby żart i kompletnie nietrafiony :/

A na Hydepark, w przeciwieństwie do suwaczków, zaglądam regularnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bezsprzecznie prawdziwe^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eleganta! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się proponowane zestawy nie podobają. Może się nie znam, ale wolę facetów koło 40-stki w bardziej prostych rozwiązaniach. Bez apaszek, koralików, klipsów, tipsów i kokardek. Buty ładne, czyste zawsze przykuwają uwagę. Już bym wolała chyba chłopaka w polarku niż tak odpicowanego.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
UT
Zawsze możesz go przebrać w kolarskie spodenki;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ut:

Wspominałem, że Cię lubię? ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Art
Panu po 40-stce mogę co najwyżej pomóc w rozbieraniu, ale żeby zaraz go przebierać ;)
A teraz na serio. Od dwóch lat mam kolegę, z którym czasem jeżdżę na rowerze i nigdy nie widziałam go w innych spodniach niż kolarskich. Zaciekawiło mnie teraz jak on się ubiera kiedy nie jeździ na rowerze :)

@Sadyl
Nie musiałeś... się wie ;> piąteczka ;))))
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może tylko takie ma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale na każdą pogodę, bo długie i krótkie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to po co mu więcej?;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chodzi o więcej a o inne. Luźniejsze ;D Chociaż on akurat w tym obślizgłym stroju wygląda całkiem dobrze :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedawno był na głównej stronie artykuł o butach, nie o tych "wygodnych" łapciach oczywiście, ale takich co oko i stopę cieszą.

Poniżej kilka par włoskich, dość odważnych ale rewelacyjnych w noszeniu butów manufaktury JO Ghost. Idealnie wpisują się w marynarkowo-jeasnowy "casual elegance", dodają trochę ekstrawagancji ubiorowi i idealnie pasują na jesienną pogodę.

image

image

image przepiękna butelkowa, przecierana zieleń!

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widząc temat założony przez hala nie mogłem się oprzeć aby dokopać ale tu w stu procentach się zgadzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy tylko nieśmiertelne, czarne skarpety? Niekoniecznie. Nie bójmy się, bądźmy odważni, powiedzmy stanowcze NIE skarpetkowej nudzie.

image

to be continued...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
uzupełnij jeszcze sposoby wiązania sznurówek będzie komplet pomijając monki oczywiście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.fieggen.com/shoelace/lacingmethods.htm

Wbrew pozorom, to obszerny temat. Stąd bezpośredni link.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomogę Tobie Hal :)

image
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dla mnie pierwsze stroje zbyt biznesowe. Kompletnie się nie nadają na spacer z psem;) Czy rodzinny wypad:)
Wklej coś bardziej casualowego;)

Ale oczywiście stylizacje mi się podobają:)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poniżej kilka przykładów, jak się ubrać na sobotni, jesienny spacer z psem. Ponieważ lubię casual'owy styl Hilfigera, to proponuję:

image

image
trochę gunge'owo ale po całym tygodniu pod "biznesowym krawatem", można wyglądać trochę lumpiarsko ^^

image
Klasyczny TH; ale buty bym zmienił na inne i oczywiście założył skarpetki
^_^

No, to można iść na spacer^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tych trzech to tylko ten pierwszy mi się podoba:) I bez szalika:) Ale już blisko:)))) Zdecydowanie wolę takie casualowe:)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To już wiesz, jak męża ubrać na sobotni spacer^^ Shop till'ya drop^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na szczęście nie muszę go ubierać;) Sam dobrze wie jak to robić. Styl zbliżony do pana ze zdjęcia nr 1;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a mnie kręcą tacy niegrzeczni "chłopcy" z foto nr 2 :)
widać , ze kombinuje żeby z chaty się wyrwać, bo piwko, ciężkie brzmienia i kumple czekają ;):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do odpowiedniego stroju warto dobrać zegarek. Poniżej kilka inspiracji.

image
Klasyczna Omega Geneve, pasuje do nieformalnego stroju. Konserwatywna i stonowana, ręcznie nakręcana.

image
Officine Panerai, Marina Militare to "remake" modelu z lat 50-tych, który był na wyposażeniu włoskiej Marynarki Wojennej.

image Burrbery inspirowany słynnym Nautilus'em Patek Philippe.

image
I mój absolutny faworyt, Omega Seamaster, Sky Fall Edition, czyli zegarek który nosił James Bond w filmie Sky Fall. Wbrew obiegowej opinii, zegarek na bransolecie pasuje do garnituru...to nie lata 70-te ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Obejrzałam .... dla zniewieściałego mężczyzny mogą być.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
to co proponujesz dla prawdziwych facetów? o_O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mnie tam się podoba. Prawie w moim stylu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście jestem jak najbardziej za likwidacją opon piwnych,brudnych paznokci itd-nie tylko ze względów estetycznych ale i zdrowotnych. Natomiast to co Ty zaproponowałeś to wg mnie nie ubiór a przebranie (jakies takie groteskowe typu i piękno i brzydota i karnawał....) Osobiście podoba mi się strój: jeansy,koszula ,marynarka (w zestawie)ale bardziej klasyczne.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co według Ciebie jest pięknem, groteską i brzydotą/karnawałem z tego co zaproponowałem? Jeśli podejmujesz się krytyki, to poproszę o konkrety.

Ok..a teraz w przedmiocie Twoich propozycji, to jakie jeansy proponujesz? Jaką koszulę? Jaką marynarkę? Czekam na przykład, możesz mnie czymś zainspirujesz^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ubieram się jak na faceta przystało i od 12 lat nie założyłem na siebie dżinsów. Są inne materiały bardziej eleganckie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@ Halewicz błagam, bez przesady, na Hydepark ze szmatami?
może załóż bloga modowego i zrób konkurencję Kasi Tusk ;)

natomiast określenie "polarkowce" mi się podoba,
znałam "flanelowce" - na studentów ETI w kraciastych koszulach i okularach
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sam A jakie materiały uważasz za eleganckie?

@kava - Hydepark to Hydepark^^ A czemu nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Środkowa postać

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam, szczerze? D...y nie urywa^^ Ale bez tej marynarki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mnie się podoba ;P A spodnie o niebo lepsze od oklepanych dżinsów.
Dżinsy to mozna do pracy w ogrodzie założyć ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Są jeansy i jeansy^^ Popatrz przy okazji na jeansy Jacob Cohen Jeans.

image
Zobacz jak idealnie pasują.

ps. Lucyna, jak tam Twoja niegroteskowa stylówa? Układasz coś? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bo wprowadzasz ludzi w błąd,
np. mnie - nie chcąc czytać o ciuchach, właśnie to robię i marnuję mój czas

apropos czasu @ Halewicz jesteś emerytem czy studentem wydziału gier i zabaw, że masz go tyle i wszędzie Cię pełno na forum ??? niedługo otworzę szafę a tam też Halewicz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
@kava

A ktoś ciebie przymusza do czytania? Mówisz, ze ci się tu nie podoba, ale aktywnie siedzisz i komentujesz? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Hal
Nie psuj mi wieczoru tymi jakże brzydkimi dżinsami dla robotników i innym pracowników w terenie! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@ Halewicz, wyłączyłam się z dyskusji- własnie szykuję sobie kreację na jutro do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@kava - zadajesz to samo pytanie co dziesiątki innych^^ Potrafię szybko pisać na klawiaturze, nie zajmuje mi to zbyt wiele czasu. Czas jest pojęciem względnym.

@sam image
Coś dla Ciebie ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
@sam oczywiście, że dobrowolnie tu jestem, ale czuję się podstępnie zwabiona do wątku ;)

i jak można nie mieć dżinsów w szafie? ;)
to tak jakby nie mieć hmm np. bielizny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trawę w tym kosić można ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
@kava
Porównanie jest błędne.
... powinno być bielizny z elastanu na przykład ;) Dżinsy to nie część garderoby i nie są obowiązkowe :)

Dżinsy to przyzwyczajenie. Ale daje ci słowo, że można nosić spodnie równie wygodne i bardziej eleganckie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
image
Jesienny spacer, angielski tweed...perfekcja stylu. Śmierć polarkowcom w wygodnych butach^^

@sam - jeansy do eleganckiej marynarki, to tzw. "twist" Czasem warto przełamywać schematy. Bądź odważny! :P

p.s. kurka, Sadyl milczy, pewnie się obraził ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@ Halewicz nie wiem jakie pytania zadają Ci inni, bo nie śledzę forum tak wnikliwie. Uważam tylko, że choćbyś zakładał najbardziej zaskakujące wątki i pisał najwspanialsze komentarze,
to lepszy jest niedosyt niż przesyt...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niektórzy są bardziej płodni ode mnie na tym forum ale się nie logują i piszą z paru nicków^^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
@sam dla mnie dżinsy są stałym /bazowym elementem mojej szafy tak jak np. biała koszula, czarna spódnica...
oczywiście, że są spodnie dużo bardziej eleganckie, ale czy zawsze trzeba tak wyglądać?

w każdym razie, nie wdając się w dalsze dyskusje, po prostu
nie mogę uwierzyć, że istnieje facet, który nie ma dżinsów! ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
"ale się nie logują i piszą z paru nicków"
to owszem, samej zdarzało mi się tak robić ;)
"Niektórzy są bardziej płodni ode mnie"
w to akurat nie uwierzę ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć hal lubię eleganckich panów cmok cmok

image
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Sadyl milczy, pewnie się obraził

Sadyl ma ciekawsze zajęcia niż komentowanie perwersji Halewicza ;]
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie będę śmiecić własnego wątku...wracam do stylówek ^^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stylizacje przedstawione przez sama również mi się podobają:) Tylko bez tych szali! One tak zniewieściało dla mnie wyglądają;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważasz, że szaliki męskie do koszuli źle wyglądają?

image
Ja bardzo lubię. Uważam, że dodają stylu i elegancji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@TB
Niestety nie dało się ściągnąć ze zdjęcia :D
A tak na marginesie ja nie noszę takich szali, ale powoli zaczynam o tym rozmyślać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie twierdzę że nie są eleganckie, ale mój niemąż nie jest biznsesmenem;) I raczej wyglądałby groteskowo w czymś takim;)
A na co dzień preferuje luźniejszy styl miejski.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co to takiego "luźniejszy styl miejski" ? :)
Dla mnie to koszula i spodnie nie dżinsowe po domu. Na zewnątrz koniecznie płaszcz lub marynarka, ewentualnie skurzana kurtka i buty z obcasem ;) Ewentualnie mokasyny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Sam, definitywnie ten wątek będzie dla Ciebie^^ A mokasyny daj psiakowi, niech się nad nimi poznęca^^
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaka kurtka ..... jeszcze 1 minuta :) zakurzona się pisze ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no coś Ty Hal! mokasyny klasyka! :)
z plecionką i koniecznie z frędzlami:D , a do tego biakle skarpetki - grube sportowe:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie to tylko w Ameryce Pd noszą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękna złota jesień się nam zapowiada i w związku z tym, specjalnie dla Sama, dzisiaj "smart casual" w ciekawych stylizacjach kolorystycznych^^

image
Dobranie krawata do koszuli zawsze nastręcza eleganckiemu mężczyźnie mnóstwo problemów. Na zdjęciu śmiałe połączenie kratki i pasów; wbrew obiegowej opinii, że kratki z paskami nie da się połączyć. A jednak się da i źle nie wygląda^^

image

Fioletowy i zielony zawsze dobrze współgrają z jesiennymi barwami. Może zrezygnowałbym z muszki, stricte z powodów politycznych, ale wiadomo...co kto lubi^^
image
Ciężki, sportowy Panerai Marina Militare na zielonym, przecieranym, skórzanym pasku idealnie komponuje się z fioletowym cardiganem i koszulą w tej samej gamie kolorów.

image
Jeden z moich ulubionych zestawów kolorystycznych - soczysta zieleń i ciemny granat ale w układzie: góra ciemna, dół jaśniejszy. Odwrotnie wyglądałoby tragicznie^^ Kolejny mit obalony, że niebieskiego nie łączy się z zielonym.

image
A to Sam może Ci się spodobać^^ Tylko skarpetek nie zapomnij założyć;-)

Życzę niektórym panom więcej kreatywności w układaniu codziennej mody, w szczególności tym, którzy pracują z wieloma klientami z zewnątrz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Hal

z całym szacunkiem dla Ciebie, czy naprawdę myslisz,że jesteś specjalistą od wszystkiego?

Czy uważasz ,że ludzi stać na zegarki Omega, lub jeansy Hilfinger?
Niewielu jest takich.

Są inne fajne sklepy, w których mozna znaleźć naprawdę fajne ubrania np. Reserved.

Facet ma być przede wszystkim inteligentny i zaradny. Dobrze jesli jest wysportowany wtedy temat opony piwnej nie ma racji bytu.
Ma być również czysty i zadbany. A przede wszystkim ma być dla kobiety partnerem a nie kulą u nogi.
Ubiór to kwestia dopracowania i uzalezniony jest od wielu czynników:
gdzie pracujemy, co robimy w czasie wolnym , co lubimy itd.

Ps.

Wypowiadasz się na temat mody,a obcisłe spodenki kolarskie Ci przeszkadzają, a kolarze też mają swoje trendy :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Ann

Nie uważam, aby każdego było stać na Omegę, czy jeansy TH. Ale w tym wątku nie o marki chodzi, a o styl, kolorystykę, dobór dodatków, inspirację. Tu nie potrzeba wysokich marek, aby się dobrze ubrać. Piszesz o Reserved i słusznie, to tania marka (choć jakościowo słaba) i można w gąszczu ich oferty wybrać ciekawe ciuchy i "złożyć" z nich naprawdę ciekawe stylizacje.

Zatem warto, w ramach swojego budżetu, zadbać i o swój wygląd zewnętrzny i o ciało, pozbyć się otyłości brzusznej.

Co do marek, to akurat Omega (w kontekście stylu) ma wiele tańszych (o wiele) odpowiedników, równie konserwatywnych, np. Atlantic (mam po dziadku pięknego Atlantica z lat 50-tych).

p.s. kolarze i obcisłe spodenki...nie wypowiadam się w tym wątku na temat rowerzystów^^ a! Myślę, że mogę się wypowiadać w zakresie męskiej mody, kolarskiej może już niezbyt^^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
@Hal

Ja zauważam dwie skrajności w modzie- jedni, super stylizacje, piekne kroje itd i drudzy , którzy zupełenie nie kumaja bazy.

Większość Polaków nie umie się ubierać, nosi fasony zupełnie nieodpowiednie do ich sylwetek, lub kolory nie pasujace do ich typu kolorystycznego.
Taki przykład: nadal jest trend na rude włosy u kobiet, wszystkie chcą być rude, tylko nie kumają tego,że do włosów powinny pasować ubrania:)
Inny przykład: grube dziewczyny posiadające grube udziska w miniówkach. One wiedzą,że nie powinny nosic mini,ale co tam.

Zdarza mi sie zwracać uwagę znajomym,że ten fason lub kolor nie pasuje do nich, jednak nie wszyscy rozumieją,ze mówie to w dobrej wierze :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Ann

Tak, masz rację, że większość Polaków ma mętne pojęcie o stylu. Oczywiście rośnie grupa świadomych stylu kobiet i mężczyzn ale z reguły, gdy poszukują nowych stylizacji są wyśmiewani, choć ubierają całkiem dobrze. Ot, taka polska mentalność - vide kilka komentarzy w tym wątku.

Otworzyłem ten wątek, bo w zasadzie na temat dobrej, w mojej ocenie, męskiej mody, na tym portalu nie ma ani słowa. Gdzieś tam w dziale DeLuxe pojawiają artykuły ale z reguły są od razu hejtowane. Z kolei "moda trójmiejskiej ulicy" pióra blogerki Szajnistyl raz że dotyczy kobiet, a modę męską ogranicza do hipsterskich stylizacji, które dopiero można nazwać "zniewieściałymi".

Czasem gdy widzę niektóre kobiety, to się zastanawiam czy mają w domu lustro^^ Tu się z Tobą zgodzę, że dziewczęta o obfitych kształtach zakładają spódniczki mini, za małe biustonosze i obcisłe bluzeczki, wyglądając jak nieprzymierzając wielkanocne szynki^^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś jest snobem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba tu kogoś wena tfu...rcza dopadła :D
Wszystko ładnie i pięknie wygląda na modelach ale jakoś na prawdziwym postawnym facecie sobie tego nie wyobrażam o-O.
Nie każdy jest chudy jak szczypior(model).
Ja lubię jak facet ma więcej ciałka, szeroką klatę ale w tych koszulach i marynarkach to nawet miejsca na biceps nie ma..... :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kocio, chodzi o styl, kolorystykę, a nie slim-fit'owe koszule:) Poza tym, jak facet ma klatę i biceps, to może nosić taliowane marynarki, bo tam gdzie mają być szerokie, to są szerokie, a tam gdzie wąskie...cóż, brzuch piwny trzeba usuwać^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podwijanie rękawów w koszuli, niby banalna czynność, każdy wie jak ale często na nam się rozwijają, zsuwają, itd..

Poniżej dwa sposoby, które raz, że powodują że mankiety się nie zsuwają, a dwa, ładniej podwinięte wyglądają.

image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak zwykle banały wypisywane w tonie sugerującym znajomość rzeczy. Zero polotu, własnej inwencji. Ot kilka reklam sieciówek. Przeżuta papka popkultury. Własny styl to coś więcej niż zakup kilku ciuchów w renomowanym sklepie. Równie dobrze można by promować chodzenie w mundurach. Można mieć opnę, można mieć wąsy a jednocześnie wyjść poza schemat. Przed powszechnością zegarków omega chroni nas ich cena. Ale to jest trywialne, oczywiste, kiczowate.
Szukasz inspiracji? Sięgaj dalej.
image

image

image
Na tym właśnie polegał problem. Wampiry są zwykle bardzo miłe, do czasu, aż nagle, nie są.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polarkowcy mają problem z dobraniem krawata do koszuli, zatem kilka prostych i banalnych przykładów:

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
poprosimy o więcej banału
Na tym właśnie polegał problem. Wampiry są zwykle bardzo miłe, do czasu, aż nagle, nie są.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Idealne połączenie klasyki, szyku i młodzieńczej zadziorności.
Stonowana, konserwatywna koszula z kontrastowymi przeszyciami nadaje swobodnego wyrazu i lekko zaburza nieco oficjalny styl. Rozpięcie jednego guzika więcej sprawia, że strój zostaje doprawiony nutką kokieterii.
Do tego zawsze modne spodnie typu chino. Kanon mody męskiej od ponad stu lat. Wygodne, funkcjonalne, pasujące do każdej figury a do tego nutką dyskretnej elegancji. W kolorze khaki kierują nasze skojarzenia ku militarnym mundurom armii kolonialnych, ołówkowe przywodzą na myśl biurowych dandysów. Natomiast chabrowe są już przeznaczone dla odważnego i bezpretensjonalnego rekina miejskiej dżungli.
Do tego obowiązkowo pasek, obowiązkowo skórzany. W tym sezonie modne są małe klamry, ale tu mamy dość dużo swobody. Bez posądzenia o zbytnią ekstrawagancję można sobie pozwolić na pasek z większą klamrą, nawiązać do poprzedniego sezonu, wziąć w swoisty modowy nawias tę wyszukaną nowoczesną stylizację i potraktować siebie z odrobiną dystansu.
Osobnym zagadaniem są buty. W sklepie, na półce pretendują do miana dzieła sztuki, kiedy w rzeczywistości są ledwie dodatkiem. Można się temu poddać i pójść w czarno-szaro-brązowy truizm lub właśnie spróbować złamać ten schemat brawurową kombinacją koloru morskiego i motywu flagi brytyjskiej, symbolu buntu lat siedemdziesiątych.

image
Na tym właśnie polegał problem. Wampiry są zwykle bardzo miłe, do czasu, aż nagle, nie są.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
z wątku na wątek zastanawiam się co jest ze mną nie tak?? ok, stylówy fajne ale zawsze mi się wydaje, że faceci tak ubrani są sztywni...no bo jak można być wyluzowanym i lekko nastawionym do życia gdy wszystko w ubiorze gra na tip top? nie ma tu miejsca nawet na lekką bylejakość...ludzie, którzy są "cool" nigdy nie dbają o to by dopiąć przysłowiowy ostatni guzik w koszuli :P jeansy, koszula w kratkę, trampki i dwudniowy zarost... to mi gra ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
@ciacho - mam dokładnie to samo skojarzenie co Ty. Dla mnie kojarzy to się ze sztywniactwem. Wolę bardziej wyluzowanych facetów.
@Hal - widzę, że teraz jesteś znawcą mody ;-) Z tego co piszesz wynika, iż ludzi ubierających się w znacznie luźniejszym stylu uważasz za źle ubranych. Dlaczego? Moda jest różna, nie tylko wiejąca elegancją. Każdy ma prawo do własnego stylu, co nie znaczy gorszego. Szufladkujesz ludzi, teraz nawet po ubiorze.
Poza tym dlaczego wyganiasz nimfka? Piszesz, że niczego nie wnosi do wątku. To zupełnie, jak wielu z nas, w innych wątkach, w tym również Ty. Pamiętaj to jest forum, każdy może pisać co i gdzie chce ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
@snikers
Poczekaj 10 lat, a twój facet sam zacznie chcieć się tak ubierać ^^

@majajka

Można być wyluzowanym facetem i przy tym ładnie się ubierać :) Na grilla lub koszenie trawy dżinsy i t-shirt obowiązkowy^^
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
@sam - oczywiście, że można być wyluzowanym i ładnie się ubierać. Też to napisałam. Ładnie, nie zawsze znaczy elegancko :-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie zawsze :) A przynajmniej jak do ludzi ide :P Lubie jak człowiek wyglądać ;P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Otóż to ciasteczkowa, ładnie powiedziane:)

Ja na ten przykład dżinów nie noszę, bo nie mam, a te dostępne w sklepach to albo dla grubasów, albo dla szczypiorów. I dżentelmen mojego gabarytu ma problem z ich kupieniem. Tak więc noszę na zmianę krótkie porcięta albo bojówki.
Koszula w kratę o tak, flanelowa, przeważnie zawsze, czasem polarowa, ale to środkiem zimy.
Trampki nie, bo w plenerze się nie sprawdzają, albo sandały, albo glany, czasem obuw sportowy w stylu adidasa.
Dwudniowy zarost raczej nie, wolałbym okreslenie dwudniowy+ :) bo mój ma jakieś 30 lat :)

Pozdrawiam modnie.
Jak Sape z Konga: http://bigpicture.ru/?p=473123
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...wolałbym okreslenie dwudniowy+ :) bo mój ma jakieś 30 lat :)

Zarost : extended edition ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przepraszam, ale ja ty polarka nie zauważyłem. Może się mylę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"większość Polaków nie umie się ubierać", "większość Polaków nie ma pojęcia o stylu", albo Polacy krzywo patrzą na osoby ubrane jak na zdjęciach pokazanych w tym wątku. A jednocześnie odczuwam krytykę, pogardę, kpinę z "polarkowców". A dlaczego nie pozwolić każdemu ubierać się tak jak chce. Dlaczego od razu na wstępie ocenić po ubiorze kto kim jest.
Jeśli polarkowiec dobrze czuje się w swoim ubraniu, dlaczego na siłe wtłaczać go w różowa koszulę i marynarkę.
Podziwiam ludzi pięknie i oryginalnie ubranych. Tak samo lubię ludzi w bojówkach, dresach, piżamach i polarach o goretexach. Zresztą ten w starych ( czystych) dresach i i w sansałach lub "koszmarnych" militarnych butach, może okazać się milszym, lepszym, bardziej empatycznym człowiekiem niż ktoś niegrzeczny i chamski w wypasionym garniturze, lub swetrze z metką Tommy Hilfiger czy jak tam to sie pisze.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
""większość Polaków nie umie się ubierać""

Może ja też należę do tej większości ale jakoś nie wyobrażam sobie jak paraduję w zielonych spodniach i fioletowym, rozpinanym, gejowskim sweterku, tudzież w obcisłej marynarce i damskim szaliczku z frędzelkami.
Może jestem ciut ograniczony ale o ile jestem w stanie zrozumieć facetów noszących takie ubiory okazjonalnie (na mniej oficjalne uroczystości) to w przypadku pracowników fizycznych, którzy w pracy przebierają się w ubrania robocze według mnie noszenie tego rodzaju kreacji na co dzień nie ma uzasadnienia.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
i nie ma gdzie noża schować
a,i weź wyciągnij telefon z kieszeni w samochodzie na ten przykład z takich gaci
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Może jestem ciut ograniczony

Cross, nie jesteś :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jesteś,teraz nie ma już mody,każdy nosi to w czym się dobrze czuje i na co go stać.Jedni kupują a inni szyją u krawca.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
" >Może jestem ciut ograniczony"

@Cross - jest nas więcej :-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dolaczam do coraz liczniejszej grupy ograniczonych ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Może ja też należę do tej większości ale jakoś nie wyobrażam sobie jak paraduję w zielonych spodniach i fioletowym, rozpinanym, gejowskim sweterku, tudzież w obcisłej marynarce i damskim szaliczku z frędzelkami."

A ja próbowałam sobie wyobrazić w tym Sadyla jak wyprowadza na spacer Fionę po pracy :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
>A ja próbowałam sobie wyobrazić w tym Sadyla jak wyprowadza na spacer Fionę po pracy :D

@u_t, jeśli Ci się to udało, to musisz mieć bardzo bujną wyobraźnię ;)))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
" @u_t, jeśli Ci się to udało, to musisz mieć bardzo bujną wyobraźnię ;)))"

hehhee racja :-))))
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie wróciłem ze spaceru z Fioną, OCZYWIŚCIE w polarze.
Ale jestem gotów dla Ciebie, UT, na opisany przez Was happening :)

Zielonych spodni ani fioletowego sweterka co prawda nie mam, ale prawie każda marynarka jest dla mnie obcisła a któraś z Pań z pewnością użyczy mi szaliczka :D
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sadyl - ja mam szaliczków pod dostatkiem :-)
a i jakiś fioletowy sweterek skombinujemy ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Majka i Mikro :), zaznaczyłam, że próbowałam i...poległam. To znaczy zatrzymałam się na spodniach i wyżej podejść nie mogłam. Widać fioletowy sweterek nie jest Mu pisany :)

Sadyl, ja chyba nie chcę Cię w tym oglądać ;>
A Fiony niech Ci czasem nie przyjdzie do głowy przebierać w cokolwiek. Wyglądałaby komicznie. Ona jest naturalnie śliczna:)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@u-t - ja nie wiem, gdzie Ty patrzysz skoro na spodniach się zatrzymałaś ;-)))
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Majka, ehehehe:))) Na twarz zerkałam, na twarz. O ile w zielonych nogawkach nie krzywił się zanadto, to fioletowy sweterek powodował u niego atak niepohamowanego szału. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ut:

A ja teraz mam zagwozdkę, skąd Ty mnie tak dobrze znasz? ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z forum? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra dobra,niech koleżanka taka skromna nie będzie;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ut:

Jestem pod wrażeniem !

@Art:

Nadinterpretujesz ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Art, to nie skromność a szczerość. :)
W końcu to przez Sadyla zostałam na trójmiejskim forum, bo mnie komentarzem o swojej rowerowej kondycji tak rozbawił, że się popłakałam. :)))))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tzn,że miałaś ochotę nie wchodzić na forum?Nie wierzę,ale myślę że w/w wolał by objechać ziemię na rowerze niż założyć jakąś kreację spod znaku H.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wcześniej nie miałam pojęcia o forum. Na rowerowym Sadyl udzielił się w temacie wycieczki Jolki i Nudiego i tak odkryłam Towarzyskie dysputy ;)

A w/w nie objechałby ziemi na rowerze. Podejrzewam, że Trójmiasta by nie objechał ;> Napisał przecież, że wystąpiłby w przyciasnej marynarce i użyczonym (załóżmy przez Majeczkę) szaliku :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko pytanie czy przy tak eleganckim panu Fiona się będzie miała w co ubrać?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fiona, jak każda dama, świetnie wygląda w futrze i tak się nosi na co dzień.
Aczkolwiek zawsze można pomysleć o zmianie jej image'u - na Malczewskiego mam rzut fioletowym beretem. Może Hal coś doradzi? ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

to jest fajny męski look :) NIE dla fioletowych kolorów u facetów! NIE dla pedalskich ozdobnych szaliczków! (u faceta szalik dopuszczalny jest w zimie w celach grzewczych a nie jako uzupełnienie stylizacji!) NIE dla wymuskanych pseudo-facetów, którzy starannie dobierają stylizację! błagam, normalny facet nie przejmuje się czy print na koszulce pasuje mu do koloru spodni...od tego są kobiety! facet ma być czysty i zadbany a to kobieta jest od tego żeby skorygować jego ewentualne wpadki stylizacyjne :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
...a zapinane na jeden guzik sweterki czy koszulki w serek tudzież z dużymi wycięciami pod szyją są po prostu koszmarne... uważam, że na facetów zakładających powyższe rzeczy lub też rurki powinna być nakładana grzywna...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciacho, pierwsze paluchy w górę masz ode mnie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale wiocha :D I te paskudne dżinsy :P

Do mnie to jakoś nie przemawia.

Dlaczego kobieta jadąca samochodem, zatrzymała się przed skrzyżowaniem i powiedziała głośno "No i to jest facet!" Patrząc się w moją stronę?
O gustach się nie dyskutuje. Do każdego inaczej przemawia wygląd zewnętrzny.
Pamiętam jak pewna dziewczyna zauważyła, że przygląda się jej butom (a były stare, podniszczone) i się zawstydziała. Widziałem to, i natychmiast jej powiedziałem, że ja patrze na serce a nie na ubranie i od razu zrobiła się pogodniejsza :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
sam, nie bądź już dla siebie taki surowy, na pewno nie jest tak źle :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie no luz, tragicznie nie jest. Do sklepu mógłbym w tym jeszcze iść. Pewnie też dobrze by mi się w tym pracowało ;) Tylko że bez skarpetek to by mi stopy marzły :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
męski look-może i jo,ale dalej miejsca w tych gaciach i kieszeni mało
normalni faceci nie chodzą w takich ciasnych gaciach bo po prostu brakuje miejsca na...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
...telefon komórkowy, portfel, dokumenty i kluczyki do samochodu, tak? ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam za małą dygresję, ale Mikronezjo, zalogowałaś się :) I jak się z tym czujesz? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobrze :). Na razie niewiele się dzieje na forum...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie pracują, kiedyś trzeba ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja mam właśnie przerwę i sprawdzam co robicie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem sobie na Forum i się relaksuję :) Bez przerwy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja się uczę...kampania wrześniowa wzywa... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@violet
Ty tutaj chyba pracujesz? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, jeszcze nie ;)

Po prostu, mam sporo wolnego czasu to korzystam, a gdy czas wolny się skończy to nie będę tyle pisała, obiecuję :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
telefon,portfel ,kluczyki itd.
a poza tym jak się siada to nie wiadomo w którą nogawkę ten tego,żeby nie cisło
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@vilete

Nie no nie świruj :) W tedy będziesz musiała wieczorami tylko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wieczorami się najwięcej dzieje, choć też różnie bywa :) I zapewniam Cię, drogi Samie, daleko mi do ześwirowania ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to nie narzekaj ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm, jak wróci Halewicz, gdziekolwiek jest, to się wkurzy, że zaśmiecamy mu wątek... ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kto tu narzeka? :) Ja jestem w świetnym humorze :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Mikronezja
oj chyba nie tylko z tego powodu.. :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawdę? A co ciebie tak wprawiło w dobry nastrój? ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mmm

Całe szczęście Hal jest bardzo tolerancyjny ;) A jak zobaczy, że wątek jest cały czas gorący, to jeszcze nam podziękuje :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@_sam_
racja, poklady tolerancji Halewicza, sa wrecz niewyczerpywalne :P
czy podziekuje? ...takiego optymizmu, nie spodziewalbym sie nawet po vilette :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
sam, ale z Ciebie optymista ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to może powrzucajmy mu jakieś sweterki, co by się ucieszył, że złapaliśmy bakcyla? ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Sam

Ja tak dziś od rana mam dobry humor, chyba dlatego, że się wyspałam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kto złapał, ten złapał ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten z łosiem to prawie jak Colin Firth w jednej ze scen Dziennika Bridget Jones ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szukałem z kaczuszką ale nic nie znajduje :/ A Halowi pewnie przypadłby do gustu? Prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sweterek z reniferem- genialny! nosiłabym :D
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sissel ma gwiazdki, ciacho ma ozdoby choinkowe....jesteście szybsze niż Lidl!:P

Sam a Twoje zdjęcie w podpisie to jakieś strasznie psychodeliczne jest;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dużo lepsze jak poprzednie prawda? ^^ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiesz, nie mogę się zdecydować, który wolę bardziej;)

Wracając do Waszych powyższych rozmów. Moj niemąż jest już blisko 40, ale mimo tego że pracuje "fizycznie" to po pracy stara się ubierać elegancko. Nie mam na myśli garniturów, ale na trampki nie ma szans bym go namówiła;) W jego guście jest bardziej druga prezentacja Halewicza - tyle, że bez szalików;)))
I za to go uwielbiam, że właśnie nie muszę mu poprawiać wyglądu, bo wygląda i ubiera się dobrze:)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Dużo lepsze jak poprzednie prawda? ^^ :)"

Prędzej w piekle zaczną kożuchy rozdawać, żeby tak pozostać w temacie wątku, niż się z tym stwierdzeniem Sam zgodzę.

Słuchajcie... spłakałam się jak norka :))) Gdzie taki z reniferem można kupić? Must have!

Tinker, te Cisteczkowe to słodycze ;) Zranisz dziewczę :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie z reniferami robiła i kiedyś babcia:P
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie dlatego na tą chwilę taką stope sobie zostawię ^^

Mogę popytać znajomych dziergaczy, to ci uszyją podobny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm... gdybyś planowała wietrzenie szafy daj znać :P

Sam to tacy jeszcze istnieją?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Istnieją, chociaż ja się na ich profesji nie znam, ale mamy w grupie artystycznej projektantów ubrań w różnych technikach, więc... jak chcesz to mogę popytać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki artystyczny sweterek to byłoby coś ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja mama i babcia do dzisiaj robią swetry na drutach;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To się chyba dziewiarstwo nazywa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zresztą jeśli kogoś interesują rzeczy wykonane w bardzo wysokiej jakości i unikalne, ręcznie wykonane, w przeróżnych technikach to tutaj można sobie wyszukać twórcę

http://polandhandmade.pl/

Jakiś czas temu otrzymałem od nich certyfikat jakości :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja taki z reniferem widziałam przed Bożym Narodzeniem bodajże w Tesco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam... uczyniłbyś mi taką grzeczność? Naprawdę?

Znam dwa ściegi do robótek na drutach, ale na zrobienie swetra nawet dla siebie z całą pewnością bym się nie odważyła. Może dla Leona bambosze :D

Ilona- zacznę bywać w Tesco przed Bożym Narodzeniem :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Sisel
Mogę popytać jeśli ci zależy :)

Może przed świętami jeszcze się wyrobią, to będziesz miała na prezent dla męża ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja potrafię tylko szalik zrobić;) Za to potrafię haftować ;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Egoistka ze mnie, dla siebie chciałam a wątek z modą dla eleganckiego mężczyzny :(

Tinker też potrafię, nie wykorzystuję tej umiejętności ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja właśnie muszę odświeżyć:
http://1.bp.blogspot.com/-Ehqp7TTmFeE/UO1a9i-YKsI/AAAAAAAAFRw/jJGpIFjuzX8/s1600/laratenka+Westwing+193.jpg

Chcę dla Najmłodszej taki zrobić;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy zaglądałyście dziewczyny na tę stronę, którą Sam wkleił, ale ja właśnie przeglądam. Jakie cuuudne torebki. Przepiękne :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja również składam zamówienie :) bo zapewne @tb szybciej wydziergasz niż ja się jednego splotu nauczę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do grupy PH należą wyselekcjonowane osoby, najlepsi w Polsce. Chociaż wielu bardzo dobry twórców można też poza grupą znaleść, nie którzy nie chcą nigdzie należeć i działają na własną rękę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
" Hmmm, jak wróci Halewicz, gdziekolwiek jest, to się wkurzy, że zaśmiecamy mu wątek... ;)))"
@Mikro - chyba się tym nie przejmujesz ;-)))
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Majka, nie ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Majka, nie ;)))"?
tak myślałam ;-) i słusznie :-))
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@siss
Ja właśnie też weszłam. Rewelacja...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
M30+, też lubisz takie wspaniałości?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tak... gdybym tylko miała możliwości finansowe ;) bo podejrzewam, że taka torebka kosztuje...

Ogólnie lubię unikatowe rzeczy, oryginalne. Nie znoszę masówek ale jak się nie ma co się lubi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.flickr.com/photos/mycorner81/sets
;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękne rzeczy cieszą także moje oko ;)
Przyznam się, że kupiłam sobie małą, szarą torebkę z motylem. Z myślą o jesiennych spacerach, bo niewiele w niej zmieszczę :)
Tania nie była, ale też nie przesadnie droga. Częściej w osłupienie wprawiają mnie ceny markowej galanterii, jakby bigle miały z metali szlachetnych.
Raz na jakiś czas nawet papież kremówkami grzeszył :D

http://miamia.pl/ ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na stronie... i patrzę z utęsknieniem ;)
Daj jakieś foto swojej motylkowej torebki bom ciekawa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm, metroseksualność, andropauza, i coś jeszcze by się znalazło...
Prawdziwy facet nie stoi godzinę przed szafą dopasowując ubrania. Ani nie spędza godzin na szukaniu gustownych dodatków...prawdziwy facet to nawet w trampkach i polarze dobrze wygląda :D i to bez gejowskiego szaliczka...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Prawdziwy facet nie stoi godzinę przed szafą dopasowując ubrania. Ani nie spędza godzin na szukaniu gustownych dodatków..." - właśnie, prawdziwy facet potrafi się ubrać w trymiga i świetnie wyglądać, nie potrzebuje na to godzin :) z zakupami to samo - wpada do sklepu ogląd , mierzy ,płaci i wychodzi, wyglądając przy tym bosko:)
może przesadziłam z tą boskością :D ale schludny wygląd nie wymaga godzinnego przygotowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"prawdziwy facet potrafi się ubrać w trymiga i świetnie wyglądać, nie potrzebuje na to godzin"

prawdziwa kobieta nie potrafi się ubrać w trymiga i świetnie wyglądać, potrzebuje na to godzin.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
@wdr:
Taka trauma? :D

Szczerze mówiąc.. znam i rozumiem. Jak dobrze, że tylko ze wspomnień :)

BTW.... ale to zbyt daleko idąca dygresja a bardziej temat na nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
O nie nie nie! Veto! Nie pozwalam zniszczyć offtopami kolejnego tematu! Tu chodzi o naszą męskość!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
chciałem pokazać jak niewiele nas różni wystarczy tylko przenieść jeden malutki wyraz w inne miejsce ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"O nie nie nie! Veto! Nie pozwalam zniszczyć offtopami kolejnego tematu! Tu chodzi o naszą męskość"
pracujecie na odrębną kategorię - Mężczyzna ? :);)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mają w planach wstęp zabezpieczyć hasłem ;)

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
O ile pamiętam to miało/y być pytanie/pytania , a nie hasło , ale znając waszą zawziętość to i tak byście nie odpuściły zanim nie sprawdziłybyście wszystkich możliwych odpowiedzi metodą prób i błędów ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czujny jak ważka :D

Pytania z ograniczonym czasem na odpowiedź :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hal, chyba bana dostał, i kto teraz będzie dbał o wygląd na forum?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tym samym pomyślałam - że coś przepadł...
będzie trzeba wystosować nowego przywódcę mody męskiej na forum ;):]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam już nawet propozycję takiej osoby :) Taki forumowy z niego wszystkowiedzący mądrala ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sam, Ty??
;D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiesz Brzdącu :) Ja na ostatnim mniejscu... wrodzona skromność mi nie pozwala ^^ ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@sam
Gdybym nie bywała na forum to może bym i uwierzyła :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mnie się wydaje, że Sadyl wystąpił krok przed szereg ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Że niby ja?
Tzn. przy wódce chętnie, ale na modzie się nie znam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie te chłopaki skromne, no.
;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... od urodzenia, zawsze i wszędzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze i wszędzie, i o każdej porze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sadyl
"Że niby ja?
Tzn. przy wódce chętnie, ale na modzie się nie znam :)" - to się poznasz! :)
myślisz , że taka księgowa np. to od urodzenia liczyć potrafi? też sie uczyła;):)
oczy masz, widzisz co ładne, a co brzydkie ?;):D a jak wykorzystasz atuty "przy wódcze" to i kreatywność Ci się rozwinie :D
czekamy zatem! :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sadyl czekamy na twą kreatywność :) może jakiś nowy trend w modzie nam wyznaczysz ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Mam już nawet propozycję takiej osoby :) Taki forumowy z niego wszystkowiedzący mądrala ;P

wdr'ku, ale sam miał chyba na myśli Ciebie ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedługo trzeba będzie casting ogłosić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie ? :P ja mam dość proste podejście - niech każdy ubiera się jak mu pasuje tylko niech się myje codziennie :P
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Malinowe skarpetki, lososiowe bokserki i wisniowe husteczki do butoniereczki... Gender genderem Hal, ale nie zagolopowales sie? Rozumiem, ze blogi modowe to nieodlaczny element celebrytowania, nawet na forum, ale dajciez spokoj panowie ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
zanim dopadnie mnie lingwistyczny lincz: chusteczki, chusteczki.. chalewiczowskie husteczki kontra halewiczowskie chusteczki :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrehabilitowałaś się. Lincz odwołany. ;)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

Najlepszy broker forex w Trójmieście (15 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy ogólnie ma znaczenie gdzie broker ma siedzibę? Z tego co widzę, to wszystkie...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry