Widok

dlaczego Bebilon Pepti 1 i 2 znika ze sprzedaży?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Miałam dziś duży problem, żeby kupić Bebilon Pepti 2, dostałam dopiero w 3 aptece, farmaceutki mówiły mi, że nie ma tego mleka w hurtowniach i trzeba szukać aptek, które mają jeszcze zapasy. Ktoś wie, o co chodzi?
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jak jakieś dwa lata temu kupowałam to tez był taki czas że bebilon pepti 2 nie było i farmaceutka mówiła że im jakiegoś składnika przy produkcji zabrakło ale to było dawno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak karmilam syna tym mlekiem to też były takie przerwy w dostawach do aptek , podobno spowodowane były wyłaczeniem na jakiś czas linii produkcyjnych ( modernizacja czy remont nie wiem) jakoś rok czy dwa lata temu tez widziałam wpisy na forach ze znów jest kłopot z dostawami tego mleka więc pewnie to z tego wynika ze w hurtowniach go nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za informacje.
my dopiero zaczynamy przygodę z tym mlekiem i się trochę zestresowałam.
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez mialam ostatnio problem w Sopocie bo mialam jedna puszke zamowiona i niestety nie bylo w hurtowni i musialy mi z prowadzac z innej apteki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a oni zdają sobie sprawę z tego że dużo dzieci pije to mleko i jak zabraknie to nie pójdziemy do sklepu po bebiko np??

bezmózgi :)

ja tylko dodam że kupowałam w poniedziałek, w jednej aptece Pani powiedziała mi to samo, w drugiej spokojnie kupiłam 6 opakowań i zapytałam czy to prawda, ze jest problem w hurtowni, odpowiedziała mi że problem był z 1 i że już jest okej ..
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Mamo,

ze względu na ograniczoną dostępność jednego z surowców istotnie wystąpiły ograniczenia w dostępie do Bebilon pepti, jednak obecnie preparat jest już w sprzedaży i apteki na bieżąco się zaopatrują. Preparat jest też dostępny w wybranych sieciach aptek online (proszę, skontaktujecie się w tej sprawie z Serwisem Konsumenckim NUTRICIA Polska pod nr 801 16 55 55 lub e-mailowo serwis@nutricia.com.pl).

Pozdrawiam,
Doradca NUTRICIA
------------
Jestem przedstawicielem firmy NUTRICIA Polska producenta żywności dla dzieci marek Bebiko, Bebilon i BoboVita. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny macie problemy z kupnem tego mleka ..bo w sobote bylam w aptece to jednej nie bylo a drugie zostaly 3 ostatnie puszki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
będę dzisiaj kupować to dam znać co się dzieje u mnie w aptekach.
W zeszłym tygodniu, albo dwa temu :) mówili mi, że problemu już nie ma
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to świetnie, że piszecie, że problemu już nie ma... tylko jest już 9 maja, a w Poznaniu w aptekach Bebilonu Pepti 2 brak. Pytałam w dwóch hurtowniach i też jest ten problem. Mam dość obowiązków i problemów, żeby się jeszcze martwić o mleko dla dziecka...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5581496 - kobita znalazła robaki w puszce mleka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja się niestety muszę zgodzić, przedstawiciel firmy wypowiadał się tutaj na forum, że problemu już nie ma, a niestety jest, kupowałam mleko w zeszłym tygodniu i kupowałam dzisiaj .. specjalnie zamówiłam w aptece i pani mi powiedziała, że musiały baaardzo prosić w hurtowni, żeby to mleko dostać bo mają bardzo mało albo wcale :/

trochę parodia moim zdaniem, bo o ile dziecko pijące zwykłe mleko, od biedy przejdzie na inne, tak jeśli dziecko jest na pepti to co dać mu w zamian jeśli zabraknie??
imageimage
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na innym forum dziewczyna pisała że w mleku znalazła robaki.Nie wiem ile w tym prawdy ale niby sprawa jest w sanepidzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na naszym forum dziwczyna z majow-czewcowych 2011 znalazla robaki w mleku bebiko 3 a to przecierz ten sam producent.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogie Mamy,

bardzo przepraszamy za pojawiające się wciąż ograniczenia w dostępności Bebilon pepti. Sytuacja ta wynika z wcześniejszych ograniczeń w dostępności jednego z surowców, o czym pisałam powyżej. W tej chwili produkcja preparatu odbywa się regularnie, w maksymalnym możliwym zakresie. Zapewniamy, że podjęliśmy wszystkie możliwe kroki, aby jak najszybciej uzupełnić jego zapasy w aptekach i sukcesywnie to czynimy. W każdym tygodniu przyjmujemy kolejne dostawy, które kierujemy na rynek. Apteki na bieżąco się zaopatrują.

Jeśli macie pytania, proszę o kontakt z Serwisem Konsumenckim NUTRICIA Polska pod nr 801 16 55 55 lub e-mailowo: serwis@nutricia.com.pl.

Pozdrawiam,
Doradca NUTRICIA
------------
Jestem przedstawicielem firmy NUTRICIA Polska producenta żywności dla dzieci marek Bebiko, Bebilon i BoboVita. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To proszę mi powiedzieć co jak mam wyjaśnić głodnemu dziecku, że nie ma mleka??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Mamo,

przepraszamy za trudności z zakupem Bebilon pepti - tak jak pisaliśmy, wynikają one z wcześniejszych ograniczeń w dostępności jednego z surowców stosowanego w produkcji. Produkcja obecnie odbywa się regularnie, w maksymalnym możliwym zakresie. Do hurtowni i aptek przekazywane są kolejne partie opakowań.

Jeśli przydarzyłaby się sytuacja, w której wciąż nie miałabyś możliwości dostania preparatu, a jego zapasy skończyłyby się, skontaktuj się z lekarzem pediatrą. Zaproponuje on najlepszy zastępnik Bebilon pepti dla Twojego Maluszka. Jeśli masz inne pytania, proszę o kontakt z Serwisem Konsumenckim NUTRICIA Polska pod nr 801 16 55 55 lub e-mailowo: serwis@nutricia.com.pl.

Pozdrawiam,
Doradca NUTRICIA
------------
Jestem przedstawicielem firmy NUTRICIA Polska producenta żywności dla dzieci marek Bebiko, Bebilon i BoboVita. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy dalej macie problemy z bebilon Pepti ...ja wczoraj chcialam kupic juz 2 bo maly skonczyl 6 miesiecy obeszlam 3 apteki to tylko w jeden znalazłam jedna puszke ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co widziałam 2 tygodnie temu, to u mnie w aptekach tez ciężko z Pepti .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisalam do NFZ bo przeciez jest refundowany to powinni wiedziec czemu bo ani w aptekach ani w hurtowniach nie bylo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale to przecież nie zależy od nfz-tu tylko od producenta ..
ja ostatnio 3 razy, tfu tfu, kupowałam bez problemu dwójkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro jest refundowane a nie ma w aptekach i hurtowniach to powinni cos wiedziec bo to tez ich obowiazek zeby bylo w aptekach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Madzia_86,

w tej sytuacji przede wszystkim zachęcamy do indywidualnego kontaktu z naszymi ekspertkami z Serwisu Konsumenckiego, które odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące dostępności preparatu w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania oraz w aptekach internetowych (serwis@nutricia.com.pl, tel. 801 16 5555).

Preparat jest stale sprzedawany hurtowniom farmaceutycznym. Co tydzień kolejne dostawy są kierowane do hurtowni, które dystrybuują produkt do aptek na ten etap dystrybucji nie mamy już jednak wpływu.

Pozdrawiam,
Doradca NUTRICIA
------------
Jestem przedstawicielem firmy NUTRICIA Polska producenta żywności dla dzieci marek Bebiko, Bebilon i BoboVita. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co na parapetówkę ... (57 odpowiedzi)

gdy ludzie mają już wyposażenie z poprzedniego mieszkania :( do 150zł bubububbb

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

jaki kupic e-papieros ??? (18 odpowiedzi)

może ktoś coś poleci dobrego , wolałabym nie za 300 zł bo musze kupić 2 szt ...tyle , że ciemna...

do góry