Widok

do %^^%$# w Dacii

widze ze ktos jednak nie zna przepisow, ty #$$T$@$# w dacii logan GWE przecinajacy dzis o 8:15 majora bojana od ul warszawskiej, powinienes ustapic pierwszenstwa :) centymetry brakowaly do wypadku, czy naprawde musi sie zdarzyc tragedia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeżeli jechał Majora Bojana w stronę wiczlina to ulicy warszawskiej nie musi ustąpić pierwszeństwa ponieważ warszawska jest ulicą nie utwardzoną a mjr. bojana tak. Jeżeli by jechał od wiczlina to musi ustąpić ul. Kruszyńskiego która jest też utwardzona. Przepisy o tym mówią dokładnie. Poza tym już mieszkańcy o tym pisali na tym forum jakiś czas temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

napisałem - przecinał mjr bojana, wiec nie jechal nią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja rowniez o tym pisalem w innym watku ale ktos mi chcial wmowic ze na warszawskiej jest wysypane kruszywo I sa na to dokumenty w gminie - o zgrozo - I warszawska jest tym samym utwardzona.... brak znajomosci przepisow I tylko tyle w temacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo Dacia Logan ma zawsze pierwszeństwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest jeszcze jedna Dacia Lodgy, czarna strzała pędząca często przez Bojano - czy to epidemia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hehe " another one drives a duster "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może to "pięcset +" oszalał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...

Chodnik (7 odpowiedzi)

Na ulicy hebla dzieci chodzą ulicom przegłosowany 3 lata temu bardzo duża grupą i co do dzisiaj...

Bojano, spotkania z kandydatami na wójta (40 odpowiedzi)

Uwaga mieszkańcy Bojana! Zgodnie z obietnicą zapewniam, że będziemy mieli okazję poznać...

do góry