Widok

dobry ginekolog - endokrynolog Gdańsk

Witam proszę o polecenie dobrego specjalisty z Gdańska który poprowadziłby ciążę z Hashimoto i niedoczynnością tarczycy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

podłączam się do pytania. mam identyczną sytuację i chciałabym zacząć chodzić do porządnego lekarza (prywatnie też wchodzi w grę), gdy tylko zaczniemy się starać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi właśnie tydzień temu zdiagnozowano wczesną niedoczynnosć . Byłam u Pani doktor Kmieć w diagnosie Osowa . Bardzo miła Pani , wizyta trwała prawie 50 minut , pytała o wszystko , badała sprawdzała no i niestety zapisała mi hormony (bardzo jestem na nie ,co do hormonów no ale musze ). Nie mam porównania do innych lekarzy ale wiem że ta ma doktorat z tej dziedziny i na mnie wywarła dobre wrażenie . Nastepna wizyte mam za 2 miesiace to się dopiero okaze czy dobrze dawke mi dobrała. Wizyta tam kosztuje 140 zł .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam, dobry specjalista ginekolog-endokrynolog specjalizujący się w Hashimoto przyjmuje na ul. Kowalskiej w Gdańsku, Pani Ewa Stefanowicz- Kujawa. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też polecam dr Stefanowicz-Kujawę. Chodziłam do niej przez kilka lat pod koniec lat 90-tych. Miła, zaangażowana w to co robi i dokładna. Po 15 latach trafiłam na jednokrotną wizytę. Co prawda odniosłam inne wrażenie, ale może to było tylko wrażenie. Po prostu potrzebowałam samego endokrynologa nie ginekologa-endokrynologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to chyba nie bylo "wrazenie". Wiele osob uwaza, ze p. kujawa-stefanowicz bardzo sie zmienila, na gorsze. Duza takich wpisow jest na forum. Sama doswiadczylam zlych wizyt w 2005, 2006 roku. Wczesniejsza wziyta, w roku 2002, byla ok. Od pewnego momentu wizyty (platne!) zaczely sie odbywac w takim pospiechu, ze czujesz, ze kazde Twoje pytanie to juz absolutnie za duzo dla Pani doktor. Raz poprosilam ja o badanie palpacyjne piersi, bo wydawalo mi sie, ze czuje jakies zgrubienie i jako bardzo mloda dziewczyna nie bylam pewna, czy panikuje, czy rzeczywiscie cos tam jest. Pani doktor skwitowala moja prosbe slowami: "Na pewno dobrze sama je pani bada" i nawet ich nie dotknela. Mam tez watpliwosc, czy nie namawia niepotrzebnie na wymrazanie nadzerek, bo gdy konsultowalam jej sugestie u innego ginekologa powiedzial, ze nie widzi wskazan u mnie patrzac na wynik kolposkopii a poza tym wypalanie/wymrazanie nadzerek to bujda na resorach (zabieg najczesciej niepotrzebny, nieuzasadniony), stosowane juz glownie tylko w Polsce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to faktycznie niezbyt miłe-szczególnie z tymi piersiami. Jak nie ginekolog powinien to potraktować poważnie to kto? A wiem jak zmiany w piersiach potrafią wystraszyć szczególnie jak się miało takie przypadki w rodzinie. Mi czasami wydawało się, że za często i mocno je bada. Często myślałam, że to niepotrzebne. Zawsze jednak robiła mi badania hormonalne, wątrobowe, cholesterol a nawet (ówczesnej 27 latce) na gęstość kości. Z tym, że to było jeszcze w przychodni endokrynologicznej na Katarzynki. Nigdy nic mi nie mówiła o tarczycy. Kilka lat później chciałam do niej iść z małym problemem ginekologicznym i chyba nie było wolnych terminów. Trafiłam do innego ginekologa-endokrynologa, który na moje przywitanie odpowiedział, że mam problemy z tarczycą. Bez badań. I tak rozpoczęło się moje niepotrzebne leczenie endokrynologiczne wysokimi dawkami sztucznych hormonów. Myślę, że jakbym uparła się poczekać na dr Kujawę to sprawy miałyby szczęśliwszy obrót. Albo może nikt by mi nie przepisywał tak drastycznie wysokich dawek. Wg lekarki z którą konsultowałam się kilka lat temu nie powinnam być leczona euthyroxem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O ile nie zdecydujesz się na dr Stefanowicz-Kujawę, bo jak widać opinie są rozbieżne, to polecam panią Agnieszkę Kowalewską-Włas. Też bardzo dokładna i rzeczowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy Pani Doktor przyjmuje w Gdańsku? Jakie są ceny wizyt? Z góry dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta inna od pani dr Kujawy - lekarka stwierdziła problemy tarczycowe bez zleconych badań-ja jednak te badania robiłam już wcześniej. Moja mama ma chorą tarczycę a i w dalszej rodzinie są takie problemy. Znając te wyniki, znając już pewne reguły w leczeniu tarczycy też przychylam się do opinii lekarza z którym to konsultowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z wszelkimi komplikacjami świetnie sobie radzi dr Marek Dawicki i myslę, że w tym przypadku również móglby się sprawdzić. Prowadził moją ciaze z polecenia dobrej koleżanki i obie byłyśmy mega zadowolone :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Zdrowie

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

Przedwczesny wytrysk (30 odpowiedzi)

Witam. Od zawsze miałem problem z przedwczesnym wytryskiem ale od jakiegoś czasu bardzo się to...

Czy rozmiar członka ma znaczenie (16 odpowiedzi)

czy to jaką wielkość ma penis jest istotne ? czy byście zakończyły związek tylko dlatego, że...

do góry