Widok

dobry psychiatra psycholog na NFZ

mam problem nieradzenia sobie z agresją, czy możecie mi polecić jakiegoś specjalistę na NFZ?
proszę darować sobie obraźliwe posty i odpowiedzi, zalezy mi na uzyskaniu wiarygodnych i pomocnych informacji.
Dziękuję.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam,

nie wiem czy pomoge, zwlaszcza ze nie podam tu konkretnego nazwiska i tez troche czasu juz uplynelo od twojego wpisu, ale na NFZ mozna skorzystac z placowek, w ktorych pomaga sie tez osoba uzaleznionym i wspoluzaleznionym. wiem ze w gdansku, na zakopianskiej (wejscie rowniez od kartuskiej) jest terapia dla osob majacych problemy z agresja.

pozdrawiam i zycze powodzenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozumiem, ze ja z moim problemem również mogę udac się do takiej placówki?
nie stac mnie obecnie na sesje odpłatne. A musze COŚ zrobic z tym problemem. krzywdzę bliskich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź do przychodni ABC Family Med (tak chyba się nazywa) w Sopocie Kamiennym Potoku, tuż przy stacji SKM. Tam przyjmuje bardzo sensowny psychiatra i psycholog (dwie różne osoby), zapisy - praktycznie od ręki i bez kolejki. Kiedyś byłam, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuję,
czy trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego ?
rozumiem ze ilośc sesji jest zalezna od rozmiarów danego problemu, ale ile czasu-orientacyjnie-cos takiego zajmuje? w jakich odstepach czasu mozna spotykac się ze specjalista?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ok juz tam dzwoniłam, dowiedziałam się wszystkiego.
Czy możesz ewentualnie podac mi nazwisko osoby jaka polecasz?
na stronie jest kilku psychiatrów którzy tam przyjmują. Nie chciałabym źle trafic.

poniżej mój mail prywatny
strawberry_girl1@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj, tutaj nie pomogę - byłam tam 5 czy 6 lat temu i wtedy przyjmował tylko jeden psychiatra - mężczyzna. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ok, dzięki:)
a czym właściwie różnią się usługi psychologa od psychiatry?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez szukam dobrego psychiatry najlepiej w Gdansku
a Psychiatra rozni sie tym od psychologa ze ma rozbudowana wierze o schorzeniach
do psychologa umawiasz sie na terapie , rozmowy , z depresja , lekiem ale z problemami umiarkowanymi o ile mozna to tak nazwac a do psychiatry idziesz kiedy problemy sa juz mocno rozwiniete , kiedy trafiaja sie rozne zaburzenia psychosomatyczne gdyz psychiatra jak wiadomo konczy medycyne i robi dopiero z niej specjalizacje no i moze przepisywac ci leki a psycholoh nie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie do końca tak.Chyba każde schorzenie typu nerwica, depresja leczy się lepiej jednocześnie u psychologa i psychiatry. Większość problemów da się "ugryźć" z dwóch stron - wpływając na pracę mózgu lekami (psychiatra) albo wpływając na jego pracę pośrednio - przez zmianę sposobu myślenia i działania (psycholog, terapia). Twój wybór co wybierzesz, niemniej obecna psychiatria i psychologia mówią, że najlepsze rezultaty daje połączenie tych dwóch metod. Nie wiem, możliwe, że są problemy, których nie da się rozwiązać tylko jedną z tych metod, ale prywatnie skłaniam się ku opinii, że wszystko da się rozwiązać z pomocą psychologa. To jednak tylko subiektywna opinia. Terapia na pewno jest trudniejsza niż leczenie u psychiatry i wymaga więcej czasu i pracy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja szumkam pomocy u psychologa. Prosze o polecenie kogoś z nfz. Mąż uzależnił się od gry sieciowej. Stał się agresywny i nieobecny. Mamy małe dziecko.... Życie stało się koszmarem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do psychologa nie musisz miec zadnej ksiazeczki ubezpieczeniowej itp. muszisz szukac w roznych takowych osrodkach , moze wejdz na ranking psychologow w trojmiescie i tam cos znajdziesz, ja nikogo nie znam , szukam raczej dobrego psychiatry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam i polecam psychiatrę z LUXMED-u/Seerafin -Baum Grażyna. Za wizytę ok.120PLN, warto.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 17
Fajnie. Tylko jak się zarabia 7zlł na godzinę i na utrzymaniu ma dwoje dzieci to nie ma szans żeby tyle kasy wydać na pomoc psychologa.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 2
Psychiatra różni się od psychologa przede wszystkim tym, że psychiatra to absolwent Uniwersytetu Medycznego (jest lekarzem), a psycholog jest absolwentem psychologii na uniwersytecie (UG lub inne, też prywatne uczelnie). Psychiatra rozmawia z Tobą o problemie, wypisuje receptę na leki, często (głównie na prywatnych wizytach, bo na NFZ-towskich nie ma czasu) prowadzi terapię podobną do tej, którą prowadzą psycholodzy. Natomiast psycholog nie może wypisywać recept (nie jest lekarzem), prowadzi za to terapię polegającą na rozmowie, czasem też radzeniu Tobie odnośnie konkretnych problemów. Wizyta u psychiatry, czy też u psychologa najczęściej trwa ok. godziny, a w przypadku NFZ od 10 do 30 minut. Spotkania na początku mogą odbywać się nawet raz, dwa razy w tygodniu. Stopniowo zmniejsza się ich częstotliwość... raz na dwa tygodnie, raz na miesiąc, raz na trzy miesiące, dla kontroli raz na rok.
Dobrego psychiatrę lub psychologa ciężko znaleźć. Niełatwo opowiadać komuś o swoich najbardziej intymnych sprawach. Poszukiwania często bywają długie i czasem nieprzyjemne, ale warto w końcu odnaleźć kogoś, kto naprawdę pomoże.

Czy to forum odwiedza może jakiś psychiatra?

Kogo jeszcze polecacie w Trójmieście?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez szukam znowu psychiatry, chodzilam do fajnej babki fakt ze w zasadzie wypisywala tylko recepty ale byla ok, niestety juz tam gdzie chodzilam nie bedzie przyjmowac, ale chetnie pogadalabym i spotkalabym sie z kims z podobnym problemem jestem otwarta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mail jest podany, więc w razie czego - pisz. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
porcelanowa wyslalam meila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam.potrzebuje psychologa.jestem młodym człowiekiem i nie radzę sobie...nie zarabiam zbyt dużo i nie stać mnie na wizyty.ma ktoś może namiary na psychologa z NFZ?albo inaczej może pomóc?

pozdrawiam
mój e-mail: iraki@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w przychodni przy ul. jaskolczej w gdansku przyjmuja psycholodzy w ramach NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzę do tej psychiatry i nie polecam dziś trudno trafić na godną polecenia wspaniałą psychiatrę ciężko bardzo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Paulina: ktorej konkretnie psychiatry nie polecasz? Duzo nazwisk jest wyzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ramach umowy z NFZ można pójść do psychologa w PZOZ na Wałowej. Przyjmuje tam pani Matczak (kontakt do niej jest na stronie http://www.magdalenamatczak.pl polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałam sie spytać czy w gdańsku jest jakiś tani albo na NFZ psycholg , psychiatra potszebuje porozmawieć wyrzucić z siebie wiele i oczekuje pomocy , niechce płacić za wizyte 120zł ale z 50 zł, chciałabym aby mnie wysłuchał a nie wypisał recepte, prosze o adres
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
w przychodni przy ul. jaskolczej w gdansku przyjmuja psycholodzy w ramach NFZ

W ramach umowy z NFZ możnatez pójść do psychologa w Przemyslowym ZO.Z na Wałowej - polecam panią Korsak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje napewno pujde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku na al. Zwycięstwa na pierwszym piętrze w sali konferencyjnej przyjmuje na NFZ psychoterapeuta, Paweł Górny, bez rejestracji, tylko trzeba podejść się zapytać, powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Centrum Interwencji Kryzysowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popadłam w depresję, która się z dnia na dzień pogarsza .Nie radzę już sobie z niczym ani sama ze sobą. Zapisałam się do polecanej tu p. Magdaleny Matczak na Wałowej jednak wizyta dopiero w lipcu:((Czy jest ktoś w stanie polecić jakiegoś innego specjalistę w Gdańsku ,gdzie nie musiałabym tyle czekać?? Pliss...bo sprawa pilna !!! Wyłącznie na NFZ gdyż nie pracuję i nie stać mnie na prywatne wizyty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hallo może jednak ktoś by coś poradził???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
smerfetko, podejdz do przychodni na walowej w dniach i godzinach przyjec p. Matczak i porozmawiaj z nia osobiscie - moze zgodzic sie przyjac Cie wczesniej, dodatkowo. Mozesz tez poszukac jej w necie i umowic sie na wizyte prywatna przed wizyta w przychodni albo umowic sie w centrum interwencji kryzysowej z jakimkolwiek psychologiem, po prostu aby dotrwac do wizyty u p. matczak.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A skąd wiesz ,że przyjmie...jeśli przyjmuje raz w tyg. to ma nawał ludzi.A poza tym pierwsza wizyta zawsze dłużej trwa więc tymbardziej musiała by nagiąć czas jeśli ma innych pacjentów.Na prywatną wizytę mnie nie stać niestety:((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co smerfetko u Ciebie? bylas juz u p.Matczak? Jak wizyta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam u dr.Matczak...owszem wysłuchała mnie ,ale powiedziała ,że potrzebuję czarodziejskiej różdżki na swoje problemy i ona nie jest w stanie kompletnie mi nic poradzić...dobre co??? Poza tym powiedziała ,że mój problem jest zbyt złożony i odesłała mnie do ...psychiatry. Wizytę u psychiatry miałam też na Wałowej i dr. prawie wogóle nie interesował mój problem, wizyta skończyła się po 5 min. i polegała na wypisaniu recepty- jakby leki miały rozwiązać wszystkie moje problemy. Także no cóz...biorę leki, jestem trochę spokojniejsza...a problemy nadal pozostały w tym samym miejscu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Smerfetko napisz na mój email,coś poradzimy,bo ja już dawno się lecze i myślę,że mogę ci podoradzać co i jak w takiej sytuacji:)

iliteracka@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
smerfetko, to zapisz sie na walowej do p. korsak (psycholog). Podejmij jeszcze jedną probe. A u jakiego psychiatry bylas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam u dr.Barbary Sęp-Kowalik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta lekarka jest z gatunku tych, ktore trzeba samej zagadac, poprosic o rade, wsparcie. Sprobuj sama nawiazac z nia rozmowe , popros o to, by poradzila Ci, do jakiego psychologa sie udac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
a mnie dr Sęp - Kowalik pomogła wygrzebać się z ciężkiej depresji egzogennej. fakt, twardo postawiła na leki, ale uzasadniła to racjonalnie, że trzeba przerwać (ograniczyć) działanie kortyzolu w mózgu, a do tego potrzebne są inhibitory wychwytu zwrotnego monoaminooksydazy, ukryte w tabletkach ;)
pomogło. z tygodnia na tydzień stawałam na nogi, zaczęłam widzieć świat w jaśniejszych barwach, odnajdować w sobie siłę do walki i odbudowywać zmiażdżone poczucie własnej wartości.
kiedy ustabilizowałam się emocjonalnie poszłam na terapię, żeby rozwiązać własne problemy i wszystko zaczęło się na nowo układać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
nawiązując do tematu: ile kosztuje średnio wizyta u psychologa?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie potrzeba nam wciskania kitu - reklamy, ale informacji. Tego pierwszego aż nadto, w telewizji...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozecie polecić dobrego PSYCHIATRE na Walowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na walowej odradzam , odradzam konkretnie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na walowej w przemyslowym zoz sep-kowalik.

a kogo odradzasz na walowej?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam. Może jeszcze jakieś miejsca godne polecenia w Trójmiescie? Oczywiscie na kase chorych. I najlepiej z krotkim okresem oczekiwania,,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze polecam Gdańskie Centrum Zdrowia w Nowym Porcie - są psychiatrzy i pszychologowie na NFZ. Ale jaki okres oczekiwania to musisz sprawdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Właśnie zarejestrowałam się na pierwszą wizytę do Poradni Leczenia Nerwic w Nowym Porcie do Pani dr Grażyny Serafin-Baum. Czy ktoś może coś powiedzieć o tej lekarce? W necie jest mało opinii na jej temat... A co do czasu oczekiwania, to jest bardzo krótki, Pani w rejestracji chciała mnie zapisać już na jutro na 9 rano, ale że pracuję i akurat jestem w delegacji to podała mi jeszcze kolejne 3 terminy do wyboru, także po godz. 16 więc jak dla mnie bardzo dogodnie :) Jeśli ktoś miał okazję leczyć się u Pani doktor, byłabym wdzięczna za opinię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat tą Panią (G.S.-B.) mogę szczerze poradzić (Luxmed lub Nowy Port). Wizyta trwa ok. pół godziny do godziny. Naprawdę jest ok.

Patrzy na człowieka "szerzej" i bierze pod uwagę jego preferencje czy tryb życia. Podczas kolejnych wizyt doskonale pamięta poprzednie. Nie wciska leków na siłę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam w NP ale mam bardzo słabe wrażenia. Wizyta 3 minuty,od razu recepta, brak pytań o to co się dzieje konkretnie. Pytanie o kierunek studiów i 'dlaczego nie pracuje w zawodzie' - a co to ma do rzeczy?!?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
krótki czas oczekiwania jest w Wojewódzkim Centrum Onkologii na Alei Zwycięstwa 31/32. Przyjmują Joanna Kozaka i Paweł Górny, na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a do której z tych dwóch osób w WCO lepiej? Może ktoś był?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co byłeś w końcu tam?Jak wrażenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem po pierwszym spotkaniu u terapeuty Pawła Górnego w Wojewódzkim Centrum Onkologii. Pozytywne wrażenie. Zobaczymy jak dalej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukuję namiaru na sprawdzonego psychologa na NFZ w Gdyni ...
w zeszłym roku byłam u jednej Pani Psycholog z depresją (która do dziś się ciągnie i jest coraz gorzej) ... na 15 min wizycie dowiedziałam się że miejsce kobiety jest w domu, a facet po pracy ma prawo być zmęczony. ...a to że mam 3 maleńkich dzieci, zero snu, siebie i mojej pracy... to moje wymysły ... Po wizycie u tej Pani czułam się jeszcze gorzej-jak mop.
... boję się trafić znów na kogoś takiego ...
Znacie kogoś kto ma podejście do ludzi ? musi być na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na NFZ ale w Gdansku - p. Beata, przychodnia przy ul. Jaskółczej, Optimmed. Doskonała dla osób z problemami jakie Ty przedstawiasz. Spróbuj.
Jeśli masz samochód, to do Gdańska poza godzinami szczytu szybko się dostaniesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy ktoś zna jakiegos psychologa, nalepiej panią psycholog z Rumi, ktora przyjmuje w ramach nfz??? Potrzebuje pomocy ale kompletnie nie wiem gdzie się zgłosić, nawet szukanie lekarza mnie przerasta... Byłabym bardzo wdzieczna za jakiekolwiek odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam p'Beate Krantz -psycholog z Gdyni (CENTRUM zZDROWIA) ul Tra(ugutta,poza tym mgr Szulc(mezczyzna) i sa tam dobrzy lekarze jak dr swietlik,drKAZUB, DR FRYDRYCHOWICZ,DR WOJTAS,DR BOGUSZ-BRZEK.PIELEGNIARKI TEZ B MILE POLECAM. AGA(PIELEGNIARKA)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam dr.Stankiewicza czlowiek anioł naprawde warto poswiecic 100 zl na wizyte ale wyzdrowieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
czy bylas mala mi u psychologa? u psychiatry na NFZ ? jesli nie to polecam dr Frydrychowicz Marie.jesli jest czas to rozmowa z Nia-to wyzyny zrozumienia ,intuicji,wrazliwosci,serdecznosci.I pomaga ! Skierowala mnie do psychoga na psychoterapie.Polecam. Gosia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja podejżewam że mam depresję i nie wiem gdzie mogła bym się zgłosić mam 21 lat i nie mam kasy na wizytę prywatną interesuje mnie ktoś z okolicy gdyni i rumi. za wszelką pomoc dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karina,zglos sie do PZP na Traugutta w Gdyni.koniecznie.sa dobrzy lekarze i psycholodzy .odwaznie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Karinko droga;bylas ju u lek psychiatry? Podaje Ci nr PZP na Traugutta w Gdyni przy torach (58) 6208170.Napisz jak sie czujesz .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karina, zapisałaś się na wizytę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karina,droga moja,zglos sie dolek psychiatry,a moze dobrze sie poczulas i nie zagladasz tu?wysylam ci dobre fluidy,m-a
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam m mgr katarzyne NISKI W CENTRUM ZDROWIA PSYCH.W GDYNI.DOBRA.PROFESJONALNA,SKUTECZNA PSYCHOLOG.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja polecam psycholog krysiewicz-kamrowską. Ma strone na psychologicznawyspa.pl Bardzo mi pomogła. Nie chciałam czekać dwa miesiące na nfz, więc poszłam do niej.Miałam niezłego doła, walił mi się świat.Jestem na początku drogi ale widzę że warto było :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
jak opanujesz ortografię - to będzie OK
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
idz do laryngologa on jest ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc,
czy ma ktoś namiar na dobrego psychologa na nfz który nie będzie miał problemu z tym, że jestem lesbijką?
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz powyzej dobrych psychologow magdi i ta orientacja nikiomun nie przeszkadza.polecam w/wymienionych psychologow.pozdrawiam MK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy to forum jeszcze działa ale nie chciałam zakładać nowego wątku o tym samym temacie...
pilnie potrzebna mi pomoc psychologa, mam podejrzenie depresji.
bardzo proszę o wskazanie mi dobrego psychologa(wolałabym panią) na terenie Gdańska - (przymorza, żabianki, oliwy,zaspy badź wrzeszcza) no i na NFZ jako że jestem studentka i nie moge sobie pozwolic na odpłatne wizyty:(
zależy mi na czasie bo już od paru miesiecy nie moge sama poradzic sobie z problemem a jest coraz gorzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czytalas o tych polecanych wyzej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kto zna dobrego psychologa w przychodni na Jaskółczej??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdyby jednak nie na NFZ to polecam prywatnie: gabinet psychologiczny w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam Pana doktora psychiatrę Adama Mic

http://adammic.pl

Ma tez profil na portalu znany lekarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja polecam pania doktor Marie Frydrychowicz-Czuchaj;dzis bylam Gdyni.Ma duza wiedze,jest serdeczna,ciepla,empatyczna.Rozumie bezblednie wszystkie problemy w lot".nikt inny tak mnie nie rozumial.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie do Ciebie Magdaleno, czy pani doktor, o której wspomniałaś przyjmuje w PZP w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj.Weroniko.tak,tak .Pani doktor ,o ktorej pisalam przyjmuje w PZP w Gdyni. Pozdrawiam ,Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli nie uda Ci się dostać do dr Frydrychowicz, to rewelacyjna w PZP w Gdyni jest dr Wojtas. Chodzę już do niej trzeci rok i mimo długich kolejek nie zamieniłabym Jej na innego lekarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Poszukuję psychiatry w Gdańsku na NFZ jak najszybciej. Przychodnia Jaskółcza odpada już dzwoniłam. Może możecie kogoś polecić. Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przychodnia na wałowej tel 058 320-89-98/99 lub przychodnia morena (58) 340 72 95. W obu dr Sep-Kowalik.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Straszne, jak trudno znaleźć lekarza gdy tak bardzo potrzeba. Sama zmagałam się z depresją, ale nie szukałam lekarza widząc jak trudno znaleźć kogos kto naprawdę pomoże i nie zrujnuje finansowo. to chyba jakieś zrządzenie losu, ale przypadkiem natrafiłam na taką sympatyczną psycholożkę, która jakos mnie "zaczarowała" swoim podejściem i spotkałyśmy się prywatnie parę razy i nie wiem czy to byla terapia czy normalny kontakt i inne spojrzenie, ale inaczej patrzę na problemy i każdemu ją polecę. http://uskrzydlam.pl/terapia-2/co-to-jest-tsr/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja ładnych parę lat temu spotkałam panią Sęp-Kowalik w przychodni studenckiej we Wrzeszczu. Ona jako jedyna potraktowała mnie poważnie i skierowała na oddział dzienny do Akademii Medycznej. Pani Sęp-Kowalik była tam kiedyś ordynatorem oddziału nerwic chyba, nie wiem dokładnie było to już na prawdę dawno. Ale panią doktor wspominam bardzo dobrze i na pewno ma ogromną wiedzę, wiec jak ktoś ma możliwość, to myślę, że warto skorzystać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, napiszesz o swoich wrazeniach po pobycie na oddziale dziennym AM? Pomoglo Ci? Warto? Lepsze to niz psychoterapia indywidualna raz w tygodniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem pewien czy na NFZ uzyskasz taka pomoc jaką chcesz uzyskać. Mimo to mogę polecić Ci świetnego specjaliste w swojej dziedzini, dr Piotra Sowińskiego z Gdyni. Mi bardzo pomógł z nerwicą, za o jestem mubardzo wdzięczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja też znam dr Piotra Sowińskiego. Od wielu lat się już u niego leczę i mogę polecić. Jest super lekarzem. Miły, sympatyczny i bardzo mi pomógł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
jakie są koszty wizyt u dr Sowińskiego? szukam kogoś kto pomoże mi się uporać z panowaniem nad swoimi emocjami, ale poszukiwania lekarza na nfz raczej nie przynoszą najmniejszych efektów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
droga pasażerko, pan doktor sowiński wykupił sobie reklamę w ramach marketingu szeptanego. Tego samego dnia, na różnych forach,pojawiły się nagle pochlebne opinie na jego temat pisane przez różne osoby tym samym stylem. Aż tak źle u pana doktora z frekwencją pacjentów, że trzeba się na forach reklamować?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
byłam tez u dr Sowińskiego prywatnie, nie zdziera kasy, a na pewno jest wart odwiedzenia jesli ma sie problem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
Hej, polecam Ci udać się do dr Sowińskiego. Przyjmuje w Gdyni i jest na prawde bardzo dobrym specjalistą. Chodzilem do niego jakis czas temu i bardz pozytywnie wspominam wizyty u niego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Witam potrzebuje dobrego psychologa..wiem jest koniec roku ciezko z wizyta ale nie radze sobie ze soba pomozcie proszeee!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potrzebuje ktoś jeszcze tutaj pomocy? Trochę czasu minęło, ale jeśli tak, to sprawdźcie w Centrum Zdrowia Psychicznego w Gdyni..ja jestem pod ich opieką już od kilku tygodni i naprawdę odetchnęłam…czuję się o wiele lepiej..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile kosztuje wizyta? Kogoś możesz polecić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wizyta jest bezpłatna bo to Centrum Zdrowia na Traugutta.Polecam drM. Czuchaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

leki robione (10 odpowiedzi)

Dermatolog dał mi receptę na maść robiona ale nigdzie nie mogę kupić, które apteki w Gdyni...

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

do góry