Widok

dom szkieletowy pomoc

Sobieszewo Temat dostępny też na forum:
witam serdecznie,pozwoliłem sobie napisać tą prośbę o pomoc ponieważ nie jestem z trójmiasta i okolic, kupiliśmy z rodziną działkę w Gdańsku Sobieszewie i chcemy tam wybudować dom metodą szkieletową, moja prośba dotyczy polecenia firmy wykonawczej,oczywiście zależy mi na poleceniu ze strony osoby która ma taką budowę za sobą i jest zadowolona z poczynań wykonawcy, jego terminowości,rzetelności a całość kosztowała rozsądnie
Z góry serdecznie dziękuję
Szymon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam chciałbym się zapytać jak tam budowa domu w Sobiszewie czy znalazł pan jakaś solidna firmę?Rowniez nie jestem z trojmiasta i planujemy z rodzinka zamieszkać na Wyspie wiec chciałbym dowiedzieć się o cała biurokracje i firmy budowlane jak pan sobie poradził .Przesylam mój e-mail jak by pan mógł pare słówek napisać byłbym Wdzieczny pozdrawia Adam. Nawyspie79@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jak wykurzyć mysz ze ściany? (69 odpowiedzi)

Dzień dobry wszystkim! Po kolejnej nieprzespanej nocy postanowiłam napisać o moim problemie....

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

do góry