Widok

doswidczenia z tani weglem

Jakie macie doświadczenia z tani opalem? Kupowac? Zamawiac? Ciekawy jestem opinii bo zastanawiam się nad pierwszymi zakupami u nich. Kusza promocjami i darmowym kurierem. Przygladalem się tez w skepie budowlanym workom dość solidne. Będę wdzięczny za celne komentarze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ekogroszek plomienny, najtańszy tak ale TYLKO do piecow weglowych niskiej mocy domowych z autmatycznym dozowaniem. Ten z taniego opalu rozdrobniony jak trzeba i solidnie przesiany.
Ja jednk nie oszczędzam na kupowaniu ekogroszka o najniższej kalorycznosci. Inwestuej w srednia polke, tez pakowany. W sumie trochę przycinam koszty bo kupuje latem na wyprzedaży letni outlet. Wlasnie wyprzedają i 4 dychu taniej na tonie. Zastanawiam się nad opcja gwarancja suchości może się przydac bo nie zawsze jest suchy. Zdarzają się worki z mocno wilgotnym wtedy takie otwarte odkładam i leca do zasobnika w następnym tygodniu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja oszczędzam ile mogę, nawet kilka złotych się liczy. Kupuje miska i nie narzekam bezklopotow leci w komin a teraz jest tanszy 40 zl na tonie mniej. Wyprzedaże i letni outlet wegla to szansa na zakupy wegla w najnizszych mozliwych cenach. Nikt nie ma taniej z opakowaniem, paleta, zewnetrznym opakowaniem i dostawa do domu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie czasem tanio znaczy wiadomo co. W tym przypadku można niezłe ilości węgla dodatkowo spalić, nie mówiąc że najpierw trzeba takie ilości wrzucić :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy robi jak chce, każdy ma swój rozum. Miałem slabe doświadczenia z ta firma sprzedz 3-4 lat. Dalem im dryga szanse, bo slyszalem ze wegiel lepszy gatunkowo. W zeszłym roku kupiłem latem i w tym roku tez już zamowilem. Żeby spac spokojniej dorzuciłem do koszyka jeszcze gwaranje suchości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupować. Solidny sprzeadwca. Tani i dobry wegiel. Dużo promocji. Jak cos nie tak to jest jeszcze możliwość reklamacji warto o tym pamietac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tani opał jest tragiczny. Mokry, spieka się, a jak sie nie spieka to nie dopala. Złożenie reklamacji - masakra, obsługa niemiła, na maile nie odpisują. Dramat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Generalnie nie polecam taniego węgla! Nie dość, że ma niską kaloryczność, to jeszcze będziesz swoich sąsiadów (i siebie) podtruwać swoich sąsiadów :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

czy warto brać szybkie pożyczki? (159 odpowiedzi)

Chciałabym zapytać co sądzicie o szybkich pożyczkach... Potrzebowałabym trochę pieniędzy, ale...

proszę o radę w sprawie zakupu laptopa :) (12 odpowiedzi)

hej, może ktoś na tym forum zna się na rzeczy albo może polecić mi jakieś informatyczne forum...

Planuje zakup złota inwestycyjnego (3 odpowiedzi)

Planuje zakup złota inwestycyjnego, tylko nie mam żadnego sprawdzonego miejsca, gdzie ewentualnie...

do góry