Widok

dps badz zol-poszukuje dla sparaliżowanej osoby

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
witam ,poszukuje spawdzonego domu opieki badz zol ?wie ktoś coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o ile dobrze pamiętam to ZOL znajdował się w Dzierżążnie, to jeden z oddziałów szpitala rehabilitacyjnego, który należy teraz do Szpitala w Kościerzynie. Sprawdź na ich stronie, czy jeszcze tam jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ty sz.atan jesteś że trzy razy 6....żenada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zol jest w tej chwili uruchomiony w szpitalu kolejowym w Gdańsku na ul.Powstańców warszawskich ale mało kto o tym wie. Próbuj tam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę udać się do ZOL -" Senectus", który mieści się przy ul. Smoluchowskiego18 Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych.
telefon 58 341 40 41 wew. 282 Dyrektor Martyna Świerczyńska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie polecam domu opieki za sosnami. Gdansk-hallera. To co tam ma miejsce przechodzi ludzkie pojęcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzierzarzno , byl tam moj tesc przez 4 miesiace- dokonali tam tego czego nie zrobilby zaden podobny dom w Gdansku ani nikt inny. a nie jeden sprawdzilismy i kilkabardzo stanowczo odradzam..... opieka fantastyczna, a dom bardzo cieply i "domowy"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzierżążno? ja słyszałam o tym miejscu same najgorsze rzeczy. Możesz napisać, kiedy był twój teść i na czym polega wyjątkowość, o której piszesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam facet który zarządza tym syfem powinien siedzieć do końca życia w więzieniu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A sa jakies dobre domy seniora nie za 5tys miesiac? Bez kolejki 3 lata? Jakos nie widze w ogole pomocy dla osob starych i chorych wszystko ma robic opiekun z rodziny za darmo oczywiscie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umieralnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umieralnia? - niestety do takich miejsc trafiają osoby starsze i chore, więc i w domu umarłyby zapewne wykańczając po drodze osobę opiekującą się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

do góry