Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dr Wegner to lekarz zpowołania! Zeby wszyscy lekarze tacy byli, świat byłby lepszy! wątek zamknięty Miałam dzisiaj kolonoskopię. Bałam się i badania i wyniku. Gabinet świetnie...
~Kasia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Profesjonalista! Polecam! wątek zamknięty Byłem w przychodni Endo-Gasto w Gdyni. Była to moja pierwsza gastroskopia....
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 października 2014

super lekarz wątek zamknięty Bardzo krotkie terminy kolejnych wizyt. Wspaniałe podejście do pacjenta -...
~Hanka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2012

Nie polecam wątek zamknięty Gastroskopia szybka,status normalis,koszt 160 zł,nie pobrano wycinka na HP...
~Brydzia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

godny polecenia! wątek zamknięty Polecam wszystkim Pana Doktora, którzy wahają się z wykonaniem badania...
~maru
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2010

Bardzo dobry specjalista wątek zamknięty Witam. Polecam wszystkim Pana doktora, wspaniały lekarz specjalista,cudowny...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

Wspaniały specjalista wątek zamknięty Polecam wszystkim Pana Doktora. To jest lekarz z klasą. miły sympatyczny i...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 października 2010

Super Specjalista wątek zamknięty Polecam Pana doktora, który jest znakomitym specjalistą ! Coś czego nei...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lipca 2010

M - opinia wątek zamknięty Pan doktor bardzo miły, jednak gastroskopia była mega nieprzyjemna i bolesna,...
~M
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 listopada 2009

wspaniały specjalista wątek zamknięty gastroskopie wykonuje bezstresowo i bezbolesnie!!!! fajny czlowiek i ma...
~:)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 października 2009

Polecam !!! wątek zamknięty Byłam dzisiaj na badaniu, Pan lekarz nie mówi za dużo, ale za to bardzo...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

11

wątków

do góry